Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Robert-Jan den Daas
Team Manager Meike Wortelboer

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 mrt 16603 HC Horst D3
thuis
24 mrt 17032 SMHC De Hopbel D4
30
uit route
31 mrt 17115 Tegelen D3
thuis
7 apr 17492 Hockey Geldrop D4
30
uit route
14 apr 17627 HC Oranje Rood D11
30
thuis
5 mei 17965 MHC Boxmeer D3
45
uit route
12 mei 18139 Maastrichtse Hockey Club MHC D4
thuis
19 mei 18442 M.H.C. Deurne D2
45
uit route
26 mei 18651 HC Cranendonck D2
thuis
2 jun 18903 Eersel D2
45
09:45 11:00 uit route
16 jun 16556 HC Oranje Rood D9
45
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hopbel D4 11 28 9 1 1 34 10 0
2 Son D2 11 26 8 2 1 30 10 0
3 Cranendonck D2 11 22 6 4 1 29 8 0
4 Maastricht D4 11 20 6 2 3 16 7 0
5 Tegelen D3 11 17 4 5 2 11 9 0
6 Oranje-Rood D9 11 16 4 4 3 10 10 0
7 Geldrop D4 11 13 4 1 6 17 19 0
8 Deurne D2 11 13 4 1 6 19 23 0
9 Eersel D2 11 10 2 4 5 12 27 0
10 Boxmeer D3 11 9 3 0 8 15 28 0
11 Horst D3 11 8 2 2 7 15 28 0
12 Oranje-Rood D11 11 2 0 2 9 8 37 0

Uitslagenmatrix
  Maastricht D4Deurne D2 (O)Hopbel D4Tegelen D3Geldrop D4Horst D3Son D2 (O)Cranendonck D2 (O)Boxmeer D3Oranje-Rood D9Oranje-Rood D11Eersel D2
Maastricht D4   1-3 2-0 0-1 0-0 1-0
Deurne D2 (O) 3-2   0-2 0-1 5-2 1-4
Hopbel D4 2-0   4-2 5-0 3-0 3-0 3-0
Tegelen D3 0-0 1-3   0-3 0-0 0-0 3-1
Geldrop D4 2-4 0-0   4-2 1-0 1-0 1-2
Horst D3 0-2 1-2   1-2 0-5 0-0 6-0
Son D2 (O) 1-1 4-2 3-1   6-0 1-2 3-0
Cranendonck D2 (O) 4-0 2-2 2-1 2-2   4-1
Boxmeer D3 1-4 0-2 5-1   2-1 5-2
Oranje-Rood D9 0-1 2-1 1-0 3-1   2-2
Oranje-Rood D11 0-4 0-4 0-4 1-4 1-3  
Eersel D2 0-3 1-1 3-3 0-7 0-0 0-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Cranendonck D2 (O) Hopbel D4 2-2 Definitief
.. Deurne D2 (O) Tegelen D3 0-2 Definitief
.. Eersel D2 Horst D3 3-3 Definitief
.. Maastricht D4 Geldrop D4 2-0 Definitief
.. Son D2 (O) Oranje-Rood D9 1-2 Definitief
.. Boxmeer D3 Oranje-Rood D11 2-1 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Horst D3 Son D2 (O) 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Maastricht D4 0-4 Definitief
.. Hopbel D4 Eersel D2 3-0 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Boxmeer D3 3-1 Definitief
.. Geldrop D4 Deurne D2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Eersel D2 Tegelen D3 1-1 Definitief
.. Cranendonck D2 (O) Geldrop D4 2-1 Definitief
.. Deurne D2 (O) Oranje-Rood D11 5-2 Definitief
.. Maastricht D4 Boxmeer D3 1-0 Definitief
.. Son D2 (O) Hopbel D4 4-2 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Hopbel D4 Horst D3 5-0 Definitief
.. Tegelen D3 Son D2 (O) 0-3 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Maastricht D4 0-1 Definitief
.. Boxmeer D3 Deurne D2 (O) 1-4 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Cranendonck D2 (O) 1-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Deurne D2 (O) Maastricht D4 3-2 Definitief
.. Hopbel D4 Oranje-Rood D9 3-0 Definitief
.. Cranendonck D2 (O) Boxmeer D3 4-1 Definitief
.. Son D2 (O) Geldrop D4 3-1 Definitief
.. Eersel D2 Oranje-Rood D11 0-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Boxmeer D3 Eersel D2 5-2 Definitief
.. Geldrop D4 Horst D3 4-2 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Son D2 (O) 1-4 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Deurne D2 (O) 2-1 Definitief
.. Tegelen D3 Hopbel D4 1-3 Definitief
.. Maastricht D4 Cranendonck D2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Horst D3 Oranje-Rood D9 0-0 Definitief
.. Geldrop D4 Eersel D2 1-2 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Eersel D2 Maastricht D4 0-3 Definitief
.. Horst D3 Oranje-Rood D11 6-0 Definitief
.. Cranendonck D2 (O) Deurne D2 (O) 4-0 Definitief
.. Tegelen D3 Oranje-Rood D9 0-0 Definitief
.. Hopbel D4 Geldrop D4 4-2 Definitief
.. Son D2 (O) Boxmeer D3 6-0 Definitief
DINSDAG 30 OKTOBER 2018
.. Tegelen D3 Cranendonck D2 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Deurne D2 (O) Eersel D2 1-4 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Cranendonck D2 (O) 1-0 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Hopbel D4 0-4 Definitief
.. Boxmeer D3 Horst D3 5-1 Definitief
.. Maastricht D4 Son D2 (O) 0-1 Definitief
.. Geldrop D4 Tegelen D3 0-0 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Hopbel D4 Boxmeer D3 3-0 Definitief
.. Horst D3 Maastricht D4 0-2 Definitief
.. Tegelen D3 Oranje-Rood D11 3-1 Definitief
.. Son D2 (O) Deurne D2 (O) 1-1 Definitief
.. Eersel D2 Cranendonck D2 (O) 0-7 Definitief
.. Geldrop D4 Oranje-Rood D9 1-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Maastricht D4 Hopbel D4 1-3 Definitief
.. Oranje-Rood D11 Geldrop D4 0-4 Definitief
.. Boxmeer D3 Tegelen D3 0-2 Definitief
.. Eersel D2 Oranje-Rood D9 0-0 Definitief
.. Deurne D2 (O) Horst D3 0-1 Definitief
.. Cranendonck D2 (O) Son D2 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Son D2 (O) Eersel D2 3-0 Definitief
.. Tegelen D3 Maastricht D4 0-0 Definitief
.. Geldrop D4 Boxmeer D3 1-0 Definitief
.. Hopbel D4 Deurne D2 (O) 2-0 Definitief
.. Horst D3 Cranendonck D2 (O) 0-5 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Oranje-Rood D11 2-2 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Horst D3 Tegelen D3 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 MAART 2019
  Boxmeer D3 Oranje-Rood D9 De Sloot
  Cranendonck D2 (O) Tegelen D3 10:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Deurne D2 (O) Geldrop D4 sportp. 'De Kranenmortel'
  Eersel D2 Hopbel D4 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  Maastricht D4 Oranje-Rood D11 Sportp. 'Geusselt'
  Son D2 (O) Horst D3 Sportpark De Gentiaan
ZONDAG 24 MAART 2019
  Boxmeer D3 Maastricht D4 De Sloot
  Geldrop D4 Cranendonck D2 (O) Sportpark 'De Bronzenwei'
  Hopbel D4 Son D2 (O) Sportp. Rooiseheide
  Oranje-Rood D11 Deurne D2 (O) Genneper Parken
  Oranje-Rood D9 Horst D3 Genneper Parken
  Tegelen D3 Eersel D2 Sportpark "Vrijenbroek"
ZONDAG 31 MAART 2019
  Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D11 10:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Deurne D2 (O) Boxmeer D3 sportp. 'De Kranenmortel'
  Eersel D2 Geldrop D4 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  Horst D3 Hopbel D4 De Oude Lind
  Maastricht D4 Oranje-Rood D9 Sportp. 'Geusselt'
  Son D2 (O) Tegelen D3 Sportpark De Gentiaan
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Boxmeer D3 Cranendonck D2 (O) De Sloot
  Geldrop D4 Son D2 (O) Sportpark 'De Bronzenwei'
  Maastricht D4 Deurne D2 (O) Sportp. 'Geusselt'
  Oranje-Rood D11 Eersel D2 Genneper Parken
  Oranje-Rood D9 Hopbel D4 Genneper Parken
  Tegelen D3 Horst D3 Sportpark "Vrijenbroek"
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Cranendonck D2 (O) Maastricht D4 10:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Deurne D2 (O) Oranje-Rood D9 sportp. 'De Kranenmortel'
  Eersel D2 Boxmeer D3 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  Hopbel D4 Tegelen D3 Sportp. Rooiseheide
  Horst D3 Geldrop D4 De Oude Lind
  Son D2 (O) Oranje-Rood D11 Sportpark De Gentiaan
ZONDAG 5 MEI 2019
  Boxmeer D3 Son D2 (O) De Sloot
  Deurne D2 (O) Cranendonck D2 (O) sportp. 'De Kranenmortel'
  Geldrop D4 Hopbel D4 Sportpark 'De Bronzenwei'
  Maastricht D4 Eersel D2 Sportp. 'Geusselt'
  Oranje-Rood D11 Horst D3 Genneper Parken
  Oranje-Rood D9 Tegelen D3 Genneper Parken
ZONDAG 12 MEI 2019
  Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D9 10:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Eersel D2 Deurne D2 (O) 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  Hopbel D4 Oranje-Rood D11 Sportp. Rooiseheide
  Horst D3 Boxmeer D3 De Oude Lind
  Son D2 (O) Maastricht D4 Sportpark De Gentiaan
  Tegelen D3 Geldrop D4 Sportpark "Vrijenbroek"
ZONDAG 19 MEI 2019
  Boxmeer D3 Hopbel D4 De Sloot
  Cranendonck D2 (O) Eersel D2 10:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Deurne D2 (O) Son D2 (O) sportp. 'De Kranenmortel'
  Maastricht D4 Horst D3 Sportp. 'Geusselt'
  Oranje-Rood D11 Tegelen D3 Genneper Parken
  Oranje-Rood D9 Geldrop D4 Genneper Parken
ZONDAG 26 MEI 2019
  Geldrop D4 Oranje-Rood D11 Sportpark 'De Bronzenwei'
  Hopbel D4 Maastricht D4 Sportp. Rooiseheide
  Horst D3 Deurne D2 (O) De Oude Lind
  Oranje-Rood D9 Eersel D2 Genneper Parken
  Son D2 (O) Cranendonck D2 (O) Sportpark De Gentiaan
  Tegelen D3 Boxmeer D3 Sportpark "Vrijenbroek"
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Boxmeer D3 Geldrop D4 De Sloot
  Cranendonck D2 (O) Horst D3 10:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Deurne D2 (O) Hopbel D4 sportp. 'De Kranenmortel'
  Eersel D2 Son D2 (O) 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  Maastricht D4 Tegelen D3 Sportp. 'Geusselt'
  Oranje-Rood D11 Oranje-Rood D9 Genneper Parken
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Geldrop D4 Maastricht D4 Sportpark 'De Bronzenwei'
  Hopbel D4 Cranendonck D2 (O) Sportp. Rooiseheide
  Horst D3 Eersel D2 De Oude Lind
  Oranje-Rood D11 Boxmeer D3 Genneper Parken
  Oranje-Rood D9 Son D2 (O) Genneper Parken
  Tegelen D3 Deurne D2 (O) Sportpark "Vrijenbroek"

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo