Wedstrijden quicklinks
don 23 sep - zat 25 sep - zon 26 sep - don 30 sep - zat 2 okt - zon 3 okt - don 7 okt - zat 9 okt - zon 10 okt - don 14 okt -

laat schema zien voor  


2 oktober | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 13663  V.M.H.& C.C. M.O.P. MA4 45   16:30  18:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA2 13395  Sint Oedenrode MA2    13:05  13:35 Veld 2  info
Fluiten: Do Eras (Dames 1) en Femke Leenders (Dames 1)
Arbitrage: Dames 1
MA3 13631  HC Oranje Rood Oranje-Rood MA11    17:15  17:45 uit -   info
MB1 13606  HC Helmond MB2    11:10  11:40 Veld 1  info
Fluiten: Mark Dahmen (HVA) en Robert Schendstok (HVA)
Arbitrage: HVA
MB2 13577  HC Eersel MB3 45   10:00  11:15 uit -   info
MB3 13347  SMHC De Hopbel MB3    11:10  11:40 Veld 3  info
Fluiten: Annefleur Smulders (Dames Jong 3) en Inge-marie Wintjes (Dames Jong 3)
Arbitrage: Dames Jong 3
MC1 13470  C.M.H.C. CIVICUM MC1    13:05  13:35 Veld 1  info
Fluiten: Sanne Huijbregts (Dames Jong 2) en Maaike Jansen (Dames Jong 2)
Arbitrage: Dames Jong 2
MC2 13485  V.M.H.C. Geel-Zwart MC2 30   09:00  10:00 uit -   info
MC3 13201  HC Mierlo MC5 30   09:30  10:30 uit -   info
MD1 13292  MHC Best MD1 15   08:00  08:45 uit -   info
MD2 13038  Sint Oedenrode MD1 15   10:30  11:15 uit -   info
MD3 13516  Mixed Hockey Club Heesch MD2 45   09:00  10:30 uit -   info
MD4 13268  Hockeyclub Berlicum MD2    11:10  11:40 Veld 2  info
Fluiten: Sam Borel (MA2) en Senna Bos (MA2)
Arbitrage: MA2
 
Meisjes 8E1 1776  V.M.H.C. Basko M8E2 30   08:00  09:00 uit -   info
Meisjes 8E2 14692  Sint Oedenrode M8E2 15   07:45  08:30 uit -   info
Meisjes 8E3 1889  MHC Best M8E2    09:30  10:00 Veld 2  info
Fluiten: Eefke Braun (MB1) en Femme Gevers (MB1)
Arbitrage: MB1
 
Meisjes F1 1786  M.H.C. Deurne MF2 45   08:15  09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F2 1793  Nuenen MF4    09:45  10:15 Veld 1  info
 
Sjors Sportief  HTCSON Hockey Sjors Sportief      09:00 Veld 1  info
 
Jongens 6E1 402  HC Oranje Rood Oranje-Rood J6E3    09:45  10:15 Veld 2  info
 
Jongens A1 13199  MHC Best JA1 15   15:35  16:20 uit -   info
Jongens C1 13070  MHC MEP JC2    13:05  13:35 Veld 3  info
Fluiten: Jeroen Duguesnoy (Heren 1) en Lucas Brillouet (Heren 1)
Arbitrage: Heren 1
Jongens D1 13058  Sint Oedenrode JD1 15   12:00  12:45 uit -   info
 
Jongens F1 342  Sint Oedenrode JF1    09:45  10:15 Veld 1  info


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo