Wedstrijden quicklinks
zon 29 jan - zat 4 feb - zon 5 feb - zat 11 feb - zon 12 feb - zon 26 feb - zat 4 mrt - zon 5 mrt - zat 11 mrt - zon 12 mrt -

laat schema zien voor  


5 februari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK  ZAAL Mierlo DO25-1 Geel-Zwart DO25-1    13:20 Son
Fluiten: Jan Frans Brouwers en Sven Kuijcks (H30-2)
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
ZAALBLOK  ZAAL Nuenen MO18-3 Best MO18-4    10:50 Son
Fluiten: Luna Karel (DO25-1) en Emma Hoonhout (DO25-1)
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
ZAALBLOK  ZAAL HOD MO12-12-C Oranje-Rood MO12-7    13:20 Son
Fluiten: Liselore van Breemen (Meisjes O16-2 - Zaal) en Emma Kleij (Meisjes O16-2 - Zaal)
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son

5 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
DO25-1 - Zaal  HC Mierlo DO25-1  13:40  14:10 Son
Fluiten: Hein Dahmen (H30-1) en Jan Frans Brouwers
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
DO25-1 - Zaal  V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-1  12:00  12:30 Son
Fluiten: Sven Kuijcks (H30-2) en Hein Dahmen (H30-1)
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
DO25-2 - Zaal  MHC Liberty DO25-1  12:05  12:35 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST
DO25-2 - Zaal  MHC Best DO25-3  12:55  13:25 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST
 
Meisjes O12-1- Zaal  HC Oranje Rood MO12-7  12:00  12:30 Son
Fluiten: Liselore van Breemen (Meisjes O16-2 - Zaal) en Emma Kleij (Meisjes O16-2 - Zaal)
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
Meisjes O12-1- Zaal  H.O.D. MO12-12-C  13:40  14:10 Son
Fluiten: Olivier van Breemen (Jongens O16-1 - Zaal) en Julian ten Broeke (Jongens O16-1 - Zaal)
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
Meisjes O14-2 - Zaal  V.M.H.& C.C. M.O.P. MO14-6  09:35  10:05 VLIJMEN
Let op: Uittenue mee!   
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN
Meisjes O14-2 - Zaal  VMHC MO14-4  08:45  09:15 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN
Meisjes O16-1 - Zaal  M.H.C. Deurne MO16-1  10:10  10:40 DEURNE
Let op: Uittenue mee!   
Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS
DEURNE
Meisjes O16-1 - Zaal  HC Oranje Rood MO16-5  09:20  09:50 DEURNE
Let op: Uittenue mee!   
Peelhorst, De
St. Jozefstraat 70
5753AS
DEURNE
Meisjes O16-2 - Zaal  HC Oranje Rood MO16-8  15:05  15:35 EERSEL
Let op: Uittenue mee!   
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN
EERSEL
Meisjes O16-2 - Zaal  HC Eersel MO16-2  15:55  16:25 EERSEL
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN
EERSEL
Meisjes O18-3 -Zaal  Nuenen MO18-3  11:10  11:40 Son
Fluiten: Anouk van Poppel (Dames 1) en Isa van der Avoort (Dames 1 Silvercup)
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
Meisjes O18-3 -Zaal  MHC Best MO18-4  09:30  10:00 Son
Fluiten: Isa van der Avoort (Dames 1 Silvercup) en Anouk van Poppel (Dames 1)
HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son
 
Jongens O14-1 - Zaal  H.O.D. JO14-2  14:00  14:30 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG
VALKENSWAARD
Jongens O14-1 - Zaal  V.M.H.C. Geel-Zwart JO14-2  14:50  15:20 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG
VALKENSWAARD


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo