Meisjes D1 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Peggy van Zitteren
Coach Jan-maarten Lombarts
Coach Wim van Hulsentop
Team Manager Peggy van Zitteren

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 feb 29274 Hockey Phoenix Belgie MD1
0
10:35 11:05 uit Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
 
10 feb 29535 Liempde MD1
0
11:25 11:55 thuis Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
 
17 feb 30864 HC Gemert MD1
0
10:25 10:55 uit Molenbroek
  Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1
 
17 feb 30408 Liempde MD1
0
09:35 10:05 uit Molenbroek
  Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1
 
23 feb 28385 HC Oranje Rood MD3
0
11:20 11:50 uit Gulick, De
  Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
 
23 feb 28860 Tegelen MD1
0
12:10 12:40 uit Gulick, De
  Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 6 18 6 0 0 40 9 0
2 Phoenix (BE) md1 4 9 3 0 1 24 14 0
3 Son MD1 5 9 3 0 2 15 14 0
4 Liempde MD1 4 7 2 1 1 16 20 0
5 Tegelen MD1 4 2 0 2 2 12 14 0
6 Oranje-Rood MD3 6 1 0 1 5 14 38 0
7 Best MD2 3 0 0 0 3 2 14 0

Uitslagenmatrix
  Son MD1Tegelen MD1Best MD2Liempde MD1Gemert MD1Oranje-Rood MD3Phoenix (BE) MD1
Son MD1   5-1 1-4 4-3 2-6
Tegelen MD1   3-3
Best MD2 0-3   1-6
Liempde MD1 5-4   1-10 7-3
Gemert MD1   9-1 7-2
Oranje-Rood MD3 2-2   3-8
Phoenix (BE) MD1 8-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Oranje-Rood MD3 Tegelen MD1 2-2 Definitief
.. Son MD1 Gemert MD1 1-4 Definitief
.. Liempde MD1 Oranje-Rood MD3 7-3 Definitief
.. Tegelen MD1 Liempde MD1 3-3 Definitief
.. Best MD2 Son MD1 0-3 Definitief
.. Best MD2 Gemert MD1 1-6 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Gemert MD1 Oranje-Rood MD3 9-1 Definitief
.. Gemert MD1 Phoenix (BE) MD1 7-2 Definitief
.. Son MD1 Best MD2 5-1 Definitief
.. Oranje-Rood MD3 Phoenix (BE) MD1 3-8 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Son MD1 Oranje-Rood MD3 4-3 Definitief
.. Liempde MD1 Gemert MD1 1-10 Definitief
.. Liempde MD1 Tegelen MD1 5-4 Definitief
.. Son MD1 Phoenix (BE) MD1 2-6 Definitief
.. Gemert MD1 Tegelen MD1 4-3 Definitief
.. Phoenix (BE) MD1 Oranje-Rood MD3 8-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Phoenix (BE) MD1 Gemert MD1 15:30 Dommelhof (BE)
  Tegelen MD1 Phoenix (BE) MD1 17:10 Dommelhof (BE)
  Tegelen MD1 Gemert MD1 16:20 Dommelhof (BE)
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Best MD2 Oranje-Rood MD3 10:40 Indoorsportcentrum
  Liempde MD1 Best MD2 9:50 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MD3 Liempde MD1 9:00 Indoorsportcentrum
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Gemert MD1 Best MD2 9:50 Indoorsportcentrum
  Liempde MD1 Phoenix (BE) MD1 10:15 Pius X-A
  Oranje-Rood MD3 Gemert MD1 9:00 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MD3 Best MD2 10:40 Indoorsportcentrum
  Phoenix (BE) MD1 Son MD1 11:05 Pius X-A
  Son MD1 Liempde MD1 11:55 Pius X-A
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Best MD2 Tegelen MD1 14:20 Dommelhof (BE)
  Gemert MD1 Son MD1 10:55 Molenbroek
  Gemert MD1 Liempde MD1 9:15 Molenbroek
  Liempde MD1 Son MD1 10:05 Molenbroek
  Phoenix (BE) MD1 Best MD2 15:10 Dommelhof (BE)
  Phoenix (BE) MD1 Tegelen MD1 13:30 Dommelhof (BE)
ZATERDAG 23 FEBRUARI 2019
  Best MD2 Phoenix (BE) MD1 15:10 Naesten Best
  Best MD2 Liempde MD1 13:30 Naesten Best
  Oranje-Rood MD3 Son MD1 11:50 Gulick, De
  Phoenix (BE) MD1 Liempde MD1 14:20 Naesten Best
  Tegelen MD1 Son MD1 12:40 Gulick, De
  Tegelen MD1 Oranje-Rood MD3 11:00 Gulick, De

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo