Jongens D1 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Erik van de Vijver
Trainer / Coach Mark Eggenhuisen Email
Trainer Marina Jiskoot Email
Trainer Simone Lingsma Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 30800 HC Helmond JD3
0
14:25 14:55 uit Suytkade
  Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
 
20 jan 30344 SMHC De Hopbel JD1
0
13:35 14:05 uit Suytkade
  Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
 
3 feb 34839 MHCdeDommel JD1
0
10:25 10:55 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
3 feb 34616 MHC Bommelerwaard JD1
0
08:45 09:15 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
10 feb 29225 Oss JD2
0
12:20 12:50 uit Zuideinderparkhal
  Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
 
10 feb 29449 SMHC De Hopbel JD1
0
13:10 13:40 thuis Zuideinderparkhal
  Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
 
17 feb 36854 Oss JD2
0
13:45 14:15 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
17 feb 36631 HC Gemert JD1
0
15:25 15:55 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard JD1 6 18 6 0 0 51 10 0
2 Dommel JD1 6 11 3 2 1 17 9 0
3 Hopbel JD1 5 7 2 1 2 18 18 0
4 Son JD1 4 6 2 0 2 13 8 0
5 Oss JD2 4 4 1 1 2 16 16 0
6 Gemert JD1 5 2 0 2 3 8 27 0
7 Helmond JD3 4 0 0 0 4 2 37 0

Uitslagenmatrix
  Helmond JD3Son JD1Oss JD2Hopbel JD1Bommelerwaard JD1Dommel JD1Gemert JD1
Helmond JD3  
Son JD1 7-0  
Oss JD2 10-1   1-6
Hopbel JD1   0-6
Bommelerwaard JD1 14-0 6-2 8-4 5-3   12-1
Dommel JD1 6-1 1-0 1-1 2-5   1-1
Gemert JD1 1-4 4-4 1-6  

Uitslagen
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Bommelerwaard JD1 Gemert JD1 12-1 Definitief
.. Oss JD2 Helmond JD3 10-1 Definitief
.. Gemert JD1 Hopbel JD1 4-4 Definitief
.. Dommel JD1 Helmond JD3 6-1 Definitief
.. Dommel JD1 Oss JD2 1-1 Definitief
.. Hopbel JD1 Bommelerwaard JD1 0-6 Definitief
ZONDAG 23 DECEMBER 2018
.. Bommelerwaard JD1 Oss JD2 8-4 Definitief
.. Oss JD2 Hopbel JD1 1-6 Definitief
.. Bommelerwaard JD1 Hopbel JD1 5-3 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Dommel JD1 Hopbel JD1 2-5 Definitief
.. Bommelerwaard JD1 Son JD1 6-2 Definitief
.. Bommelerwaard JD1 Helmond JD3 14-0 Definitief
.. Gemert JD1 Dommel JD1 1-6 Definitief
.. Son JD1 Helmond JD3 7-0 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Dommel JD1 Gemert JD1 1-1 Definitief
.. Dommel JD1 Son JD1 1-0 Definitief
.. Gemert JD1 Son JD1 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Bommelerwaard JD1 Dommel JD1 10:05 Berghem Sportcentrum
  Helmond JD3 Hopbel JD1 13:15 Suytkade
  Helmond JD3 Son JD1 14:55 Suytkade
  Hopbel JD1 Son JD1 14:05 Suytkade
  Oss JD2 Dommel JD1 9:15 Berghem Sportcentrum
  Oss JD2 Bommelerwaard JD1 10:55 Berghem Sportcentrum
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Dommel JD1 Bommelerwaard JD1 10:05 Tennishal Eindhoven
  Gemert JD1 Oss JD2 14:05 Suytkade
  Helmond JD3 Oss JD2 14:55 Suytkade
  Helmond JD3 Gemert JD1 13:15 Suytkade
  Son JD1 Dommel JD1 10:55 Tennishal Eindhoven
  Son JD1 Bommelerwaard JD1 9:15 Tennishal Eindhoven
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Gemert JD1 Helmond JD3 9:15 Molenbroek
  Gemert JD1 Bommelerwaard JD1 10:55 Molenbroek
  Helmond JD3 Bommelerwaard JD1 10:05 Molenbroek
  Hopbel JD1 Oss JD2 12:00 Zuideinderparkhal
  Oss JD2 Son JD1 12:50 Zuideinderparkhal
  Son JD1 Hopbel JD1 13:40 Zuideinderparkhal
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Helmond JD3 Dommel JD1 10:20 Zuideinderparkhal
  Hopbel JD1 Helmond JD3 9:30 Zuideinderparkhal
  Hopbel JD1 Dommel JD1 11:10 Zuideinderparkhal
  Oss JD2 Gemert JD1 15:05 Landing, De
  Son JD1 Oss JD2 14:15 Landing, De
  Son JD1 Gemert JD1 15:55 Landing, De

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo