Wedstrijden quicklinks
zon 16 feb - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt - zat 21 mrt - zon 22 mrt - zat 28 mrt - zon 29 mrt - zat 4 apr -

laat schema zien voor  


16 februari | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1  MHC Best Dames 1      12:45 Veld 1  info
Fluiten: Norbert Boon en Jos Ackermans (HVB)
Dames Jong 2 - zaal 25992  HV Weert DJ3  0  1 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
Dames Jong 2 - zaal 25922  Tegelen DJ1  0  3 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 28827  ZAAL Dommel JD2 - Rosmalen JD3  15:05  15:05 SON EN BREUGEL
Fluiten: Evanna Sanders (MA2) en Lieke Schutte (MA2)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34408  ZAAL Eersel MA1 - Best MA2  17:35  17:35 SON EN BREUGEL
Fluiten: Lars Movig (HVA) en Sebastiaan van der Tas (HVA)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1

16 februari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A2 - zaal 34812  Eersel MA1  3  2 SON EN BREUGEL
Fluiten: Mark Dahmen (HVA) en Sebastiaan van der Tas (HVA)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes A2 - zaal 34607  MHC Best MA2  0  5 SON EN BREUGEL
Fluiten: Mark Dahmen (HVA) en Lars Movig (HVA)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes B2 - zaal 29202  HC Boekel MB2  3  3 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
Meisjes B2 - zaal 29004  Hockeyclub Berlicum MB4  2  3 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
Meisjes C2 - zaal 31619  M.H.C. Deurne MC1  2  1 DEURNE
Let op: Uittenue mee!   
Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS DEURNE
hal: veld 2
Meisjes C2 - zaal 31413  MHCV MC1  2  4 DEURNE
Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS DEURNE
hal: veld 2
Meisjes D1 - zaal 28304  HC Oirschot MD2  6  4 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
Meisjes D1 - zaal 28683  HC Oranje Rood MD5  10  2 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
Meisjes D2 - zaal 30147  HC Helmond MD4  3  3 DEURNE
Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS DEURNE
hal: veld 2
Meisjes D2 - zaal 30543  M.H.C. Deurne MD2  5  3 DEURNE
Let op: Uittenue mee!   
Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS DEURNE
hal: veld 2
 
Jongens D1 - zaal 29043  MHCdeDommel JD2  1  1 SON EN BREUGEL
Fluiten: Femke Oud (MA2) en Evanna Sanders (MA2)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Jongens D1 - zaal 29248  Rosmalen JD3  2  3 SON EN BREUGEL
Fluiten: Lieke Schutte (MA2) en Femke Oud (MA2)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo