Trainingsschema woensdag 5 oktober 2022   03:29
    woensdag 5 oktober 2022   03:29
Dit schema loopt van 1-10-2022 t/m 21-10-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens O10-1 Timo Schäffauer
Cas Maan
V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens O14-1 Timo Schäffauer V1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes O10-1 Renée van Zitteren V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes O12-1 Steven Leijten V1 - CD
18:00 - 19:00 Training Onder 10 V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes O16-1 Wim van Hulsentop V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens O16-1 Timo Schäffauer V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes O14-1 Steven Leijten V1 - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey senioren Patrick Buijs V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes O12-2 Mila Setz
Renée van Zitteren
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O12-3 Eefje Flapper
Emma Kleij
V1 - AB
18:30 - 20:00 DO25-2 Pepijn Tielemans V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O14-2 Mila Setz V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O14-3 Valentijn ten Broeke V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O16-2 Kiki Basten
Roos Ransdorp
V1 - CD
20:00 - 21:30 DO25-1 Wim van Hulsentop V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes O18-1 Dorus van Boxtel V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Funkey Timo Schäffauer V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes O8-1 Timo Schäffauer V1 - A
15:30 - 16:30 Training Onder 8 V1 - B Meetrainers
16:30 - 17:30 Jongens O10-1 Timo Schäffauer V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes O10-1 Timo Schäffauer V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes O9-1 Timo Schäffauer V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes O9-2 Timo Schäffauer V1 - CD
16:30 - 17:30 Training Onder 10 V2 - AB
16:30 - 17:30 Training Onder 9 V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes O12-1 Steven Leijten V1 - AB
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB MB1 + MB2
18:00 - 19:30 Meisjes O16-1 Timo Schäffauer V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes O18-2 V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes O18-3 V2 - CD
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB D1 + DJ2
19:30 - 21:00 Dames 1 Ton van Poppel V1
20:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB H2 + JB1 + DJ1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens O14-1 Timo Schäffauer V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O12-2 Mila Setz
Renée van Zitteren
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O12-3 Eefje Flapper
Emma Kleij
V2 - AB
18:30 - 20:00 G-Hockey V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-1 Tom Dahmen V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O14-2 Mila Setz V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-3 Valentijn ten Broeke V2 - AB
20:00 - 21:30 DDW1 V3 Wedstrijden op veld 1
20:00 - 21:30 H30-1 V2 - AB
20:00 - 21:30 H30-2 V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 V2 - CD
20:00 - 21:30 Jongens O16-1 Timo Schäffauer V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes O18-1 V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes O9-1 Cato Kool
Katja Knoef
V1
16:30 - 17:30 Meisjes O9-2 Kiki Derks
Jasmijn van de Vijver
V1
16:30 - 17:30 Training Onder 9 V1
17:30 - 19:00 Meisjes O16-2 Kiki Basten
Roos Ransdorp
V1 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V1 - AB MC1 + MD1
19:00 - 20:30 Heren 1 V1
19:00 - 20:30 Meisjes O18-2 V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes O18-3 V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Ton van Poppel V1
20:30 - 22:00 DO25-1 Pepijn Tielemans V2 - AB
20:30 - 22:00 DO25-2 Pepijn Tielemans V2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Training Onder 8 V1 - AB
09:00 - 10:00 Training Onder 9 V1 - AB
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo