Wedstrijden quicklinks
zat 3 dec - zon 4 dec - zat 10 dec - zon 11 dec - zat 17 dec - zon 18 dec - zat 7 jan - zon 8 jan - zat 14 jan - zon 15 jan -

laat schema zien voor  


11 december | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK  ZAAL Helmond MO16-4 Best MO16-4    10:50 Son
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
ZAALBLOK  ZAAL Oedenrode MO14-1 Gemert MO14-2    13:20 Son
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son

11 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 - Zaal  Hockey Club Uden D1  19:00  19:30 SCHIJNDEL
De Dioscuren Castor
Bunderstraat 6
5481KD
SCHIJNDEL
Dames 1 - Zaal  Sint Oedenrode D1  17:20  17:50 SCHIJNDEL
De Dioscuren Castor
Bunderstraat 6
5481KD
SCHIJNDEL
DO25-1 - Zaal  V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-1  14:55  15:25 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST
DO25-1 - Zaal  MHC Best DO25-2  15:45  16:15 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST
DO25-2 - Zaal  MHC MEP DO25-2  09:20  09:50 OSS
Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM
OSS
DO25-2 - Zaal  Oss DO25-3  10:10  10:40 OSS
Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM
OSS
 
Meisjes O10-1 - Zaal  HC Mierlo MO10-2  09:15  09:45 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST
Meisjes O10-1 - Zaal  MHC Best MO10-1  08:45  09:15 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST
 
Meisjes O12-1- Zaal  HC Mierlo MO12-3  09:50  10:20 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG
VALKENSWAARD
Meisjes O12-1- Zaal  H.O.D. MO12-12-C  10:40  11:10 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG
VALKENSWAARD
Meisjes O12-3 - Zaal  V.M.H.C. Basko MO12-5  11:30  12:00 VELDHOVEN
Basko Dome
Korze 86
5504MK
VELDHOVEN
Meisjes O12-3 - Zaal  HC Eersel MO12-3  12:20  12:50 VELDHOVEN
Basko Dome
Korze 86
5504MK
VELDHOVEN
Meisjes O14-1 - Zaal  HC Gemert MO14-2  13:40  14:10 Son
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
Meisjes O14-1 - Zaal  Sint Oedenrode MO14-1  12:00  12:30 Son
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
Meisjes O14-3 - Zaal  HC Eindhoven MO14-5  16:35  17:05 NISTELRODE
Overbeek, De
De Hoef 23 a
5388EL
NISTELRODE
Meisjes O14-3 - Zaal  mixed hockeyclub HDL MO14-2  15:45  16:15 NISTELRODE
Overbeek, De
De Hoef 23 a
5388EL
NISTELRODE
Meisjes O16-2 - Zaal  HC Helmond MO16-4  11:10  11:40 Son
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
Meisjes O16-2 - Zaal  MHC Best MO16-4  09:30  10:00 Son
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
Meisjes O18-3 -Zaal  HC Eindhoven MO18-6  10:10  10:40 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX
EINDHOVEN
Meisjes O18-3 -Zaal  HC Oranje Rood MO18-9  09:20  09:50 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX
EINDHOVEN
 
Heren 1 - Zaal  HC Oirschot H1  17:30  18:00 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA
SPRANG-CAPELLE
Heren 1 - Zaal  VMHC H1  15:50  16:20 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA
SPRANG-CAPELLE


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo