Wedstrijden quicklinks
don 23 sep - zat 25 sep - zon 26 sep - don 30 sep - zat 2 okt - zon 3 okt - don 7 okt - zat 9 okt - zon 10 okt - don 14 okt -

laat schema zien voor  


25 september | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 12913  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA5    13:45  14:30 Veld 1  info
Fluiten: Lars Meima (Heren 2) en Marnix Thunnissen (Heren 2)
Arbitrage: Heren 2
MA2 12658  HC Eindhoven MA4 15   12:25  13:10 uit -   info
MA3 12902  HC Eindhoven MA5    10:10  10:40 Veld 2  info
Fluiten: Roel Boshouwers (HVB) en Huib van Vliet (HVB)
Arbitrage: HVB
MB1 12361  HC Gemert MB2 45   12:15  13:30 uit -   info
MB2 12866  MHC Best MB3    14:00  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Pepijn Tielemans (Heren 1) en Katja Merks (Dames Jong 1)
Arbitrage: Dames Jong 1
MB3 12593  MHC MEP MB5 30   14:50  15:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC1 12251  HC Grave MC1 45   13:15  14:30 uit -   info
MC2 12728  MHCdeDommel MC2    12:05  12:35 Veld 3  info
Fluiten: Elke Berghuis (MA1) en Pleun Damen (MA1)
Arbitrage: MA1
MC3 12234  HC Eindhoven MC4    12:05  12:35 Veld 2  info
Fluiten: Isobel Bladergroen (MA2) en Noortje van den Heuvel (MA2)
Arbitrage: MA2
MD1 12297  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD5    10:10  10:40 Veld 3  info
Fluiten: Ilse Lorier-van den Heuvel (DDW1) en Geanne Broens (DDW1)
MD2 12758  HC Oranje Rood Oranje-Rood MD9    08:15  08:45 uit -   info
MD3 12778  M.H.C. Deurne MD2    13:45  14:30 Veld 3  info
Fluiten: Sara van Sloun (MA3) en Sophie van de Vijver (MA3)
MD4 12526  Nuenen MD4 30   13:45  14:45 uit -   info
 
Meisjes 6E1 281  Sint Oedenrode M6E2 15   08:00  08:45 uit -   info
Meisjes 8E1 1655  HC Oranje Rood Oranje-Rood M8E2    11:15  11:45 uit -   info
Meisjes 8E2 14689  HC Oranje Rood Oranje-Rood M8E4    08:30  09:00 Veld 2  info
Fluiten: Katja Knoef (MB3) en Cato Kool (MB3)
Arbitrage: MB3
Meisjes 8E3 1550  HC Oranje Rood Oranje-Rood M8E5    10:45  11:15 uit -   info
 
Meisjes F1 1685  HC Oranje Rood Oranje-Rood MF9    10:45  11:15 uit -   info
Meisjes F2 1585  Sint Oedenrode MF1    08:45  09:15 Veld 2  info
 
Jongens 6E1 237  HC Oranje Rood Oranje-Rood J6E1    08:30  09:00 uit -   info
 
Jongens A1 12208  V.M.H.& C.C. M.O.P. JA2    12:05  12:35 Veld 1  info
Fluiten: Jonah Visser en Bart Van Der Horst (HVA)
Jongens C1 12580  HC Gemert JC1    10:10  10:40 Veld 1  info
Fluiten: Max van Boxtel (Jongens A1) en Daan Gevers (Jongens A1)
Arbitrage: Jongens A1
Jongens D1 12807  Liempde JD1 30   10:55  11:55 uit -   info
 
Jongens F1 290  DVS JF1 30   08:00  09:00 uit -   info


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo