Wedstrijden quicklinks
zat 3 dec - zon 4 dec - zat 10 dec - zon 11 dec - zat 17 dec - zon 18 dec - zat 7 jan - zon 8 jan - zat 14 jan - zon 15 jan -

laat schema zien voor  


3 december | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes O10-1  Nuenen MO10-2 30   07:30  08:30 uit - KG Zand  info
 
Meisjes O12-1  Rosmalen MO12-3    12:15  12:45 Veld 1  info
Fluiten: Floor van Vonderen (Meisjes O18-3 -Zaal) en Eva Swinkels (Meisjes O18-3)
Arbitrage: Meisjes O18-3
Meisjes O12-2  HC Oirschot MO12-3 30   09:30  10:30 uit - KG Water  info
Meisjes O12-3  HC Eersel MO12-3 45   10:00  11:15 uit - KG Zand  info
Meisjes O14-1  HC Eersel MO14-1    12:15  12:45 Veld 2  info
Fluiten: Guusje Krijnen (Meisjes O18-2) en Jasmijn Linssen (Meisjes O18-2)
Arbitrage: Meisjes O18-2
Meisjes O14-2  HC Helmond MO14-4 30   13:45  14:45 uit - KG Water  info
Meisjes O14-3  HC Oranje Rood MO14-11    13:50  14:20 uit - KG Zand  info
Meisjes O16-1  MHC Best MO16-2    08:45  09:15 Veld 1  info
Fluiten: Lotte Teunissen (Dames 1) en Loes van Rijswijk (Dames 1)
Arbitrage: Dames 1
Meisjes O16-2  HC Eersel MO16-2    10:30  11:00 Veld 1  info
Fluiten: Sanne Huijbregts (DO25-2 - Zaal) en Evanna Sanders (DO25-2)
Arbitrage: DO25-2
 
Meisjes O8-1  HC Eindhoven MO8-1    09:00  09:30 Veld 2  info
Meisjes O9-1  HC Oranje Rood MO9-8    09:30  10:00 uit - KG Zand  info
Meisjes O9-2  V.M.H.C. Basko MO9-4 30   09:40  10:40 uit - KG Semi  info
 
Mixed Onder 8-2  M.H.C. Deurne MO8-2    09:00  09:30 Veld 2  info
 
Jongens O10-1  H.O.D. JO10-1    08:45  09:15 Veld 2  info
Fluiten: Sjoerd Kursten (Jongens O16-1) en Quirijn van de Vijver (Jongens O16-1)
Arbitrage: Jongens O16-1
 
Jongens O14-1  V.M.H.& C.C. M.O.P. JO14-5    10:15  10:45 Veld 2  info
Fluiten: Fenne van der Werf (Meisjes O18-1) en Laura van Balkom (Meisjes O18-1 - Zaal)
Arbitrage: Meisjes O18-1
Jongens O16-1  MHC Best JO16-1 15   12:30  13:15 uit - KG Semi  info


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo