Meisjes C3 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Roel Meurders
Coach Marscha van Doorne
Coach Margot Bressers
Trainer Carlo van de Braak Email
Trainer Roel Gerritse Email
Trainer Stijn Blatter Email
Trainer Daan Wijnen Email
Team Manager Ineke van Grinsven
Team Manager Josje van de Braak

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 31823 MHC MEP MC3
0
10:25 10:55 uit Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
20 jan 32270 MHCdeDommel MC3
0
08:45 09:15 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
27 jan 35632 HC Eindhoven MC3
0
10:35 11:05 thuis Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
 
27 jan 35165 Liempde MC1
0
09:45 10:15 uit Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
 
3 feb 28455 Oss MC3
0
14:05 14:35 thuis Wervel, De
  Wervel, De
Schakelplein 9
5408AW VOLKEL
hal: veld 1
 
3 feb 28676 Hockey Club Uden MC2
0
13:15 13:45 uit Wervel, De
  Wervel, De
Schakelplein 9
5408AW VOLKEL
hal: veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde MC1 4 12 4 0 0 24 3 0
2 Eindhoven MC3 4 7 2 1 1 12 5 0
3 Uden MC2 4 6 2 0 2 16 14 0
4 Dommel MC3 5 6 2 0 3 16 20 0
5 Oss MC3 3 5 1 2 0 7 5 0
6 Son MC3 5 1 0 1 4 9 32 0
7 MEP MC3 1 0 0 0 1 1 6 0

Uitslagenmatrix
  MEP MC3Son MC3Eindhoven MC3Uden MC2Oss MC3Dommel MC3Liempde MC1
MEP MC3  
Son MC3 -   1-9 0-6
Eindhoven MC3 7-0   0-2
Uden MC2   3-1
Oss MC3 3-3 2-2  
Dommel MC3 7-5 1-3 5-4   2-5
Liempde MC1 6-1 7-0  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Uden MC2 Dommel MC3 3-1 Definitief
.. Son MC3 Uden MC2 1-9 Definitief
.. Dommel MC3 Son MC3 7-5 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Liempde MC1 Uden MC2 7-0 Definitief
.. Dommel MC3 Uden MC2 5-4 Definitief
.. Oss MC3 Eindhoven MC3 2-2 Definitief
.. Oss MC3 Son MC3 3-3 Definitief
.. Dommel MC3 Liempde MC1 2-5 Definitief
.. Eindhoven MC3 Son MC3 7-0 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Son MC3 MEP MC3 - Definitief
.. Dommel MC3 Eindhoven MC3 1-3 Definitief
.. Son MC3 Liempde MC1 0-6 Definitief
.. Eindhoven MC3 Oss MC3 0-2 Definitief
.. Liempde MC1 MEP MC3 6-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Dommel MC3 MEP MC3 10:05 Tennishal Eindhoven
  Eindhoven MC3 Liempde MC1 14:00 Frits Philips, Sporthal
  MEP MC3 Son MC3 10:55 Tennishal Eindhoven
  Son MC3 Dommel MC3 9:15 Tennishal Eindhoven
  Uden MC2 Liempde MC1 14:50 Frits Philips, Sporthal
  Uden MC2 Eindhoven MC3 15:40 Frits Philips, Sporthal
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Liempde MC1 Eindhoven MC3 11:55 Pius X-A
  Liempde MC1 Son MC3 10:15 Pius X-A
  Oss MC3 MEP MC3 13:00 Berghem Sportcentrum
  Oss MC3 Uden MC2 14:40 Berghem Sportcentrum
  Son MC3 Eindhoven MC3 11:05 Pius X-A
  Uden MC2 MEP MC3 13:50 Berghem Sportcentrum
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Eindhoven MC3 Dommel MC3 12:50 Dommel hal, De
  MEP MC3 Eindhoven MC3 13:40 Dommel hal, De
  MEP MC3 Dommel MC3 12:00 Dommel hal, De
  Son MC3 Oss MC3 14:35 Wervel, De
  Uden MC2 Oss MC3 15:25 Wervel, De
  Uden MC2 Son MC3 13:45 Wervel, De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  MEP MC3 Oss MC3 14:30 Dommel hal, De
  MEP MC3 Liempde MC1 16:10 Dommel hal, De
  Oss MC3 Liempde MC1 15:20 Dommel hal, De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Dommel MC3 Oss MC3 13:35 Pius X-A
  Eindhoven MC3 MEP MC3 15:40 Achtse Barrier
  Eindhoven MC3 Uden MC2 14:00 Achtse Barrier
  Liempde MC1 Dommel MC3 12:45 Pius X-A
  Liempde MC1 Oss MC3 14:25 Pius X-A
  MEP MC3 Uden MC2 14:50 Achtse Barrier

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo