Standen van alle teams

Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nova D1 9 18 5 3 1 21 16
2 Berkel-Enschot D1 9 17 5 2 2 22 9
3 Drunen D1 9 17 5 2 2 24 21
4 HOCO D1 9 17 5 2 2 17 16
5 Son D1 9 16 5 1 3 24 13
6 Geldrop D1 9 15 4 3 2 25 14
7 Maastricht D1 9 15 4 3 2 24 16
8 Nuenen D1 9 15 4 3 2 23 17
9 Oirschot D1 9 9 2 3 4 13 15
10 Blerick D1 9 7 2 1 6 15 27
11 Heeze D1 9 3 1 0 8 11 30
12 Concordia D1 9 1 0 1 8 7 32
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel D4 9 22 7 1 1 29 9
2 Son D2 9 22 7 1 1 25 8
3 Maastricht D4 9 19 6 1 2 15 4
4 Cranendonck D2 9 18 5 3 1 22 6
5 Oranje-Rood D9 9 14 4 2 3 8 8
6 Deurne D2 9 13 4 1 4 19 20
7 Tegelen D3 8 10 2 4 2 7 8
8 Boxmeer D3 9 9 3 0 6 15 25
9 Eersel D2 9 9 2 3 4 12 24
10 Geldrop D4 9 7 2 1 6 12 19
11 Horst D3 8 5 1 2 5 13 21
12 Oranje-Rood D11 9 1 0 1 8 6 31
  Res. 3e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son DJ1 9 19 6 1 2 27 12
2 Best DJ1 9 18 5 3 1 25 10
3 Venray DJ1 9 16 5 1 3 20 18
4 Den Bosch DJ1 9 12 3 3 3 29 23
5 Venlo DJ1 9 5 1 2 6 17 30
6 Nova DJ1 9 5 1 2 6 8 33
  2e klasse 
  Dames1 SilverCup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko D1 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Enschot D1 0 0 0 0 0 0 0
3 Best D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Boxmeer D1 0 0 0 0 0 0 0
5 Concordia D1 0 0 0 0 0 0 0
6 Don Quishoot D1 0 0 0 0 0 0 0
7 Drunen D1 0 0 0 0 0 0 0
8 Etten-Leur D1 0 0 0 0 0 0 0
9 Geel-Zwart D1 0 0 0 0 0 0 0
10 Geldrop D1 0 0 0 0 0 0 0
11 Heeze D1 0 0 0 0 0 0 0
12 Kromhouters D1 0 0 0 0 0 0 0
13 Nova D1 0 0 0 0 0 0 0
14 Nuenen D1 0 0 0 0 0 0 0
15 Oirschot D1 0 0 0 0 0 0 0
16 Scoop D1 0 0 0 0 0 0 0
17 Sjinborn D1 0 0 0 0 0 0 0
18 Son D1 0 0 0 0 0 0 0
19 Uden D1 0 0 0 0 0 0 0
20 Waalwijk D1 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  DVA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel DA 9 24 8 0 1 53 10
2 HOD DA 9 24 8 0 1 50 10
3 Geel-Zwart DA 9 22 7 1 1 33 13
4 Helmond DA 9 21 7 0 2 45 12
5 Uden DA 9 18 6 0 3 37 23
6 Gemert DA 9 12 4 0 5 21 29
7 Liempde DA 9 12 4 0 5 20 31
8 Oranje-Rood DA 9 11 3 2 4 30 32
9 Son DA 9 7 2 1 6 9 30
10 Mierlo DA 9 5 1 2 6 12 39
11 Tegelen DA 9 1 0 1 8 11 39
12 Geldrop DA 9 1 0 1 8 3 56
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray H1 9 25 8 1 0 56 17
2 Boxmeer H1 9 19 6 1 2 38 20
3 MOP H1 9 19 6 1 2 32 21
4 Oirschot H1 9 16 5 1 3 30 22
5 Dommel H1 9 15 5 0 4 33 44
6 Bemmel H1 9 15 4 3 2 30 18
7 Tegelen H1 9 12 4 0 5 30 33
8 HOCO H1 9 12 4 0 5 17 23
9 DVS H1 9 11 3 2 4 34 30
10 Nuth H1 9 6 2 0 7 19 30
11 Son H1 9 4 1 1 7 21 46
12 Nova H1 9 3 1 0 8 12 48
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond H6 9 22 7 1 1 32 18
2 Weert H3 9 21 7 0 2 26 17
3 Venray H2 9 18 6 0 3 35 19
4 Helmond H5 9 15 4 3 2 22 20
5 Son H2 9 14 4 2 3 26 18
6 Don Quishoot H6 8 13 4 1 3 20 14
7 Boxmeer H2 9 13 4 1 4 18 22
8 Horst H3 9 9 2 3 4 17 21
9 Best H3 8 8 2 2 4 11 18
10 Bakel H1 8 6 1 3 4 12 20
11 Sjinborn H2 / Nuth H2 8 4 1 1 6 12 31
12 Horst H2 9 3 0 3 6 9 22
  Res. 3e Klasse 
  HVA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht HB 9 25 8 1 0 36 8
2 Oranje-Rood HC 9 24 8 0 1 38 12
3 Nuenen HB 9 22 7 1 1 37 20
4 Weert HA 9 15 6 0 3 24 16
5 Civicum HA 9 13 4 1 4 27 26
6 Eindhoven HB 9 11 3 2 4 16 12
7 Tegelen HA 8 11 3 2 3 26 23
8 Hopbel HA 9 9 3 0 6 23 29
9 Basko HA 8 9 3 0 5 14 24
10 Son HA 9 9 3 0 6 18 33
11 Nuenen HC 9 4 1 1 7 10 28
12 Mierlo HA 9 0 0 0 9 6 44
  Veteranen 1e klasse 
  HVB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart HC 8 21 7 0 1 26 11
2 Boekel HA 9 19 6 1 2 32 19
3 Gemert HA 8 18 6 0 2 30 11
4 Mill HA 8 16 5 1 2 28 16
5 Heesch HB 9 13 4 1 4 33 28
6 Helmond HD 8 12 4 0 4 27 29
7 Oranje-Rood HD 8 8 2 2 4 15 22
8 Son HB 7 8 2 2 3 9 17
9 Oss HC 7 4 2 1 4 8 16
10 Eersel HA 8 3 1 0 7 14 30
11 Best HB 8 3 1 0 7 11 34
  Veteranen 3e klasse 
  Jong Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maastricht HJ1 9 23 7 2 0 35 10
2 Heeze HJ1 9 15 5 0 4 26 19
3 Son HJ1 9 13 3 4 2 25 25
4 Nuenen HJ1 9 10 2 4 3 17 26
5 Oss HJ1 9 7 2 1 6 25 32
6 Weert HJ1 9 7 2 1 6 17 33
  3e klasse 
Junioren 
  Jongens 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven JB2 9 20 6 2 1 48 14
2 Rosmalen JB2 9 19 6 1 2 60 11
3 Son JB1 9 18 5 3 1 36 11
4 Oss JB2 9 10 3 1 5 31 31
5 Hopbel JB1 9 10 3 1 5 19 39
6 Bommelerwaard JB2 9 -3 0 0 9 5 93
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bommelerwaard JC2 9 25 8 1 0 70 10
2 Son JC1 9 19 6 1 2 46 13
3 DES JC2 9 18 6 0 3 35 24
4 Tilburg JC5 9 12 4 0 5 14 32
5 Eindhoven JC3 9 6 2 0 7 13 38
6 Were Di JC3 9 0 0 0 9 1 62
  5e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood JD5 4 10 3 1 0 14 4
2 Son JD1 4 8 2 2 0 12 5
3 Geldrop JD2 4 7 2 1 1 11 12
4 Hopbel JD1 4 6 2 0 2 21 6
5 Eersel JD1 4 3 1 0 3 13 19
6 Weert JD2 4 0 0 0 4 6 31
  3e klasse 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pelikaan MA1 4 10 3 1 0 17 6
2 Breda MA1 4 8 2 2 0 11 6
3 DES MA1 4 7 2 1 1 9 7
4 Son MA1 4 4 1 1 2 8 7
5 Prinsenbeek MA1 4 3 1 0 3 7 16
6 HOD MA1 4 1 0 1 3 1 11
  Subtopklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best MA3 9 21 7 0 2 31 10
2 Son MA2 9 19 6 1 2 32 13
3 Eindhoven MA3 9 14 4 2 3 32 19
4 Nuenen MA3 9 14 4 2 3 28 23
5 Oirschot MA2 9 10 3 1 5 36 24
6 Helmond MA3 9 0 0 0 9 10 80
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MA3 9 25 8 1 0 63 7
2 Helmond MA6 9 22 7 1 1 57 9
3 Eindhoven MA5 9 12 4 0 5 24 33
4 Best MA4 9 10 3 1 5 25 33
5 Mierlo MA5 9 9 3 0 6 16 42
6 Nuenen MA5 9 1 0 1 8 7 68
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MB1 9 21 6 3 0 18 3
2 Oedenrode MB1 9 18 6 0 3 15 7
3 Best MB2 9 12 3 3 3 14 12
4 Phoenix (BE) MB1 8 10 3 1 4 17 14
5 Oranje-Rood MB4 8 6 1 3 4 8 20
6 Helmond MB2 9 5 1 2 6 7 23
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best MB3 9 25 8 1 0 29 5
2 Son MB2 9 19 6 1 2 25 15
3 Liempde MB2 9 19 6 1 2 21 14
4 Tilburg MB11 9 6 2 0 7 6 21
5 Oirschot MB2 9 5 1 2 6 9 22
6 Eindhoven MB4 9 4 1 1 7 11 24
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mill MB1 8 18 6 0 2 35 13
2 Heesch MB3 8 16 5 1 2 28 15
3 Oss MB7 7 13 4 1 2 16 18
4 Son MB3 4 9 3 0 1 21 5
5 Boxmeer MB4 7 3 1 0 6 7 30
6 Uden MB5 8 3 1 0 7 9 35
  5e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liempde MB3 9 24 8 0 1 29 12
2 Helmond MB5 9 22 7 1 1 45 12
3 Son MB4 9 13 4 1 4 17 21
4 Oirschot MB3 8 7 2 1 5 13 18
5 Best MB7 8 5 1 2 5 8 27
6 Hopbel MB4 9 4 1 1 7 11 33
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MC1 9 27 9 0 0 77 10
2 Oedenrode MC1 9 19 6 1 2 30 13
3 Gemert MC1 9 15 5 0 4 20 25
4 Son MC1 9 10 3 1 5 16 23
5 Geel-Zwart MC2 9 9 3 0 6 19 50
6 Helmond MC2 9 0 0 0 9 6 47
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MC2 9 23 7 2 0 25 5
2 Nuenen MC2 9 18 5 3 1 29 13
3 Hopbel MC2 9 18 5 3 1 25 11
4 Oedenrode MC2 9 10 3 1 5 20 22
5 Eersel MC2 9 3 0 3 6 11 28
6 Liempde MC2 9 2 0 2 7 9 40
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel MC2 9 21 6 3 0 54 16
2 Son MC3 9 19 6 1 2 36 16
3 Den Bosch MC7 9 14 4 2 3 19 14
4 Geel-Zwart MC3 9 10 2 4 3 29 24
5 Best MC5 9 10 2 4 3 27 26
6 Hopbel MC3 9 0 0 0 9 3 72
  4e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDL MC2 9 20 6 2 1 50 9
2 Boekel MC1 8 19 7 1 0 40 4
3 Son MC4 8 18 5 3 0 40 8
4 Deurne MC4 9 7 2 1 6 14 38
5 Gemert MC5 9 4 1 1 7 10 65
6 Nuenen MC4 9 3 1 0 8 10 40
  5e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven MC6 6 15 5 0 1 17 6
2 HOD MC7 6 12 4 0 2 25 12
3 Helmond MC4 3 6 2 0 1 17 3
4 Son MC5 7 6 2 0 5 17 26
5 Basko MC6 6 3 1 0 5 6 35
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel MD1 4 12 4 0 0 17 3
2 Dommel MD1 4 9 3 0 1 14 5
3 Son MD1 4 9 3 0 1 13 6
4 MEP MD2 4 3 1 0 3 6 12
5 Oirschot MD2 4 3 1 0 3 6 20
6 Liempde MD1 4 0 0 0 4 5 15
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MD4 4 12 4 0 0 27 3
2 Eindhoven MD3 4 9 3 0 1 9 7
3 Best MD3 4 4 1 1 2 6 13
4 Oedenrode MD3 4 4 1 1 2 6 16
5 Oranje-Rood MD4 4 3 1 0 3 11 8
6 Son MD2 4 3 1 0 3 10 22
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MD3 4 12 4 0 0 22 3
2 Bakel MD1 4 7 2 1 1 13 6
3 Geldrop MD5 4 6 2 0 2 8 12
4 Oirschot MD3 4 4 1 1 2 5 13
5 Helmond MD6 4 3 1 0 3 7 10
6 Eindhoven MD5 4 3 1 0 3 3 14
  4e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oranje-Rood MD7 4 9 3 0 1 20 7
2 Best MD4 4 7 2 1 1 7 6
3 Cranendonck MD2 3 6 2 0 1 13 4
4 Eersel MD3 4 6 2 0 2 11 9
5 Phoenix (BE) MD2 4 4 1 1 2 9 6
6 Son MD4 3 0 0 0 3 1 29
  4e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo