Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema zondag 22 april 2018   16:16
    zondag 22 april 2018   16:16
Dit schema loopt van 26-2-2018 t/m 30-6-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Imre Dahmen
Loes Adriaans
V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Dorus van Boxtel V3 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Luuk Lijding
Tibout de Gooijer
V3 - CD
17:30 - 19:00 MD2 Gitte Ranke
Julia Visser
V2 - CD
18:00 - 19:30 MB5 V1 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Wim van Hulsentop V2 - AB
18:30 - 20:00 MB2 V1 - CD
19:00 - 20:30 MC3 Art Smits V2 - CD
19:30 - 21:00 MA3 Maxim van de Kam V3 - AB
19:30 - 21:00 MB3 Maaike Schutte
Patric Rademakers
V1 - AB
19:30 - 21:00 MB4 Wim van Hulsentop V2 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MD3 Jan-maarten Lombarts
Yart van de Ven
V1 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Fleur van der Mee
Ilse Francois
V3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Marina Jiskoot
Simone Lingsma
V2 - AB
18:00 - 19:30 MA2 Derek Dubel V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Guy Huiskes V2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Bart Scheer
Tim Strijbosch
V3 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Selina Visser
Bianca van Rijswijk
V2 - AB
19:00 - 20:30 MC4 Eline Stroucken V3 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Pepijn Tielemans V2 - CD
20:30 - 22:15 Heren 1 Ben Perdok V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Benja Jongens Patric Rademakers
Tim Strijbosch
V2 - AB
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 V1 - CD
15:30 - 16:30 Jongens 8E2 Maxim van de Kam V1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens F1 Patric Rademakers
Tim Strijbosch
V2 - AB
16:30 - 17:30 Keepers Trainingsgroep V1 - AB M8E1/M8E2/M8E3/J6E1
16:30 - 17:30 Benja Meisjes Patric Rademakers
Tim Strijbosch
V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Patric Rademakers
Tim Strijbosch
Malon Luteijn
Veerle W├Âlke
V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Patric Rademakers
Tim Strijbosch
V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Patric Rademakers
Tim Strijbosch
Hugo Lijding
V2 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Gitte Ranke
Julia Visser
V1 - CD
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep V1 - AB M6E1/M6E2/J8E1/J8E2
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Patric Rademakers
Tim Strijbosch
Selina Visser
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Patric Rademakers
Tim Strijbosch
Selina Visser
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Patric Rademakers
Tim Strijbosch
Steven Leijten
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Patric Rademakers
Tim Strijbosch
Jasmijn Swinkels
Laura van Balkom
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Patric Rademakers
Tim Strijbosch
Floor Ransdorp
Helen Benus
Inge Stroucken
V2 - AB
18:00 - 19:30 MD5 Larissa Notenboom
Rielle van den Boomen
V3 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Hendrik Jan Guitink V3 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Annemieke Jansen-laauwen
Mathijs Knitel
V2 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Bart Scheer
Tim Strijbosch
V1
19:30 - 21:00 MB4 Wim van Hulsentop V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Jean-paul Holtmaat
Mark Dahmen
V2 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Jan-maarten Lombarts V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Marina Jiskoot
Simone Lingsma
V1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Mark Eggenhuisen V3 - CD
18:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V2 - CD MC1 MB1
18:30 - 20:00 MB2 V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Guy Huiskes V3
19:00 - 20:30 Jongens C1 Selina Visser V1 - CD
19:00 - 21:00 MB3 Maaike Schutte
Patric Rademakers
V1 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Selina Visser
Bianca van Rijswijk
V1 - CD
19:30 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V2 - CD MD1 MD2
20:00 - 21:30 Jongens A1 V2 - AB
20:30 - 22:00 DVA V3
20:30 - 22:00 HVA Patric Rademakers V3
20:30 - 22:00 HVB V3
20:30 - 22:00 Trainingsleden V3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MC4 Daan Wijnen
Stijn Blatter
V1 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Remko Dooper
Wim van Hulsentop
V3 - CD
17:30 - 18:30 MD5 Simone Dols
Theo Bastiaansen
V2 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep V1 - AB JA1 JC1
18:00 - 19:30 MA2 Derek Dubel V3 - AB
18:00 - 20:00 MB1 Hendrik Jan Guitink V2 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Pepijn Tielemans V2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Bart Scheer
Tim Strijbosch
V1
20:00 - 21:30 Dames 2 Robert-Jan den Daas V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Ben Perdok V1
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo