Wedstrijden quicklinks
zat 22 jan - zon 23 jan - zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb - zon 20 feb -

laat schema zien voor  


6 februari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A2 - zaal 28474  MHC Best MA3  13:30  14:00 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: Zaal B
Meisjes A2 - zaal 28480  HC Gemert MA4  12:50  13:20 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: Zaal B
Meisjes B1 - zaal 29675  Nuenen MB1  09:00  09:30 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes B1 - zaal 29667  HC Tilburg MB4  10:40  11:10 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes B3 - zaal 30672  Hockey Club Uden MB4  11:30  12:00 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes C2 - zaal 34677  Oss MC3  15:25  15:55 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes C2 - zaal 34558  SMHC De Hopbel MC1  13:45  14:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 33634  SMHC De Hopbel MD3  10:20  10:50 BOEKEL
Let op: Uittenue mee!   
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
Meisjes D3 - zaal 33630  HC Boekel MD1  11:10  11:40 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 2 / zaal B
Meisjes D4 - zaal 33633  MHC MEP MD4  09:20  09:50 NUENEN
Let op: Uittenue mee!   
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
Meisjes D4 - zaal 33629  Nuenen MD4  10:10  10:40 NUENEN
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
 
ZAALBLOK 34631  ZAAL Hopbel MC1 - Oss MC3  15:05  15:05 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 29662  ZAAL Tilburg MB4 - Nuenen MB1  10:20  10:20 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
ZAALBLOK 26918  ZAAL Nuenen DJ1 - Eindhoven DJ1  15:20  15:20 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
ZAALBLOK 26751  ZAAL Tilburg DJ5 - Tilburg DJ4  17:35  17:35 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 30675  ZAAL Uden MB4 - HDL MB2  12:50  12:50 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Jongens C2 - Zaal 31212  V.M.H.C. Basko JC1  09:35  10:05 GEMERT
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: Hal 2
Jongens C2 - Zaal 31204  HC Gemert JC1  08:45  09:15 GEMERT
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: Hal 2

6 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jong Dames 1 - Zaal 26932  HC Eindhoven DJ1  15:40  16:10 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Jong Dames 1 - Zaal 26940  Nuenen DJ1  14:00  14:30 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Jong Dames 2 - Zaal 26762  HC Tilburg DJ4  17:55  18:25 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Jong Dames 2 - Zaal 26773  HC Tilburg DJ5  16:15  16:45 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Jong Dames 3 - zaal 26959  Hockey Club Uden DJ4  13:45  14:15 UDEN
Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA UDEN
hal: Veld 1
Jong Dames 3 - zaal 26967  V.M.H.C. Basko DJ4  13:00  13:30 UDEN
Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA UDEN
hal: Veld 1


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo