Meisjes D2 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Bas Simonis
Coach Chris Bonnier
Trainer Do Eras Email
Trainer Helen Benus Email
Trainer Laura van Balkom Email
Trainer Steven Leijten Email
Team Manager Esther Wagemakers-Maes

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 35142 V.M.H.C. Basko MD4
0
10:45 11:15 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
26 jan 35369 HC Oranje Rood Oranje-Rood MD5
0
12:25 12:55 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
3 feb 35824 HC Eindhoven MD3
0
08:30 09:00 uit Achtse Barrier
  Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
 
3 feb 36267 H.O.D. MD2
0
09:20 09:50 thuis Achtse Barrier
  Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
 
10 feb 32459 H.O.D. MD2
0
11:50 12:20 uit Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
 
10 feb 32875 HC Oranje Rood MD5
0
11:00 11:30 uit Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son MD2 6 13 4 1 1 22 19 0
2 Oirschot MD4 6 12 4 0 2 22 14 0
3 HOD MD2 4 9 3 0 1 25 6 0
4 Eindhoven MD3 6 9 3 0 3 15 12 0
5 Basko MD4 4 7 2 1 1 15 11 0
6 Deurne MD2 6 3 1 0 5 16 32 0
7 Oranje-Rood MD5 4 0 0 0 4 5 26 0

Uitslagenmatrix
  Eindhoven MD3HOD MD2Son MD2Oirschot MD4Deurne MD2Basko MD4Oranje-Rood MD5
Eindhoven MD3   6-0 1-5 5-0
HOD MD2 1-2  
Son MD2 1-0   1-6 8-6
Oirschot MD4 5-1 2-3  
Deurne MD2 0-8 2-6 1-4  
Basko MD4 2-6 3-3 5-1  
Oranje-Rood MD5 2-10 2-5 1-6  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Basko MD4 HOD MD2 2-6 Definitief
.. Oirschot MD4 Son MD2 2-3 Definitief
.. HOD MD2 Eindhoven MD3 1-2 Definitief
.. Deurne MD2 Oirschot MD4 1-4 Definitief
.. Deurne MD2 Son MD2 2-6 Definitief
.. Eindhoven MD3 Basko MD4 1-5 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Son MD2 Deurne MD2 8-6 Definitief
.. Eindhoven MD3 Oranje-Rood MD5 5-0 Definitief
.. Basko MD4 Deurne MD2 5-1 Definitief
.. Oranje-Rood MD5 Oirschot MD4 2-5 Definitief
.. Basko MD4 Son MD2 3-3 Definitief
.. Oirschot MD4 Eindhoven MD3 5-1 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Son MD2 Eindhoven MD3 1-0 Definitief
.. Deurne MD2 HOD MD2 0-8 Definitief
.. Oranje-Rood MD5 Deurne MD2 1-6 Definitief
.. Oranje-Rood MD5 HOD MD2 2-10 Definitief
.. Son MD2 Oirschot MD4 1-6 Definitief
.. Eindhoven MD3 Oirschot MD4 6-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Basko MD4 Oirschot MD4 10:50 HOD AirDome
  Deurne MD2 Eindhoven MD3 9:00 Peelhorst, De
  Deurne MD2 Oranje-Rood MD5 10:40 Peelhorst, De
  HOD MD2 Oirschot MD4 11:40 HOD AirDome
  HOD MD2 Basko MD4 10:00 HOD AirDome
  Oranje-Rood MD5 Eindhoven MD3 9:50 Peelhorst, De
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Basko MD4 Oranje-Rood MD5 12:05 Landing, De
  HOD MD2 Deurne MD2 15:50 Kemmer, De
  Oirschot MD4 HOD MD2 16:40 Kemmer, De
  Oirschot MD4 Deurne MD2 15:00 Kemmer, De
  Son MD2 Oranje-Rood MD5 12:55 Landing, De
  Son MD2 Basko MD4 11:15 Landing, De
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Eindhoven MD3 HOD MD2 10:40 Achtse Barrier
  Eindhoven MD3 Son MD2 9:00 Achtse Barrier
  Oirschot MD4 Oranje-Rood MD5 10:00 Kemmer, De
  Oirschot MD4 Basko MD4 11:40 Kemmer, De
  Oranje-Rood MD5 Basko MD4 10:50 Kemmer, De
  Son MD2 HOD MD2 9:50 Achtse Barrier
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Basko MD4 Eindhoven MD3 9:30 Heiberg, De
  Deurne MD2 Basko MD4 11:10 Heiberg, De
  Eindhoven MD3 Deurne MD2 10:20 Heiberg, De
  HOD MD2 Oranje-Rood MD5 13:10 Indoorsportcentrum
  HOD MD2 Son MD2 12:20 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MD5 Son MD2 11:30 Indoorsportcentrum

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo