Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijden quicklinks
zat 22 sep - zon 23 sep - zat 29 sep - zon 30 sep - zat 6 okt - zon 7 okt - zon 14 okt - zat 27 okt - zon 28 okt - vrij 2 nov -

laat schema zien voor  


22 september | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 8347  H.O.D. MA1    14:15  15:00 Veld 1  info
Fluiten: Hein Dahmen (HVA) en Jos Ackermans (HVB)
MA2 8182  HC Helmond MA3 30   16:45  17:45 uit -   info
MA3 8099  HC Helmond MA6    13:30  14:00 Veld 3  info
Fluiten: Maaike van Engelshoven (Dames 2) en Lotte Houwen (Dames 2)
MB1 9974  HC Helmond MB2    14:00  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Bart Van Der Horst (HVA) en Rienk Warmoltz (HVA)
MB2 9525  MHC Best MB3 15   15:00  15:45 uit -   info
MB3 9756  MHC Best MB6 15   13:15  14:00 uit -   info
MB4 9449  HC Oirschot MB3 30   13:45  14:45 uit -   info
MC1 13272  Sint Oedenrode MC1 15   12:15  13:00 uit -   info
MC2 12137  Sint Oedenrode MC2 15   11:15  12:00 uit -   info
MC3 11774  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC7 30   16:30  17:30 uit -   info
MC4 11212  mixed hockeyclub HDL MC2    12:15  12:45 Veld 2  info
Fluiten: Marit van Rooij (MA2) en Fleur van Rooij (Meisjes A2 Zaal)
MC5 11618  HC Eindhoven MC6    11:45  12:15 Veld 3  info
Fluiten: Larissa Notenboom (Meisjes A3 Zaal) en Lucia Roks (MA3)
MD1 13090  Hockeyclub Hilvarenbeek MD1    09:15  09:45 Veld 1  info
Fluiten: Max van Boxtel (Jongens B1) en Valentijn ten Broeke (Jongens B1)
MD2 12559  MHC Best MD3    10:30  11:00 Veld 2  info
Fluiten: Sophie van den Steenhoven en Lonne Saris (Meisjes B3 Zaal)
MD3 12436  HC Eindhoven MD5 15   09:15  10:00 uit -   info
MD4 12270  H.O.D. MD6    10:00  10:30 Veld 3  info
Fluiten: Inge Stroucken (Meisjes B1 Zaal) en Nynke Stek (Meisjes B1 Zaal)
 
Meisjes 6E1 3264  HC Eindhoven ME2 15   08:15  09:00 uit -   info
Meisjes 6E2 4418  HC Oranje Rood ME8    09:30  10:00 uit -   info
Meisjes 6E3 4217  Nuenen ME3    09:00  09:30 Veld 2  info
Meisjes 6E4 21589  DVS ME2 30   08:00  09:00 uit -   info
Meisjes 8E1 1847  Hockey Geldrop M8E1    09:00  09:30 Veld 2  info
Fluiten: Hugo Lijding (Jongens C1) en Jens van Rooij (Jongens C1)
Meisjes 8E2 1927  Sint Oedenrode M8E2 15   08:15  09:00 uit -   info
 
Meisjes F1 4477  HC Helmond MF2 30   07:45  08:45 uit -   info
Meisjes F2 4920  HC Oranje Rood MF9    09:00  09:30 Veld 3  info
Meisjes F3 4552  Nuenen MF4 30   07:45  08:45 uit -   info
Meisjes F4 5065  HC Oirschot MF2    09:00  09:30 Veld 3  info
 
Jongens 6E1 1257  HC Gemert JE2    09:00  09:30 Veld 2  info
Jongens 8E1 511  Nuenen J8E2 30   09:00  10:00 uit -   info
 
Jongens B1 6316  Oss JB2    12:45  13:15 Veld 1  info
Fluiten: Oscar Clijsen (Heren 1) en Andreas Stribos (Heren 1)
Jongens C1 7074  HC Tilburg JC5    11:00  11:30 Veld 1  info
Fluiten: Lotte Guitink (Meisjes A1 Zaal) en Famke Kauffeld (Meisjes A1 Zaal)
Jongens D1 7341  HOCKEY HEEZE JD1 30   08:00  09:00 uit -   info
 
Jongens F1 1605  HCAS JF1MIX    09:00  09:30 Veld 3  info


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo