Meisjes D3 Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Theo Bastiaansen
Coach Simone Dols
Coach Imre Dahmen
Coach Loes Adriaans
Trainer Imre Dahmen Email
Trainer Loes Adriaans Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 29074 MHC Best MD4
0
11:00 11:30 uit Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
 
20 jan 29311 MHCdeDommel MD4
0
11:50 12:20 thuis Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
 
3 feb 31334 HC Eindhoven MD8
0
12:55 13:25 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
3 feb 31558 MHC Udenhout MD2
0
11:15 11:45 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: veld 1
 
17 feb 27941 HC Eindhoven MD8
0
10:10 10:40 uit Achtse Barrier
  Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
 
17 feb 28196 MHC Best MD4
0
09:20 09:50 thuis Achtse Barrier
  Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son MD3 6 13 4 1 1 22 13 0
2 Were Di MD4 4 10 3 1 0 17 9 0
3 Eindhoven MD8 2 6 2 0 0 11 9 0
4 Udenhout MD2 6 6 2 0 4 19 24 0
5 HOCO MD6 6 6 2 0 4 15 24 0
6 Best MD4 2 3 1 0 1 5 4 0
7 Dommel MD4 4 0 0 0 4 9 15 0

Uitslagenmatrix
  Son MD3Best MD4Were Di MD4Udenhout MD2Dommel MD4Eindhoven MD8HOCO MD6
Son MD3   1-4 4-1
Best MD4   5-1 0-3
Were Di MD4 4-4  
Udenhout MD2 2-5   4-5 3-4
Dommel MD4 0-1 2-4 2-4   5-6
Eindhoven MD8  
HOCO MD6 2-7 2-5 3-5  

Uitslagen
ZONDAG 23 DECEMBER 2018
.. Dommel MD4 Were Di MD4 2-4 Definitief
.. Best MD4 Udenhout MD2 5-1 Definitief
.. Dommel MD4 Son MD3 0-1 Definitief
.. Best MD4 HOCO MD6 0-3 Definitief
.. HOCO MD6 Udenhout MD2 3-5 Definitief
.. Son MD3 Were Di MD4 1-4 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Udenhout MD2 Son MD3 2-5 Definitief
.. Udenhout MD2 HOCO MD6 3-4 Definitief
.. Son MD3 HOCO MD6 4-1 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Dommel MD4 Eindhoven MD8 5-6 Definitief
.. Dommel MD4 Udenhout MD2 2-4 Definitief
.. Were Di MD4 Son MD3 4-4 Definitief
.. HOCO MD6 Were Di MD4 2-5 Definitief
.. Udenhout MD2 Eindhoven MD8 4-5 Definitief
.. HOCO MD6 Son MD3 2-7 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Best MD4 Son MD3 11:30 Naesten Best
  Dommel MD4 Best MD4 13:10 Naesten Best
  HOCO MD6 Eindhoven MD8 9:50 T-Kwadraat
  Son MD3 Dommel MD4 12:20 Naesten Best
  Were Di MD4 Eindhoven MD8 10:40 T-Kwadraat
  Were Di MD4 HOCO MD6 9:00 T-Kwadraat
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Best MD4 Were Di MD4 15:20 Roomley, De
  Dommel MD4 HOCO MD6 12:20 Frits Philips, Sporthal
  Eindhoven MD8 Dommel MD4 13:10 Frits Philips, Sporthal
  Eindhoven MD8 HOCO MD6 11:30 Frits Philips, Sporthal
  Udenhout MD2 Best MD4 14:30 Roomley, De
  Were Di MD4 Udenhout MD2 16:10 Roomley, De
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Best MD4 Dommel MD4 15:20 Stokeind
  Eindhoven MD8 Udenhout MD2 12:35 Tennishal Eindhoven
  HOCO MD6 Dommel MD4 16:10 Stokeind
  HOCO MD6 Best MD4 14:30 Stokeind
  Son MD3 Udenhout MD2 11:45 Tennishal Eindhoven
  Son MD3 Eindhoven MD8 13:25 Tennishal Eindhoven
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Eindhoven MD8 Son MD3 10:40 Achtse Barrier
  Eindhoven MD8 Best MD4 9:00 Achtse Barrier
  Son MD3 Best MD4 9:50 Achtse Barrier
  Udenhout MD2 Dommel MD4 13:40 Roomley, De
  Udenhout MD2 Were Di MD4 12:00 Roomley, De
  Were Di MD4 Dommel MD4 12:50 Roomley, De
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
  Best MD4 Eindhoven MD8 12:20 Blaak, De
  Eindhoven MD8 Were Di MD4 13:05 Blaak, De
  Were Di MD4 Best MD4 11:30 Blaak, De

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo