Standen van alle teams

Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht D1 11 27 8 3 0 30 10 0
2 Oedenrode D1 11 26 8 2 1 30 12 0
3 Son D1 11 22 6 4 1 31 14 0
4 HOCO D1 11 22 6 4 1 25 15 0
5 Nova D1 11 19 5 4 2 22 19 0
6 Nuenen D1 11 15 4 3 4 24 26 0
7 Horst D1 11 14 4 2 5 23 28 0
8 Goirle D1 11 11 3 2 6 18 28 0
9 Oirschot D1 11 10 2 4 5 18 22 0
10 Drunen D1 11 8 1 5 5 13 22 0
11 Blerick D1 11 4 1 1 9 8 29 0
12 Scoop D1 11 2 0 2 9 10 27 0
  2e klasse 
  Dames 1 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert D1 2 6 2 0 0 12 0 0
2 Etten-Leur D1 2 6 2 0 0 5 3 0
3 HOCO D1 2 1 0 1 1 2 3 0
4 Geel-Zwart D1 2 1 0 1 1 1 8 0
5 Hopbel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Son D1 2 0 0 0 2 2 8 0
  Subtopklasse 
  Dames 1 Silvercup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum D1 1 3 1 0 0 3 0 0
2 Geldrop D1 1 3 1 0 0 2 0 0
3 Apeliotes D1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Deurne D1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Don Quishoot D1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Basko D1 1 3 1 0 0 1 0 0
7 Boxmeer D1 1 3 1 0 0 1 0 0
8 Oirschot D1 1 3 1 0 0 3 3 0
9 Goirle D1 1 3 1 0 0 2 2 0
10 Geel-Zwart D1 1 0 0 0 1 3 3 0
11 Gemert D1 1 0 0 0 1 2 2 0
12 Nuenen D1 1 0 0 0 1 1 2 0
13 Oedenrode D1 1 0 0 0 1 1 2 0
14 Wijchen D1 1 0 0 0 1 1 2 0
15 Berkel-Enschot D1 1 0 0 0 1 0 1 0
16 Son D1 1 0 0 0 1 0 1 0
17 Scoop D1 1 0 0 0 1 0 2 0
18 Drunen D1 1 0 0 0 1 0 3 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum D2 11 33 11 0 0 75 11 0
2 Uden D3 11 28 9 1 1 61 12 0
3 Blerick D2 11 26 8 2 1 42 12 0
4 Eindhoven D6 11 24 8 0 3 57 20 0
5 Son D2 11 15 5 0 6 24 24 0
6 Peel en Maas D1 11 15 5 0 6 26 36 0
7 Tegelen D3 11 15 5 0 6 19 40 0
8 Boxmeer D3 11 13 4 1 6 21 35 0
9 Eersel D2 11 8 2 2 7 14 51 0
10 Oranje-Rood D9 11 7 2 1 8 10 25 0
11 Oss D6 11 7 2 1 8 16 60 0
12 Geldrop D4 11 2 0 2 9 10 49 0
  Res. 3e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldrop DJ3 9 22 7 1 1 32 11 0
2 Geldrop DJ2 9 19 6 1 2 32 16 0
3 Oirschot dJ2 8 12 4 0 4 19 22 0
4 Helmond DJ6 9 9 3 0 6 23 32 0
5 Son DJ1 4 6 2 0 2 9 8 0
6 Basko DJ2 9 3 1 0 8 17 43 0
  5e klasse 
  Dames Jong 2 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert DJ3 2 4 1 1 0 6 4 0
2 Tilburg DJ5 2 3 1 0 1 7 6 0
3 Basko DJ1 2 1 0 1 1 4 7 0
4 Son DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  DVA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MEP DA 10 26 8 2 0 50 16 0
2 Geel-Zwart DA 10 23 7 2 1 45 18 0
3 Oranje-Rood DA 10 22 6 4 0 42 17 0
4 Uden DA 10 19 6 1 3 26 22 0
5 Helmond DA 10 18 5 3 2 29 15 0
6 Gemert DA 9 13 4 1 4 21 17 0
7 HOD DA 10 10 3 1 6 17 25 0
8 Blerick DA 9 7 2 1 6 10 30 0
9 Tegelen DA 10 6 2 0 8 13 43 0
10 Son DA 10 5 1 2 7 14 45 0
11 Mierlo DA 10 4 1 1 8 12 31 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hopbel H5 11 28 9 1 1 61 16 0
2 Best H3 11 27 8 3 0 46 13 0
3 Son H2 11 23 7 2 2 61 25 0
4 Dommel H2 11 21 7 0 4 40 30 0
5 Berlicum H2 11 20 5 5 1 33 23 0
6 Geldrop H5 11 18 6 0 5 31 28 0
7 Helmond H5 10 18 6 0 4 27 30 0
8 MEP H4 11 9 2 3 6 31 37 0
9 Geel-Zwart H4 11 8 2 2 7 31 36 0
10 Drunen H4 11 8 2 2 7 26 43 0
11 Liempde H2 10 1 0 1 9 28 54 0
12 Oranje-Rood H13 9 1 0 1 8 8 88 0
  Res. 3e Klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son HJ1 10 25 8 1 1 27 8 0
2 Oranje-Rood HJ3 10 22 7 1 2 44 18 0
3 Basko HJ1 10 16 5 1 4 22 13 0
4 Tegelen HJ1 10 11 3 2 5 18 35 0
5 Oss HJ1 10 10 3 1 6 23 37 0
6 Don Quishoot HJ1 10 3 1 0 9 11 34 0
  3e klasse 
  Heren Jong 1 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldrop HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helmond HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mierlo HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oedenrode HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Son HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tegelen HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zevenbergen HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  HVA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS HA 10 25 8 1 1 51 17 0
2 Civicum HA 10 25 8 1 1 44 16 0
3 Son HA 10 25 8 1 1 36 22 0
4 Basko HA 10 20 6 2 2 32 14 0
5 Nuenen HB 10 19 6 1 3 37 24 0
6 Tegelen HA 10 16 5 1 4 30 28 0
7 Weert HA 9 10 3 1 5 16 23 0
8 Uden HA 9 6 2 0 7 22 37 0
9 Mierlo HA 10 4 1 1 8 17 46 0
10 Boxmeer HA 10 4 1 1 8 19 49 0
11 Eindhoven HB 10 3 1 0 9 18 46 0
  Veteranen 1e klasse 
  HVB 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel HA 11 30 10 0 1 63 23 0
2 Helmond HD 11 27 9 0 2 55 27 0
3 Geel-Zwart HC 11 27 9 0 2 35 25 0
4 Dommel HB 11 20 6 2 3 36 19 0
5 Mill HA 11 19 6 1 4 36 24 0
6 Oranje-Rood HF 11 13 4 1 6 16 22 0
7 Heesch HB 11 13 3 4 4 19 26 0
8 Best HB 11 10 3 1 7 15 30 0
9 Son HB 11 9 2 3 6 19 30 0
10 Oss HC 11 8 2 2 7 15 35 0
11 Eersel HA 11 7 2 1 8 14 35 0
12 Den Bosch HG 11 6 1 3 7 16 43 0
  Veteranen 3e klasse 
Junioren 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 
    1e klasse 
  Jongens 8E1 - zaal 
    1e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo JB1 5 13 4 1 0 26 10 0
2 Geel-Zwart JB1 5 11 3 2 0 18 4 0
3 Son JB1 5 7 2 1 2 8 14 0
4 Heeze JB1 5 5 1 2 2 9 13 0
5 Mierlo JB1 5 3 1 0 4 5 21 0
6 Best JB1 5 2 0 2 3 4 8 0
  1e klasse 
  Jongens B1 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood JB4 4 9 3 0 1 16 7 0
2 Son JB1 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Uden JB1 4 4 1 1 2 8 11 0
4 Nuenen JB1 2 3 1 0 1 7 4 0
5 Helmond JB2 4 3 1 0 3 9 16 0
6 Hopbel JB1 2 1 0 1 1 3 9 0
7 Mierlo JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht JC2 5 15 5 0 0 36 4 0
2 Nova JC1 5 9 3 0 2 21 16 0
3 Oranje-Rood JC6 5 9 3 0 2 19 15 0
4 Son JC1 5 4 1 1 3 12 23 0
5 Best JC2 5 4 1 1 3 8 20 0
6 Hockeer JC1 5 3 1 0 4 7 25 0
  3e klasse 
  Jongens C1 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuenen JC1 2 6 2 0 0 9 0 0
2 Eersel JC1 2 6 2 0 0 8 0 0
3 Son JC1 2 3 1 0 1 2 4 0
4 Best JC2 2 1 0 1 1 2 6 0
5 Eindhoven JC2 2 1 0 1 1 2 6 0
6 Mierlo JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Gemert JC2 2 0 0 0 2 1 8 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde JD1 5 13 4 1 0 22 5 0
2 Son JD1 5 10 3 1 1 14 7 0
3 Concordia JD2 5 9 3 0 2 20 8 0
4 Basko JD1 5 9 3 0 2 19 11 0
5 Best JD2 5 3 1 0 4 9 23 0
6 Mierlo JD3 5 0 0 0 5 4 34 0
  3e klasse 
  Jongens D1 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MEP JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Son JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens F1 
    1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son MA1 5 13 4 1 0 24 4 0
2 MOP MA2 5 10 3 1 1 11 12 0
3 Dommel MA1 5 9 3 0 2 16 11 0
4 Eindhoven MA2 5 9 3 0 2 10 7 0
5 Heeze MA1 5 7 2 1 2 13 14 0
6 MEP MA2 5 4 1 1 3 13 20 0
7 Oranje-Rood MA4 5 4 1 1 3 9 19 0
8 Eersel MA1 5 1 0 1 4 7 16 0
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MA2 5 11 3 2 0 23 8 0
2 Mierlo MA2 4 10 3 1 0 17 9 0
3 Helmond MA2 4 7 2 1 1 19 9 0
4 HDL MA1 4 6 2 0 2 15 7 0
5 Oss MA3 4 3 1 0 3 5 11 0
6 Son MA2 5 3 1 0 4 7 21 0
7 MOP MA3 4 3 1 0 3 2 23 0
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldrop MA3 5 13 4 1 0 21 2 0
2 Oirschot MA2 5 13 4 1 0 21 12 0
3 Son MA3 5 10 3 1 1 14 8 0
4 Oranje-Rood MA6 5 9 3 0 2 17 11 0
5 Liempde MA1 5 7 2 1 2 15 17 0
6 Eersel MA2 5 4 1 1 3 11 14 0
7 Eindhoven MA4 5 1 0 1 4 8 29 0
8 DVS MA2 5 0 0 0 5 10 24 0
  4e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MA3 5 13 4 1 0 20 4 0
2 Heesch MA3 5 13 4 1 0 15 7 0
3 Nuenen MA3 5 12 4 0 1 25 12 0
4 Oss MA5 5 6 2 0 3 10 9 0
5 Den Bosch MA9 5 5 1 2 2 6 12 0
6 Heeze MA2 5 4 1 1 3 5 9 0
7 Son MA4 5 4 1 1 3 5 11 0
8 Oranje-Rood MA8 5 0 0 0 5 6 28 0
  5e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son MB1 5 15 5 0 0 15 5 0
2 Basko MB2 5 9 3 0 2 16 10 0
3 Weert MB2 5 9 3 0 2 6 6 0
4 Cranendonck MB1 5 6 2 0 3 10 11 0
5 Oirschot MB2 5 6 2 0 3 4 12 0
6 Mierlo MB2 5 0 0 0 5 5 12 0
  3e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MB4 5 15 5 0 0 19 5 0
2 Son MB2 5 12 4 0 1 21 11 0
3 Nuenen MB2 5 9 3 0 2 15 11 0
4 Geldrop MB4 5 6 2 0 3 13 17 0
5 Eindhoven MB5 5 3 1 0 4 6 13 0
6 Mierlo MB3 5 0 0 0 5 4 21 0
  4e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood MB9 5 15 5 0 0 22 6 0
2 HOD MB4 5 12 4 0 1 16 5 0
3 Eindhoven MB6 5 6 2 0 3 8 7 0
4 Best MB6 5 4 1 1 3 11 18 0
5 Heeze MB3 5 4 1 1 3 5 14 0
6 Son MB3 5 2 0 2 3 3 15 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MC1 5 13 4 1 0 22 6 0
2 Oirschot MC1 5 12 4 0 1 14 7 0
3 HCAS MC1 5 9 3 0 2 15 10 0
4 MEP MC2 5 7 2 1 2 11 11 0
5 Hopbel MC1 5 3 1 0 4 13 19 0
6 Son MC1 5 0 0 0 5 5 27 0
  1e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MC2 5 12 4 0 1 25 9 0
2 Oedenrode MC1 5 12 4 0 1 20 7 0
3 HDL MC1 5 9 3 0 2 26 11 0
4 Geel-Zwart MC2 5 9 3 0 2 22 7 0
5 Son MC2 5 3 1 0 4 19 21 0
6 Gemert MC3 5 0 0 0 5 3 60 0
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven MC2 5 12 4 0 1 18 4 0
2 HOD MC2 5 10 3 1 1 32 6 0
3 Den Bosch MC5 5 10 3 1 1 16 7 0
4 MEP MC4 5 7 2 1 2 7 13 0
5 Dommel MC2 5 4 1 1 3 6 24 0
6 Son MC3 5 0 0 0 5 2 27 0
  3e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuenen MC3 5 15 5 0 0 14 2 0
2 Gemert MC4 5 12 4 0 1 14 3 0
3 Helmond MC4 5 7 2 1 2 12 15 0
4 Deurne MC3 5 6 2 0 3 9 15 0
5 Eindhoven MC5 5 3 1 0 4 5 11 0
6 Son MC4 5 1 0 1 4 5 13 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk MD1 5 15 5 0 0 23 7 0
2 Son MD1 5 12 4 0 1 18 10 0
3 MOP MD2 5 6 2 0 3 9 11 0
4 Vlijmen MD2 5 6 2 0 3 13 18 0
5 Oss MD2 5 3 1 0 4 7 15 0
6 Drunen MD1 5 3 1 0 4 12 21 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mierlo MD4 5 15 5 0 0 21 4 0
2 Bakel MD2 5 10 3 1 1 15 12 0
3 Gemert MD5 5 9 3 0 2 12 9 0
4 Helmond MD3 5 4 1 1 3 9 11 0
5 Nuenen MD3 5 3 1 0 4 10 14 0
6 Son MD2 5 3 1 0 4 7 24 0
  4e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Were Di MD4 5 15 5 0 0 21 3 0
2 MEP MD5 5 10 3 1 1 10 6 0
3 Berkel-Enschot MD4 5 9 3 0 2 13 7 0
4 Basko MD3 5 4 1 1 3 8 12 0
5 Son MD3 5 2 0 2 3 4 15 0
6 Oranje-Rood MD11 5 2 0 2 3 3 16 0
  4e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 6E2 
    1e klasse 
  Meisjes 6E3 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 - zaal 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 - zaal 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 - zaal 
    1e klasse 
  Meisjes A1 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuenen MA1 2 6 2 0 0 4 2 0
2 Tegelen MA1 2 4 1 1 0 8 3 0
3 Eindhoven MA21c 2 4 1 1 0 5 3 0
4 HOCO MA1 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Best MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Son MA1 2 0 0 0 2 2 5 0
7 Heeze MA1 2 0 0 0 2 2 9 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oirschot MA2 4 10 3 1 0 10 4 0
2 Eersel MA1 4 6 2 0 2 15 9 0
3 Best MA2 2 4 1 1 0 3 2 0
4 HOD MA2 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Gemert MA1 2 3 1 0 1 5 6 0
6 Son MA2 2 0 0 0 2 1 5 0
7 Eindhoven MA3 2 0 0 0 2 3 11 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oirschot MA3 4 10 3 1 0 13 8 0
2 Liempde MA2 2 4 1 1 0 6 5 0
3 HOD MA4 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Son MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Were Di MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVS MA2 2 0 0 0 2 3 6 0
7 Best MA3 2 0 0 0 2 2 5 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eersel MA2 4 9 3 0 1 21 6 0
2 HCAS MA3 4 9 3 0 1 17 11 0
3 Oedenrode MA2 2 6 2 0 0 9 3 0
4 Son MA4 2 3 1 0 1 3 10 0
5 Geldrop MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geel-Zwart MA4 2 0 0 0 2 4 10 0
7 Eindhoven MA6 4 0 0 0 4 5 19 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss MB2 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Uden MB1 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Geel-Zwart MB2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Eindhoven MB2 2 3 1 0 1 3 2 0
5 Rosmalen MB2 2 1 0 1 1 4 7 0
6 Heesch MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Son MB1 2 0 0 0 2 3 9 0
  2e klasse 
  Meisjes B2 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MB2 2 4 1 1 0 10 7 0
2 Helmond MB5 2 3 1 0 1 10 8 0
3 Berlicum MB4 2 1 0 1 1 6 11 0
4 Best MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gemert MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Son MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B3 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MB5 2 6 2 0 0 12 4 0
2 Oranje-Rood MB11 2 4 1 1 0 7 6 0
3 Boxmeer MB4 4 4 1 1 2 14 14 0
4 Mierlo MB5 3 3 1 0 2 10 11 0
5 Son MB3 2 3 1 0 1 4 7 0
6 HOCO MB7 1 0 0 0 1 3 8 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son MC1 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Best MC1 2 4 1 1 0 17 3 0
3 Eersel MC1 2 4 1 1 0 11 4 0
4 Liempde MC1 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Dommel MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Basko MC3 2 0 0 0 2 2 11 0
7 HOD MC2 2 0 0 0 2 3 24 0
  2e klasse 
  Meisjes C2 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bakel MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deurne MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mierlo MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nuenen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Son MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venlo MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Venray MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deurne MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mierlo MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Son MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C4 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deurne MC3 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Eindhoven MC6 2 3 1 0 1 8 5 0
3 Helmond MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hopbel MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mierlo MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Son MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nuenen MC4 2 0 0 0 2 0 9 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oedenrode MD1 2 6 2 0 0 6 0 0
2 Eindhoven MD2 2 4 1 1 0 7 4 0
3 Nuenen MD1 2 2 0 2 0 3 3 0
4 Son MD1 2 1 0 1 1 1 4 0
5 Oranje-Rood MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eersel MD21C 1 0 0 0 1 0 2 0
7 Oirschot MD2 1 0 0 0 1 0 4 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bakel MD1 2 6 2 0 0 20 1 0
2 Son MD2 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Gemert MD5 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Best MD4 2 3 1 0 1 4 11 0
5 Helmond MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuenen MD4 2 0 0 0 2 2 7 0
7 Deurne MD2 2 0 0 0 2 3 15 0
  4e klasse 
  Meisjes D3 - zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son MD3 2 4 1 1 0 10 5 0
2 Geldrop MD5 2 4 1 1 0 6 1 0
3 Oirschot MD3 2 4 1 1 0 7 4 0
4 Oranje-Rood MD11 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Basko MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Helmond MD5 1 0 0 0 1 0 5 0
7 HOD MD5 2 0 0 0 2 3 11 0
  4e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 
    1e klasse 
  Meisjes F3 
    1e klasse 
  Meisjes F4 
    1e klasse 
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo