Wedstrijden quicklinks
zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb -

laat schema zien voor  


27 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes B4 Zaal 31171  Hockeyclub Berlicum MB4  13:20  13:50 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
Meisjes B4 Zaal 31645  HC Oirschot MB3  12:30  13:00 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
Meisjes C1 Zaal 30022  HC Mierlo MC2  10:25  10:55 EINDHOVEN
Fluiten: Eva Simons (Meisjes A1 Zaal) en Mayke Basten (Meisjes A1 Zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes C1 Zaal 30246  HC Gemert MC1  08:45  09:15 EINDHOVEN
Fluiten: Eva Simons (Meisjes A1 Zaal) en Mara Scheepens (Meisjes A1 Zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes C2 Zaal 36756  Hockey Geldrop MC4  12:55  13:25 EINDHOVEN
Fluiten: Britt Cox (Meisjes A1 Zaal) en Isa van der Avoort (Meisjes A1 Zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes C2 Zaal 36980  HC Gemert MC3  11:15  11:45 EINDHOVEN
Fluiten: Isa van der Avoort (Meisjes A1 Zaal) en Famke Kauffeld (Meisjes A1 Zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes C3 Zaal 35632  HC Eindhoven MC3  10:35  11:05 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
Meisjes C3 Zaal 35165  Liempde MC1  09:45  10:15 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
Meisjes C4 Zaal 34740  HC Oranje Rood Oranje-Rood MC12  13:45  14:15 EINDHOVEN
Fluiten: Yart van de Ven (Jongens B1) en Jonah Visser (Jongens B1)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
Meisjes C4 Zaal 34962  H.O.D. MC6  15:25  15:55 EINDHOVEN
Fluiten: Yart van de Ven (Jongens B1) en Jonah Visser (Jongens B1)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
ZAALBLOK 29779  ZAAL Gemert MC1 - Mierlo MC2  10:05  10:05 EINDHOVEN
Fluiten: Mayke Basten (Meisjes A1 Zaal) en Mara Scheepens (Meisjes A1 Zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 34518  ZAAL HOD MC6 - Oranje-Rood MC12  15:05  15:05 EINDHOVEN
Fluiten: Yart van de Ven (Jongens B1) en Jonah Visser (Jongens B1)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 36508  ZAAL Gemert MC3 - Geldrop MC4  12:35  12:35 EINDHOVEN
Fluiten: Britt Cox (Meisjes A1 Zaal) en Famke Kauffeld (Meisjes A1 Zaal)
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
Jongens 8E1 Zaal 37133  DVS J8E1  16:30  17:00 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
Jongens 8E1 Zaal 37115  HCAS J8E1  15:30  16:00 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo