Meisjes B3 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Els Knoef
Coach Nicole van Wylick

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 feb 33420 HOCO MB6
0
15:25 15:55 uit Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
3 feb 33671 MHC Best MB7
0
13:45 14:15 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
16 feb 28954 HC Helmond MB6
0
15:25 15:55 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
16 feb 28733 HOCO MB6
0
13:45 14:15 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond MB5 6 18 6 0 0 42 10 0
2 Son MB3 8 12 4 0 4 39 31 0
3 Helmond MB6 6 7 2 1 3 19 23 0
4 Best MB7 4 6 2 0 2 6 9 0
5 Oranje-Rood MB11 6 6 2 0 4 10 21 0
6 HOCO MB6 2 3 1 0 1 7 14 0
7 Hopbel MB4 4 1 0 1 3 11 26 0

Uitslagenmatrix
  Son MB3Helmond MB5Helmond MB6Best MB7Hopbel MB4Oranje-Rood MB11HOCO MB6
Son MB3   1-9 8-2 4-5
Helmond MB5 4-3   9-3 4-2 10-0
Helmond MB6 5-4 1-6   3-3 4-7
Best MB7 3-6 2-1   1-0
Hopbel MB4 3-6  
Oranje-Rood MB11 0-7 1-5 2-0  
HOCO MB6  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Best MB7 Oranje-Rood MB11 1-0 Definitief
.. Best MB7 Son MB3 3-6 Definitief
.. Helmond MB6 Helmond MB5 1-6 Definitief
.. Helmond MB6 HOCO MB6 4-7 Definitief
.. Helmond MB5 HOCO MB6 10-0 Definitief
.. Oranje-Rood MB11 Son MB3 0-7 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Oranje-Rood MB11 Best MB7 2-0 Definitief
.. Best MB7 Helmond MB6 2-1 Definitief
.. Oranje-Rood MB11 Helmond MB6 1-5 Definitief
ZATERDAG 22 DECEMBER 2018
.. Helmond MB5 Oranje-Rood MB11 4-2 Definitief
.. Son MB3 Helmond MB5 1-9 Definitief
.. Son MB3 Oranje-Rood MB11 4-5 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Helmond MB6 Hopbel MB4 3-3 Definitief
.. Son MB3 Hopbel MB4 8-2 Definitief
.. Helmond MB6 Son MB3 5-4 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Helmond MB5 Hopbel MB4 9-3 Definitief
.. Helmond MB5 Son MB3 4-3 Definitief
.. Hopbel MB4 Son MB3 3-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Best MB7 Helmond MB5 16:30 Naesten Best
  HOCO MB6 Hopbel MB4 18:40 Leye, De
  HOCO MB6 Oranje-Rood MB11 17:00 Leye, De
  Helmond MB5 Helmond MB6 17:20 Naesten Best
  Helmond MB6 Best MB7 18:10 Naesten Best
  Oranje-Rood MB11 Hopbel MB4 17:50 Leye, De
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Best MB7 Hopbel MB4 15:20 Leye, De
  HOCO MB6 Best MB7 14:30 Leye, De
  Hopbel MB4 HOCO MB6 16:10 Leye, De
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Best MB7 HOCO MB6 15:05 Tennishal Eindhoven
  HOCO MB6 Son MB3 15:55 Tennishal Eindhoven
  Helmond MB6 Oranje-Rood MB11 15:20 Zuideinderparkhal
  Hopbel MB4 Helmond MB6 16:10 Zuideinderparkhal
  Hopbel MB4 Oranje-Rood MB11 14:30 Zuideinderparkhal
  Son MB3 Best MB7 14:15 Tennishal Eindhoven
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  HOCO MB6 Helmond MB5 16:00 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MB11 Helmond MB5 16:50 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MB11 HOCO MB6 15:10 Indoorsportcentrum
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  HOCO MB6 Helmond MB6 15:05 Landing, De
  Helmond MB5 Best MB7 15:20 Zuideinderparkhal
  Hopbel MB4 Helmond MB5 16:10 Zuideinderparkhal
  Hopbel MB4 Best MB7 14:30 Zuideinderparkhal
  Son MB3 HOCO MB6 14:15 Landing, De
  Son MB3 Helmond MB6 15:55 Landing, De

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo