Trainingsschema dinsdag 2 juni 2020   18:59
    dinsdag 2 juni 2020   18:59
Dit schema loopt van 30-5-2020 t/m 26-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:15 MC2 Do Eras
Helen Benus
V1
18:00 - 19:30 MC3 Femke Leenders
Kiki Hensen
V2
18:15 - 19:45 MC4 Ilse Francois
Roos Veroude
V3
19:30 - 21:00 MA2 Patric Rademakers V1
19:45 - 21:15 MA4 Do Eras V2
20:00 - 21:30 MA3 Wim van Hulsentop V3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 keepers Elke Berghhuis V3 Marenne, Tinka, Minke
16:00 - 18:00 Clinic Hockeyschool V1 MB hockeyschool tot en met D leeftijd
16:00 - 18:00 Clinic Hockeyschool V2 MB Hockeyschool Leeftijd C
16:45 - 17:45 keepers Elke Berghhuis V3 Annika, Fleur
18:00 - 19:30 MD3 Floor Ransdorp
Jasmijn Swinkels
V3
18:15 - 19:45 MD2 Karlijn Jansen
Mila Visser
Fenne van de Ven
V2
18:30 - 20:00 MD1 Steven Leijten V1
19:45 - 21:15 Dames 2 Lennart Dubel V3
20:00 - 21:30 Dames 1 Ton van Poppel V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Jongens F1 Katja Knoef V2 - A
15:45 - 16:45 Meisjes F1 Steven Leijten V1 - A
15:45 - 16:45 Meisjes F2 Tes Kramer V1 - B
15:45 - 16:45 Meisjes F3 Marenne van der Heijde V1 - C
15:45 - 16:45 Meisjes F4 Sophie van de Vijver V2 - B
16:00 - 17:00 Funkey Do Eras
Floor Ransdorp
V3 - AB
16:00 - 17:00 Trainingsleden Guy Huiskes V3 - CD voor startende hockeyers
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Pauline Beeks V2 - B Jules
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Jasmijn Braun V1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Steven Leijten
Pauline Beeks
V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Lieke Kursten V2 - A
18:15 - 19:15 Jongens 8E1 Noortje van den Heuvel V2 - B
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Steven Leijten V1 - A
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 Maud van Boxtel
Puck van Gemert
V1 - B
18:15 - 19:15 Meisjes 8E3 Roos Pontzen V2 - A
18:45 - 20:15 MB2 Britt Cox V3
19:30 - 21:00 MB3 Ilse Francois
Roos Veroude
V2
19:45 - 21:15 MB1 Koen Pontzen
Mathijs Knitel
V1
20:30 - 22:00 DVA Patrick Buijs V3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D1 V2 Stijn Hockey Werkt
17:45 - 19:15 Jongens C1 V2 Stijn Hockey Werkt
18:45 - 19:45 G-Hockey Eveline Van De Hoef V3
19:00 - 20:30 MC1 Guy Huiskes
Wim van Hulsentop
V1
19:30 - 21:00 Jongens B1 Dorus van Boxtel V2
20:45 - 22:15 HVA Patrick Buijs V1
20:45 - 22:15 HVB Wim van Hulsentop V3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 18:45 Keepers Trainingsgroep V1 - AB Lara Verhulst JD1 Sjoerd Kursten/vanaf 15 mei
18:30 - 20:00 Dames Jong 2 Lucas Brillouet
Luuk Kampers
V3
18:45 - 20:15 MA1 Britt Cox
Karin Wijns
V2
19:00 - 20:30 Dames 1 Ton van Poppel V1
20:15 - 21:45 Dames Jong 1 Pepijn Tielemans V3
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Hidde van Poppel V2
20:45 - 22:15 Heren 2 Lennart Dubel V1
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo