Trainingsschema woensdag 2 december 2020   19:08
    woensdag 2 december 2020   19:08
Dit schema loopt van 30-11-2020 t/m 4-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Steven Leijten V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Mila Setz
Nina van der Linden
V1 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Anouk van Poppel V1 - AB
18:00 - 19:30 MD2 Steven Leijten V1 - CD
18:00 - 19:30 MD3 Mila Visser
Fenne van de Ven
V2 - AB
18:00 - 19:30 MD4 Jasmijn Braun
Lieke Kursten
Marloes Noben
V2 - CD
19:30 - 21:00 MA2 Patric Rademakers V2 - AB
19:30 - 21:00 MB2 Do Eras V1 - CD
19:30 - 21:00 MB3 Anouk van Poppel V1 - AB
20:00 - 21:30 Trimhockey senioren Patrick Buijs V3
21:00 - 22:30 Dames Jong 2 Luuk Kampers V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 MB Hockeyschool V2
17:00 - 18:30 Jongens D1 Quirine Heijmans
Julian ten Broeke
V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Christiaan Hoekstra
Quirijn van de Vijver
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Rik Somers
Valentijn ten Broeke
V1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Christiaan Hoekstra
Guy Huiskes
V1 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Wim van Hulsentop V2 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Aukje Loeffen V2 - CD
18:30 - 20:00 MC3 Imre Dahmen V3 - AB
18:30 - 20:00 MC4 Debby Francois
Iris van Lieshout
V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Lennart Dubel V3
20:00 - 21:30 Jongens A1 Dorus van Boxtel V1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Christiaan Hoekstra V1 - AB
20:00 - 21:30 MA3 Aukje Loeffen V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Funkey Eefke Braun
Guusje Krijnen
V1 Pietentraining voor Funkey, F-teams, E6-teams en trainingsleden in die leeftijd.
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Femme Gevers
Guy Huiskes
V1 Pietentraining voor Funkey, F-teams, E6-teams en trainingsleden in die leeftijd.
17:00 - 18:30 MD1 Anouk van Poppel V2 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Jasmijn Braun
Lieke Kursten
Marloes Noben
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Christiaan Hoekstra
Quirijn van de Vijver
V1 Pietentraining voor Funkey, F-teams, E6-teams en trainingsleden in die leeftijd.
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Steven Leijten V1 Pietentraining voor Funkey, F-teams, E6-teams en trainingsleden in die leeftijd.
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Femme Gevers
Marenne van der Heijde
V1 Pietentraining voor Funkey, F-teams, E6-teams en trainingsleden in die leeftijd.
17:00 - 18:00 Meisjes F2 V1 Pietentraining voor Funkey, F-teams, E6-teams en trainingsleden in die leeftijd.
17:00 - 18:00 Meisjes F3 V1 Pietentraining voor Funkey, F-teams, E6-teams en trainingsleden in die leeftijd.
17:00 - 18:00 Training Jeugd Mila Visser
Mila Setz
Nina van der Linden
V1 Pietentraining voor Funkey, F-teams, E6-teams en trainingsleden in die leeftijd.
17:30 - 19:00 MD3 Mila Visser
Liz van Boxtel
V3 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Do Eras V2 - CD
18:30 - 20:00 MB4 Anouk van Poppel V2 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Ton van Poppel V1
20:00 - 21:30 Heren 2 Lennart Dubel V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Quirine Heijmans
Julian ten Broeke
V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Christiaan Hoekstra
Quirijn van de Vijver
V1 - AB
17:00 - 18:30 MC4 Noortje van den Heuvel
Roos Pontzen
V3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Rik Somers
Valentijn ten Broeke
V1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Guy Huiskes V2 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Christiaan Hoekstra V1 - AB
19:00 - 20:00 G-Hockey Eveline Van De Hoef V3 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Christiaan Hoekstra V1 - AB
20:00 - 21:30 MA2 Patric Rademakers V1 - CD
20:30 - 22:00 DDW1 V2 trainer nnb
20:30 - 22:00 HVB Patrick Buijs V3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 keepers Elke Berghuis V3 - CD MC1, MC4, MD3
17:00 - 18:30 MD2 Steven Leijten V2 - AB
18:00 - 19:00 keepers Elke Berghuis V3 - CD MA3, MC3
18:00 - 19:30 MC2 Aukje Loeffen V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Pepijn Tielemans V2
19:00 - 20:00 keepers Lara Verhulst V3 - AB JD1, MD1
19:30 - 21:30 Dames 1 Ton van Poppel V1
20:00 - 21:30 Dames Jong 3 Ilse Francois V3
20:30 - 22:00 Heren 2 Lennart Dubel V2
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo