Organisatie
Arbitrage commissie Email sturen naar Arbitrage commissie  
Frans van Vught  Foto aanwezig    
Wim van Asten     
Bar Commissie Email sturen naar Bar Commissie  
Patrick Buijs  Voorzitter   
Willem Biemond     
Lotte Beukers  Foto aanwezig    
Bastienne Simonis  Foto aanwezig    
Claudia Simonis  Foto aanwezig    
Stijn Slaats     
Larissa Notenboom  Foto aanwezig    
India Geuze     
Calamiteiten  
Lars Movig  Medische zaken   
Communicatie Commissie Email sturen naar Communicatie Commissie  
Judith Raijmakers     
Nathalie Plasmans     
Johan Notenboom     
Cecile Simonis  Foto aanwezig    
Evenementen commissie Email sturen naar Evenementen commissie  
Selina Visser     
Imre Dahmen     
Hoofdbestuur Email sturen naar Hoofdbestuur  
Paul van der Aa  Penningmeester   
Rob Dijkstra  Foto aanwezig Voorzitter   
Selina Visser  Technische Zaken   
Patrick Buijs  Accommodatie   
Johan Notenboom  Communicatie   
Klus commissie Email sturen naar Klus commissie  
Theo Bastiaansen  Foto aanwezig Co√∂rdinator   
Kjell Kool  Foto aanwezig    
Ledenadministratie Email sturen naar Ledenadministratie  
Marie-An Bastiaansen     
Materialencommissie Email sturen naar Materialencommissie  
Jonah Visser  Co√∂rdinator   
Valentijn ten Broeke  Foto aanwezig    
Sponsoring  
Jordi Ernest  Foto aanwezig    
Maarten Plasmans     
Erik van de Vijver  Voorzitter   
Bas van Beek     
Bianca van Rijswijk     
Stg Kunstgras HTC Son Email sturen naar Stg Kunstgras HTC Son  
Bart Van Der Horst  Foto aanwezig Voorzitter   
Hein Dahmen  Penningmeester   
Frans Ruigrok  Foto aanwezig    
Bianca van Rijswijk  Secretaris   
Technische commissie Email sturen naar Technische commissie  
Categorieleider A/B   
Ivo Pak  Categorieleider   
Categorieleider C/D   
Ivo Pak  Categorieleider   
Jongste Jeugd  Email sturen naar Jongste Jeugd  
Ties Bunt  Categorieleider   
Ilse Lorier-van den Heuvel  Foto aanwezig Categorieleider   
Victor Vloemans  Categorieleider   
Senioren   
Jan-Willem Broens  Categorieleider   
Trainers  Email sturen naar Trainers  
Selina Visser  Categorieleider   
Vertrouwenscontactpersoon  
Renee Bindels     
Wedstrijdsecretariaat  
Frans van Vught  Foto aanwezig Wedstrijdsecretariaat Junioren   
Robert Schellekens  Wedstrijdsecretariaat Senioren   
Lia van der Linden  Wedstrijdsecretariaat Junioren   
Zaalhockey commmissie Email sturen naar Zaalhockey commmissie  
Hein Dahmen     
Johan Notenboom     
Wim van Asten     
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo