Wedstrijden quicklinks
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb - zon 20 feb -

laat schema zien voor  


8 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Meisjes 8E1 - zaal 24801  HC Mierlo M8E1  10:15  10:45 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 - zaal 24802  HC Oranje Rood Oranje-Rood M8E1  08:45  09:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 - zaal 24660  HC Tilburg M8E3  10:00  10:30 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 - zaal 24668  HC Tilburg M8E5  09:30  10:00 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Meisjes 8E3 - Zaal 24718  V.M.H.C. Geel-Zwart M8E2  11:00  11:30 VEGHEL
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: Geel-Zwart
Meisjes 8E3 - Zaal 24698  Rosmalen M8E4  11:30  12:00 VEGHEL
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: Geel-Zwart
 
Meisjes A1 - zaal 27997  Sint Oedenrode MA1  13:50  14:20 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
Meisjes A1 - zaal 27992  Hockey Club Uden MA1  13:10  13:40 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH SINT-OEDENRODE
hal: veld 1
Meisjes C2 - zaal 34538  Sint Oedenrode MC2  15:30  16:00 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Sint Oedenrode
Meisjes C2 - zaal 34557  HC Eindhoven MC3  16:20  16:50 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Sint Oedenrode
Meisjes C3 - zaal 35193  HC Mierlo MC6  13:15  13:45 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes C3 - zaal 35038  HC Boekel MC2  14:55  15:25 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes D2 - zaal 33287  HC Eindhoven MD4  10:00  10:30 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Eindhoven
Meisjes D2 - zaal 33292  HC Helmond MD3  10:40  11:10 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Eindhoven
Meisjes D3 - zaal 33700  Hockey Club Uden MD4  12:25  12:55 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 33693  HOB Bakel MD1  10:45  11:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
ZAALBLOK 33702  ZAAL Uden MD4 - Bakel MD1  12:05  12:05 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 35195  ZAAL Boekel MC2 - Mierlo MC6  14:35  14:35 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 24933  ZAAL Basko M8E1 - Mierlo M8E1  10:15  10:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 24941  ZAAL Oranje-Rood M8E1 - Basko M8E1  09:45  09:45 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo