Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 4 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:00 Uit Meisjes 8E3 V.M.H.C. Basko M8E4

zondag 5 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit MA3 MHC Best MA4
10:00 Uit MD1 HC Helmond MD2
10:00 Thuis MC1 Hockey Club Uden MC2
10:15 Uit Jongens D1 V.M.H.C. Geel-Zwart JD2
Organisatie
Hoofdbestuur Email sturen naar Hoofdbestuur  
Lex de Wit  Penningmeester   
Hein-Jan Broens  Voorzitter   
Robert-Jan den Daas  Secretaris   
Robert Schellekens     
Martine Overdijk     
Theo Bastiaansen     
Frans van Vught  Foto aanwezig    
Arbitrage Email sturen naar Arbitrage  
Ilse van Aalst     
Bar Commissie Email sturen naar Bar Commissie  
Robert Schellekens  Voorzitter   
Sandra Jadoenath     
Stef Schuurmans     
Robert-Jan den Daas     
Lars Knipscheer     
Stijn Slaats  Coördinator   
Floor Schuurmans     
Willemijn Rosendaal     
Calamiteiten  
Lars Movig  Medische zaken   
Communicatie Commissie Email sturen naar Communicatie Commissie  
Theo Bastiaansen  Voorzitter   
Johan Notenboom  Foto aanwezig    
Evenementen commissie  
Klussenclub Email sturen naar Klussenclub  
Theo Bastiaansen  Coördinator   
Kjell Kool     
Sjoerd Witting     
Wouter Van Den Oever     
Eric van Zitteren     
Ledenadministratie Email sturen naar Ledenadministratie  
Miranda Rosendaal-van Dongen     
Materialencommissie Email sturen naar Materialencommissie  
Christiaan Hoekstra      
Sponsoring  
Maarten Plasmans     
Erik van de Vijver  Voorzitter   
Stg Kunstgras HTC Son Email sturen naar Stg Kunstgras HTC Son  
Bart Van Der Horst  Voorzitter   
Hein Dahmen  Penningmeester   
Frans Ruigrok     
Erik van de Vijver     
Paul Tielemans  Secretaris   
Systeembeheer Email sturen naar Systeembeheer  
Technische commissie Email sturen naar Technische commissie  
Christiaan Hoekstra   Technisch Coordinator   
Jongens/meisjes A/D   
Ilse van Aalst  Categorieleider   
Annemarie Eras  Categorieleider   
Jongste Jeugd  Email sturen naar Jongste Jeugd  
Wim van Asten  Categorieleider   
Trainers  Email sturen naar Trainers  
Cecile Simonis  Categorieleider   
Vertrouwenscontactpersoon  
Renee Bindels     
Wedstrijdsecretariaat  
Frans van Vught  Foto aanwezig Wedstrijdsecretariaat Junioren   
Robert Schellekens  Wedstrijdsecretariaat Senioren   
Lia van der Linden  Wedstrijdsecretariaat Junioren   
Zaalhockey Email sturen naar Zaalhockey  
Hein Dahmen  Coördinator   
Wim van Asten  Coördinator   
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo