Wedstrijden quicklinks
zat 14 dec - zon 15 dec - zat 21 dec - zon 22 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan -

laat schema zien voor  


14 december | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 37024  ZAAL Liempde M8E1 - Rosmalen M8E5  09:45  09:45 EINDHOVEN
Fluiten: Sam Loomans (MA4) en Iris de Maagt (Meisjes A4 - zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 36988  ZAAL Uden M8E4 - Liempde M8E1  10:45  10:45 EINDHOVEN
Fluiten: Stijn Blatter (Jongens B1) en Breg Merks (Meisjes A4 - zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 37720  ZAAL Oirschot M8E1 - Best M8E1  11:45  11:45 EINDHOVEN
Fluiten: Luria Rupping (Meisjes B2 - zaal) en Emmy Biemond (MB2)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 37680  ZAAL Oranje-Rood M8E3 - Best M8E1  12:15  12:15 EINDHOVEN
Fluiten: Anique Heijmans (MB2) en Jasmijn Linssen (Meisjes B2 - zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 30219  ZAAL Best MB5 - Helmond MB5  14:05  14:05 EINDHOVEN
Fluiten: Carli Luteijn (Dames 2) en Merel Meima (Dames 2)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
Heren Jong 1 - zaal 29631  Hockey Geldrop HJ1  17:50  18:20 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
Heren Jong 1 - zaal 29426  Sint Oedenrode HJ1  17:00  17:30 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1

14 december | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 8E1 - zaal 37778  HC Oirschot M8E1  10:45  11:15 EINDHOVEN
Fluiten: Anique Heijmans (MB2) en Jasmijn Linssen (Meisjes B2 - zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes 8E1 - zaal 37748  HC Oranje Rood Oranje-Rood M8E3  12:15  12:45 EINDHOVEN
Fluiten: Emmy Biemond (MB2) en Luria Rupping (Meisjes B2 - zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes 8E2 - zaal 37014  Rosmalen M8E5  09:45  10:15 EINDHOVEN
Fluiten: Stijn Blatter (Jongens B1) en Breg Merks (Meisjes A4 - zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes 8E2 - zaal 37004  Hockey Club Uden M8E4  08:45  09:15 EINDHOVEN
Fluiten: Sam Loomans (MA4) en Iris de Maagt (Meisjes A4 - zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
Meisjes B2 - zaal 30644  MHC Best MB5  12:45  13:15 EINDHOVEN
Fluiten: Imke van Genuchten (Dames 2) en Merel Meima (Dames 2)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Robbie gemaild voor namen Dames 2
Meisjes B2 - zaal 30439  HC Helmond MB5  14:25  14:55 EINDHOVEN
Fluiten: Imke van Genuchten (Dames 2) en Carli Luteijn (Dames 2)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes B3 - zaal 38115  MHC Boxmeer MB4  12:00  12:30 EINDHOVEN
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes B3 - zaal 38098  HC Mierlo MB5  12:50  13:20 EINDHOVEN
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes C1 - zaal 35908  MHCdeDommel MC1  16:25  16:55 SINT-MICHIELSGESTEL
Let op: Uittenue mee!   
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
Meisjes C1 - zaal 36128  Eersel MC1  15:35  16:05 SINT-MICHIELSGESTEL
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
 
Jongens 8E1 - zaal 37583  Nuenen J8E2  09:30  10:00 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
Jongens 8E1 - zaal 37554  HC Oirschot J8E1  09:00  09:30 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo