Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son D1 2 6 2 0 0 7 0
2 Berkel-Enschot D1 2 6 2 0 0 7 1
3 Maastricht D1 2 4 1 1 0 5 4
4 Nova D1 2 4 1 1 0 4 3
5 Nuenen D1 2 3 1 0 1 5 5
6 HOCO D1 2 3 1 0 1 2 3
7 Geldrop D1 2 2 0 2 0 2 2
8 Oirschot D1 2 2 0 2 0 2 2
9 Drunen D1 2 1 0 1 1 4 5
10 Concordia D1 2 1 0 1 1 1 6
11 Heeze D1 2 0 0 0 2 1 4
12 Blerick D1 2 0 0 0 2 3 8
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht D4 2 6 2 0 0 6 0
2 Oranje-Rood D9 2 6 2 0 0 5 2
3 Hopbel D4 2 4 1 1 0 5 2
4 Tegelen D3 1 3 1 0 0 2 0
5 Deurne D2 2 3 1 0 1 4 4
6 Son D2 2 3 1 0 1 3 3
7 Boxmeer D3 2 3 1 0 1 3 4
8 Cranendonck D2 1 1 0 1 0 2 2
9 Horst D3 2 1 0 1 1 4 5
10 Eersel D2 2 1 0 1 1 3 6
11 Geldrop D4 2 0 0 0 2 2 6
12 Oranje-Rood D11 2 0 0 0 2 1 6
  Res. 3e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best DJ1 2 6 2 0 0 9 1
2 Den Bosch DJ1 2 4 1 1 0 11 4
3 Venray DJ1 2 3 1 0 1 6 4
4 Son DJ1 2 3 1 0 1 5 5
5 Venlo DJ1 2 1 0 1 1 4 8
6 Nova DJ1 2 0 0 0 2 0 13
  2e klasse 
  DVA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond DA 2 6 2 0 0 14 0
2 Dommel DA 2 6 2 0 0 13 2
3 HOD DA 2 6 2 0 0 12 3
4 Gemert DA 2 6 2 0 0 10 1
5 Geel-Zwart DA 2 6 2 0 0 10 2
6 Oranje-Rood DA 2 3 1 0 1 12 8
7 Uden DA 2 3 1 0 1 5 6
8 Liempde DA 2 0 0 0 2 2 10
9 Tegelen DA 2 0 0 0 2 1 9
10 Mierlo DA 2 0 0 0 2 2 12
11 Son DA 2 0 0 0 2 1 13
12 Geldrop DA 2 0 0 0 2 0 16
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray H1 2 6 2 0 0 9 3
2 Boxmeer H1 2 6 2 0 0 6 0
3 MOP H1 2 6 2 0 0 11 7
4 Bemmel H1 2 3 1 0 1 7 5
5 DVS H1 2 3 1 0 1 7 6
6 Son H1 2 3 1 0 1 7 6
7 HOCO H1 2 3 1 0 1 4 3
8 Oirschot H1 2 3 1 0 1 5 6
9 Nova H1 2 3 1 0 1 3 5
10 Tegelen H1 2 0 0 0 2 5 9
11 Nuth H1 2 0 0 0 2 2 7
12 Dommel H1 2 0 0 0 2 5 14
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Don Quishoot H6 2 6 2 0 0 8 0
2 Venray H2 2 6 2 0 0 6 2
3 Weert H3 2 6 2 0 0 6 3
4 Helmond H5 2 4 1 1 0 6 2
5 Boxmeer H2 2 4 1 1 0 6 5
6 Helmond H6 2 3 1 0 1 4 4
7 Son H2 2 1 0 1 1 4 5
8 Bakel H1 2 1 0 1 1 3 4
9 Best H3 2 1 0 1 1 1 3
10 Horst H2 2 1 0 1 1 2 5
11 Horst H3 2 0 0 0 2 3 6
12 Sjinborn H2 / Nuth H2 2 0 0 0 2 0 10
  Res. 3e Klasse 
  HVA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht HB 2 6 2 0 0 9 3
2 Nuenen HB 2 6 2 0 0 6 3
3 Civicum HA 2 3 1 0 1 7 3
4 Weert HA 1 3 1 0 0 5 1
5 Oranje-Rood HC 2 3 1 0 1 8 5
6 Tegelen HA 2 3 1 0 1 7 8
7 Son HA 2 3 1 0 1 6 7
8 Basko HA 2 3 1 0 1 2 7
9 Nuenen HC 1 1 0 1 0 0 0
10 Eindhoven HB 2 1 0 1 1 2 3
11 Mierlo HA 2 0 0 0 2 2 8
12 Hopbel HA 2 0 0 0 2 1 7
  Veteranen 1e klasse 
  HVB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart HC 2 6 2 0 0 8 1
2 Boekel HA 1 3 1 0 0 7 2
3 Gemert HA 2 3 1 0 1 6 3
4 Eersel HA 2 3 1 0 1 5 3
5 Mill HA 1 3 1 0 0 2 1
6 Son HB 2 3 1 0 1 2 4
7 Oss HC 2 3 1 0 1 4 7
8 Best HB 1 0 0 0 1 1 2
9 Oranje-Rood HD 1 0 0 0 1 0 3
10 Heesch HB 1 0 0 0 1 1 5
11 Helmond HD 1 0 0 0 1 2 7
  Veteranen 3e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht HJ1 2 6 2 0 0 10 2
2 Son HJ1 2 6 2 0 0 9 4
3 Heeze HJ1 2 3 1 0 1 4 6
4 Nuenen HJ1 2 3 1 0 1 4 6
5 Weert HJ1 2 0 0 0 2 3 6
6 Oss HJ1 2 0 0 0 2 1 7
  3e klasse 
Junioren 
  Jongens 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven JB2 2 6 2 0 0 10 2
2 Rosmalen JB2 2 4 1 1 0 10 2
3 Son JB1 2 4 1 1 0 7 2
4 Oss JB2 2 3 1 0 1 8 4
5 Bommelerwaard JB2 2 0 0 0 2 1 11
6 Hopbel JB1 2 0 0 0 2 0 15
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JC2 2 6 2 0 0 24 3
2 Tilburg JC5 2 6 2 0 0 5 2
3 Son JC1 2 3 1 0 1 8 3
4 DES JC2 2 3 1 0 1 5 9
5 Eindhoven JC3 2 0 0 0 2 3 10
6 Were Di JC3 2 0 0 0 2 0 18
  5e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son JD1 2 6 2 0 0 18 0
2 Heeze JD1 2 4 1 1 0 9 5
3 Nuenen JD2 2 4 1 1 0 8 5
4 Phoenix (BE) JD1 2 1 0 1 1 5 8
5 Horst JD1 2 1 0 1 1 3 11
6 Best JD2 2 0 0 0 2 2 16
  4e klasse 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goirle MA1 2 4 1 1 0 7 6
2 Son MA1 2 4 1 1 0 6 5
3 DES MA1 2 2 0 2 0 4 4
4 HOD MA1 2 2 0 2 0 4 4
5 Prinsenbeek MA1 2 1 0 1 1 3 4
6 Oss MA1 2 1 0 1 1 2 3
  Sub-topklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oirschot MA2 2 6 2 0 0 17 3
2 Best MA3 2 6 2 0 0 8 1
3 Son MA2 2 3 1 0 1 5 5
4 Nuenen MA3 2 3 1 0 1 2 2
5 Eindhoven MA3 2 0 0 0 2 5 7
6 Helmond MA3 2 0 0 0 2 2 21
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MA3 2 6 2 0 0 17 1
2 Helmond MA6 2 6 2 0 0 17 3
3 Mierlo MA5 2 3 1 0 1 6 12
4 Best MA4 2 1 0 1 1 5 9
5 Nuenen MA5 2 1 0 1 1 2 13
6 Eindhoven MA5 2 0 0 0 2 3 12
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best MB2 2 4 1 1 0 5 1
2 Son MB1 2 4 1 1 0 2 1
3 Phoenix (BE) MB1 2 3 1 0 1 6 3
4 Oranje-Rood MB4 2 3 1 0 1 3 3
5 Oedenrode MB1 2 3 1 0 1 2 2
6 Helmond MB2 2 0 0 0 2 1 9
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best MB3 2 6 2 0 0 6 2
2 Son MB2 2 6 2 0 0 5 1
3 Oirschot MB2 2 3 1 0 1 3 2
4 Liempde MB2 2 3 1 0 1 4 4
5 Eindhoven MB4 2 0 0 0 2 1 5
6 Tilburg MB11 2 0 0 0 2 0 5
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel MB2 2 6 2 0 0 19 1
2 Mierlo MB4 2 4 1 1 0 4 1
3 Oedenrode MB2 2 4 1 1 0 4 2
4 HDL MB3 2 3 1 0 1 6 4
5 Best MB6 2 0 0 0 2 0 9
6 Son MB3 2 0 0 0 2 2 18
  4e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond MB5 2 6 2 0 0 14 3
2 Liempde MB3 2 6 2 0 0 7 1
3 Hopbel MB4 2 3 1 0 1 5 7
4 Son MB4 2 3 1 0 1 4 6
5 Oirschot MB3 2 0 0 0 2 1 4
6 Best MB7 2 0 0 0 2 1 11
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MC1 2 6 2 0 0 15 1
2 Oedenrode MC1 2 6 2 0 0 8 1
3 Son MC1 2 3 1 0 1 5 3
4 Geel-Zwart MC2 2 3 1 0 1 3 8
5 Gemert MC1 2 0 0 0 2 2 10
6 Helmond MC2 2 0 0 0 2 0 10
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel MC2 2 6 2 0 0 8 0
2 Nuenen MC2 2 4 1 1 0 6 3
3 Son MC2 2 4 1 1 0 4 2
4 Eersel MC2 2 1 0 1 1 2 4
5 Liempde MC2 2 1 0 1 1 2 5
6 Oedenrode MC2 2 0 0 0 2 1 9
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MC3 2 6 2 0 0 8 0
2 Dommel MC2 2 4 1 1 0 9 1
3 Den Bosch MC7 2 4 1 1 0 3 1
4 Best MC5 2 3 1 0 1 6 8
5 Geel-Zwart MC3 2 0 0 0 2 0 3
6 Hopbel MC3 2 0 0 0 2 0 13
  4e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDL MC2 2 6 2 0 0 12 1
2 Boekel MC1 2 4 1 1 0 13 2
3 Son MC4 2 4 1 1 0 10 2
4 Deurne MC4 2 1 0 1 1 3 8
5 Gemert MC5 2 1 0 1 1 3 14
6 Nuenen MC4 2 0 0 0 2 1 15
  5e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert MC2 2 6 2 0 0 26 0
2 HOD MC7 2 3 1 0 1 3 5
3 Son MC5 2 3 1 0 1 4 12
4 Eindhoven MC6 1 0 0 0 1 1 2
5 Basko MC6 1 0 0 0 1 0 15
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MD1 1 3 1 0 0 7 0
2 Tilburg MD5 1 3 1 0 0 4 2
3 MOP MD2 2 3 1 0 1 6 5
4 Hilvarenbeek MD1 2 3 1 0 1 3 5
5 Best MD2 2 0 0 0 2 1 9
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oirschot MD2 2 6 2 0 0 10 1
2 Eindhoven MD3 2 6 2 0 0 10 5
3 Oedenrode MD3 2 3 1 0 1 4 3
4 Son MD2 2 3 1 0 1 3 6
5 Oranje-Rood MD8 2 0 0 0 2 2 6
6 Best MD3 2 0 0 0 2 4 12
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nuenen MD3 2 4 1 1 0 3 1
2 Eersel MD2 2 3 1 0 1 10 1
3 HCAS MD3 2 3 1 0 1 4 2
4 Son MD3 2 3 1 0 1 1 4
5 Eindhoven MD5 2 3 1 0 1 3 11
6 Helmond MD6 2 1 0 1 1 2 4
  4e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond MD5 2 6 2 0 0 13 0
2 Eersel MD3 2 3 1 0 1 9 10
3 HOD MD6 2 3 1 0 1 4 9
4 Son MD4 2 2 0 2 0 6 6
5 Eindhoven MD6 2 1 0 1 1 5 7
6 Phoenix (BE) MD2 2 1 0 1 1 7 12
  4e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo