Wedstrijden quicklinks
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb - zon 20 feb -

laat schema zien voor  


16 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Meisjes A2 - zaal 28557  HC Boekel MA1  10:25  10:55 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes A2 - zaal 28564  Hockey Club Uden MA2  08:45  09:15 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes A3 - zaal 28738  SMHC De Hopbel MA3  11:15  11:45 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes A3 - zaal 28744  Hockey Club Uden MA3  12:55  13:25 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes B3 - zaal 30763  MHC Best MB5  09:20  09:50 GELDROP
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
Meisjes B3 - zaal 30769  Hockey Geldrop MB4  08:30  09:00 GELDROP
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
 
ZAALBLOK 28551  ZAAL Uden MA2 - Boekel MA1  10:05  10:05 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
ZAALBLOK 27088  ZAAL Mierlo DJ1 - Gemert DJ2  15:05  15:05 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
ZAALBLOK 28730  ZAAL Hopbel MA3 - Uden MA3  12:35  12:35 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Jongens D1 - zaal 32153  HC Helmond JD2  11:30  12:00 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond
Jongens D1 - zaal 32166  HC Oranje Rood Oranje-Rood JD6  12:20  12:50 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 2, Helmond

16 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Dames 1 - Zaal 25246  C.M.H.C. CIVICUM D1  13:30  14:00 HAPS
Stappert, De
Beerseweg 2
5443BE HAPS
hal: Veld 1
Dames 1 - Zaal 25238  MHC DES D1  14:50  15:20 HAPS
Stappert, De
Beerseweg 2
5443BE HAPS
hal: Veld 1
Jong Dames 1 - Zaal 26840  H.O.D. DJ2  11:30  12:00 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 1
Jong Dames 1 - Zaal 26816  Nuenen DJ2  12:20  12:50 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 1
Jong Dames 2 - Zaal 27083  Hockeyclub 's-Hertogenbosch DJ2  14:20  14:50 'S-HERTOGENBOSCH
Sportiom
Victorialaan 10
5213JE 'S-HERTOGENBOSCH
hal: HC Den Bosch
Jong Dames 2 - Zaal 27096  Hockeyclub 's-Hertogenbosch DJ3  15:10  15:40 'S-HERTOGENBOSCH
Sportiom
Victorialaan 10
5213JE 'S-HERTOGENBOSCH
hal: HC Den Bosch
Jong Dames 3 - zaal 27090  HC Gemert DJ2  15:25  15:55 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Jong Dames 3 - zaal 27101  HC Mierlo DJ1  13:45  14:15 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo