Wedstrijden quicklinks
zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb -

laat schema zien voor  


2 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 8E1 Zaal 37610  Nuenen M8E1  10:00  10:30 NUENEN
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
Meisjes 8E1 Zaal 37665  HC Oranje Rood M8E2  09:00  09:30 NUENEN
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
 
Meisjes A1 Zaal 33982  H.O.D. MA1  15:40  16:10 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 1
Meisjes A1 Zaal 34202  Hockey Geldrop MA1  14:50  15:20 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 1
Meisjes A3 Zaal 36213  MHC Best MA3  16:20  16:50 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Meisjes A3 Zaal 35983  HC Tilburg MA8  17:10  17:40 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Meisjes B4 Zaal 34562  Hockeyclub Berlicum MB4  16:05  16:35 VOLKEL
Wervel, De
Schakelplein 9
5408AW VOLKEL
hal: veld 1
Meisjes B4 Zaal 34991  Hockey Club Uden MB5  16:55  17:25 VOLKEL
Wervel, De
Schakelplein 9
5408AW VOLKEL
hal: veld 1
Meisjes C5 Zaal 30445  HC Gemert MC5  11:50  12:20 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
Meisjes C5 Zaal 30894  HC Oranje Rood MC10  12:40  13:10 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
 
ZAALBLOK 37687  ZAAL Liempde J8E1 - Oss J8E2  09:45  09:45 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37660  ZAAL Oss J8E2 - MEP J8E2  10:15  10:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37211  ZAAL Nuenen J8E2 - Oirschot J8E1  11:15  11:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37221  ZAAL Oirschot J8E1 - Best J8E2  12:45  12:45 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Jongens 8E1 Zaal 37201  MHC Best J8E2  11:15  11:45 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Jongens 8E1 Zaal 37192  Nuenen J8E2  11:45  12:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Jongens B1 Zaal 34847  HC Gemert JB1  15:25  15:55 GEMERT
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1
Jongens B1 Zaal 34404  HC Mierlo JB1  14:35  15:05 GEMERT
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1
Jongens C1 Zaal 38635  HC Scoop JC2  11:00  11:30 SITTARD
Fitland Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
Jongens C1 Zaal 38642  MHC Best JC2  11:50  12:20 SITTARD
Fitland Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo