Wedstrijden quicklinks
zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb -

laat schema zien voor  


26 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 8E1 Zaal 37766  MHC Best M8E1  09:30  10:00 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 1, OR
Meisjes 8E1 Zaal 37733  V.M.H.C. Basko M8E1  09:00  09:30 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 1, OR
Meisjes 8E2 Zaal 37550  MHC MEP M8E3  08:45  09:15 SON EN BREUGEL
Fluiten: Inge Stroucken (Meisjes B1 Zaal) en Nynke Stek (Meisjes B1 Zaal)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 Zaal 37519  MHC Best M8E3  10:15  10:45 SON EN BREUGEL
Fluiten: Thomas Renders (Jongens C1) en Hub Thijs (HVB)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Meisjes A2 Zaal 39377  M.H.C. Deurne MA2  16:05  16:35 VOLKEL
Let op: Uittenue mee!   
Wervel, De
Schakelplein 9
5408AW VOLKEL
hal: veld 1
Meisjes A2 Zaal 39380  Geel-Zwart MA4  16:55  17:25 VOLKEL
Wervel, De
Schakelplein 9
5408AW VOLKEL
hal: veld 1
Meisjes B1 Zaal 32332  HC Eindhoven MB3  11:00  11:30 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes B1 Zaal 32107  HOCKEY HEEZE MB2  11:50  12:20 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes B2 Zaal 38702  H.O.D. MB4  15:45  16:15 SON EN BREUGEL
Fluiten: Milotte van de Hoef (Dames 1 Zaal) en Isa Huybers (Dames 1 Zaal)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes B2 Zaal 38705  HC Oranje Rood Oranje-Rood MB6  17:25  17:55 SON EN BREUGEL
Fluiten: Simone Vervoort (Dames 1 Zaal) en Isa Huybers (Dames 1 Zaal)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes C5 Zaal 34950  H.O.D. MC7  14:55  15:25 SON EN BREUGEL
Fluiten: Jonah Visser (Jongens B1) en Yart van de Ven (Jongens B1)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes C5 Zaal 34728  Nuenen MC4  13:15  13:45 SON EN BREUGEL
Fluiten: Jonah Visser (Jongens B1) en Yart van de Ven (Jongens B1)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes D2 Zaal 35142  V.M.H.C. Basko MD4  10:45  11:15 SON EN BREUGEL
Fluiten: Lieke Vercoelen (Meisjes B2 Zaal) en Eline van den Berg (Meisjes B2 Zaal)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes D2 Zaal 35369  HC Oranje Rood Oranje-Rood MD5  12:25  12:55 SON EN BREUGEL
Fluiten: Lieke Vercoelen (Meisjes B2 Zaal) en Freke Verhagen (Meisjes B2 Zaal)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
ZAALBLOK 34517  ZAAL HOD MC7 - Nuenen MC4  14:35  14:35 SON EN BREUGEL
Fluiten: Yart van de Ven (Jongens B1) en Jonah Visser (Jongens B1)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35571  ZAAL Basko MD4 - Oranje-Rood MD5  12:05  12:05 SON EN BREUGEL
Fluiten: Eline van den Berg (Meisjes B2 Zaal) en Freke Verhagen (Meisjes B2 Zaal)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38717  ZAAL Oranje-Rood MB6 - HOD MB4  17:05  17:05 SON EN BREUGEL
Fluiten: Milotte van de Hoef (Dames 1 Zaal) en Simone Vervoort (Dames 1 Zaal)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37489  ZAAL Liempde M8E2 - Best M8E3  10:15  10:15 SON EN BREUGEL
Fluiten: Thomas Renders (Jongens C1) en Hub Thijs (HVB)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37574  ZAAL MEP M8E3 - Liempde M8E2  09:45  09:45 SON EN BREUGEL
Fluiten: Inge Stroucken (Meisjes B1 Zaal) en Nynke Stek (Meisjes B1 Zaal)
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Jongens C1 Zaal 38513  MHC Best JC2  13:50  14:20 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
Jongens C1 Zaal 38520  HC Oranje Rood Oranje-Rood JC6  13:00  13:30 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo