Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer / Coach Lennart Dubel Email
Trainer / Coach Robert-Jan den Daas Email
Trainer Derek Dubel Email
Aanvoerder Meike Wortelboer

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 mei 9434 HC Eindhoven D6
15
12:00 12:45 uit route
10 mei 10463 Oss D6
45
12:25 13:40 uit route
17 mei 10575 HC Oranje Rood D9
45
thuis
24 mei 10569 Tegelen D3
thuis
7 jun 10474 Hockeyclub Peel & Maas D1
60
09:45 11:15 uit route
14 jun 10567 Hockeyclub Blerick D2
thuis
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum D2 11 33 11 0 0 75 11 0
2 Uden D3 12 31 10 1 1 72 12 0
3 Blerick D2 11 26 8 2 1 42 12 0
4 Eindhoven D6 11 24 8 0 3 57 20 0
5 Son D2 11 15 5 0 6 24 24 0
6 Peel en Maas D1 11 15 5 0 6 26 36 0
7 Tegelen D3 11 15 5 0 6 19 40 0
8 Boxmeer D3 11 13 4 1 6 21 35 0
9 Eersel D2 11 8 2 2 7 14 51 0
10 Oranje-Rood D9 11 7 2 1 8 10 25 0
11 Oss D6 11 7 2 1 8 16 60 0
12 Geldrop D4 12 2 0 2 10 10 60 0

Uitslagenmatrix
  Civicum D2 (O)Blerick D2 (O)Eindhoven D6Tegelen D3Uden D3Oss D6Peel en Maas D1Geldrop D4Son D2 (O)Boxmeer D3Oranje-Rood D9Eersel D2
Civicum D2 (O)   4-2 4-3 5-0 5-0 10-1
Blerick D2 (O) 3-5   1-1 8-1 2-0 3-2 1-1
Eindhoven D6 1-4   11-1 6-1 10-1 4-2 2-0
Tegelen D3 0-9 0-4   0-5 2-1 2-0 3-0
Uden D3 5-3   7-0 4-0 3-2 5-1
Oss D6 1-13 0-6 5-3 0-10   2-4
Peel en Maas D1 1-2 2-4 6-0   6-1 5-2 2-0
Geldrop D4 0-8 1-7 1-4 0-11 3-4   1-1
Son D2 (O) 0-7 6-1 5-0 2-0   2-1
Boxmeer D3 0-3 2-0 2-1 1-1   5-2 4-2
Oranje-Rood D9 0-1 0-6 1-1 2-1 3-1  
Eersel D2 1-11 1-9 1-12 2-3 0-5 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Oss D6 Eersel D2 2-4 Definitief
.. Peel en Maas D1 Oranje-Rood D9 2-0 Definitief
.. Uden D3 Boxmeer D3 5-1 Definitief
.. Son D2 (O) Eindhoven D6 0-7 Definitief
.. Tegelen D3 Blerick D2 (O) 0-4 Definitief
.. Geldrop D4 Civicum D2 (O) 0-8 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Oranje-Rood D9 Geldrop D4 2-1 Definitief
.. Boxmeer D3 Oss D6 2-1 Definitief
.. Eersel D2 Son D2 (O) 0-5 Definitief
.. Civicum D2 (O) Uden D3 4-3 Definitief
.. Blerick D2 (O) Peel en Maas D1 8-1 Definitief
.. Eindhoven D6 Tegelen D3 11-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Blerick D2 (O) Oranje-Rood D9 3-2 Definitief
.. Tegelen D3 Eersel D2 3-0 Definitief
.. Uden D3 Geldrop D4 4-0 Definitief
.. Son D2 (O) Boxmeer D3 2-1 Definitief
.. Oss D6 Civicum D2 (O) 1-13 Definitief
.. Peel en Maas D1 Eindhoven D6 1-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Oranje-Rood D9 Uden D3 0-6 Definitief
.. Eersel D2 Peel en Maas D1 2-3 Definitief
.. Civicum D2 (O) Son D2 (O) 5-0 Definitief
.. Eindhoven D6 Blerick D2 (O) 1-4 Definitief
.. Geldrop D4 Oss D6 3-4 Definitief
.. Boxmeer D3 Tegelen D3 2-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Son D2 (O) Geldrop D4 2-0 Definitief
.. Peel en Maas D1 Boxmeer D3 5-2 Definitief
.. Oss D6 Uden D3 0-10 Definitief
.. Eindhoven D6 Oranje-Rood D9 2-0 Definitief
.. Blerick D2 (O) Eersel D2 1-1 Definitief
.. Tegelen D3 Civicum D2 (O) 0-9 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Oranje-Rood D9 Oss D6 1-1 Definitief
.. Civicum D2 (O) Peel en Maas D1 5-0 Definitief
.. Boxmeer D3 Blerick D2 (O) 0-3 Definitief
.. Uden D3 Son D2 (O) 3-2 Definitief
.. Eersel D2 Eindhoven D6 1-9 Definitief
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
.. Geldrop D4 Tegelen D3 1-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Son D2 (O) Oss D6 6-1 Definitief
.. Blerick D2 (O) Civicum D2 (O) 3-5 Definitief
.. Tegelen D3 Uden D3 0-5 Definitief
.. Eindhoven D6 Boxmeer D3 4-2 Definitief
.. Eersel D2 Oranje-Rood D9 1-0 Definitief
.. Peel en Maas D1 Geldrop D4 6-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Uden D3 Peel en Maas D1 7-0 Definitief
.. Oss D6 Tegelen D3 5-3 Definitief
.. Boxmeer D3 Eersel D2 4-2 Definitief
.. Civicum D2 (O) Eindhoven D6 4-2 Definitief
.. Geldrop D4 Blerick D2 (O) 1-7 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Son D2 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Blerick D2 (O) Uden D3 1-1 Definitief
.. Eindhoven D6 Geldrop D4 10-1 Definitief
.. Peel en Maas D1 Oss D6 6-0 Definitief
.. Boxmeer D3 Oranje-Rood D9 5-2 Definitief
.. Tegelen D3 Son D2 (O) 2-1 Definitief
.. Eersel D2 Civicum D2 (O) 1-11 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Oss D6 Blerick D2 (O) 0-6 Definitief
.. Son D2 (O) Peel en Maas D1 5-0 Definitief
.. Civicum D2 (O) Boxmeer D3 10-1 Definitief
.. Tegelen D3 Oranje-Rood D9 2-0 Definitief
.. Uden D3 Eindhoven D6 5-3 Definitief
.. Geldrop D4 Eersel D2 1-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Boxmeer D3 Geldrop D4 1-1 Definitief
.. Peel en Maas D1 Tegelen D3 2-4 Definitief
.. Eersel D2 Uden D3 1-12 Definitief
.. Oranje-Rood D9 Civicum D2 (O) 0-1 Definitief
.. Eindhoven D6 Oss D6 6-1 Definitief
.. Blerick D2 (O) Son D2 (O) 2-0 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Geldrop D4 Uden D3 0-11 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 MEI 2020
  Blerick D2 (O) Tegelen D3 13:00 Maassenhof
  Boxmeer D3 Uden D3 12:45 De Sloot
  Civicum D2 (O) Geldrop D4 10:45 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  Eersel D2 Oss D6 12:45 Sportp. 'De Dieprijt'
  Eindhoven D6 Son D2 (O) 12:45 Sportp. Eindhoven
  Oranje-Rood D9 Peel en Maas D1 Genneper Parken
ZONDAG 10 MEI 2020
  Boxmeer D3 Eindhoven D6 14:45 De Sloot
  Civicum D2 (O) Blerick D2 (O) 10:45 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  Geldrop D4 Peel en Maas D1 11:00 Sportpark 'De Bronzenwei'
  Oranje-Rood D9 Eersel D2 11:45 Genneper Parken
  Oss D6 Son D2 (O) 13:40 Gem. sportpark
  Uden D3 Tegelen D3 11:00 Sportp. Uden
ZONDAG 17 MEI 2020
  Blerick D2 (O) Geldrop D4 13:00 Maassenhof
  Eersel D2 Boxmeer D3 12:45 Sportp. 'De Dieprijt'
  Eindhoven D6 Civicum D2 (O) 14:30 Sportp. Eindhoven
  Peel en Maas D1 Uden D3 11:15 Irenestraat
  Son D2 (O) Oranje-Rood D9 Sportpark De Gentiaan
  Tegelen D3 Oss D6 15:00 Sportpark "Vrijenbroek"
ZONDAG 24 MEI 2020
  Civicum D2 (O) Eersel D2 10:45 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  Geldrop D4 Eindhoven D6 14:45 Sportpark 'De Bronzenwei'
  Oranje-Rood D9 Boxmeer D3 10:30 Genneper Parken
  Oss D6 Peel en Maas D1 13:30 Gem. sportpark
  Son D2 (O) Tegelen D3 Sportpark De Gentiaan
  Uden D3 Blerick D2 (O) 12:45 Sportp. Uden
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Blerick D2 (O) Oss D6 13:00 Maassenhof
  Boxmeer D3 Civicum D2 (O) 10:45 De Sloot
  Eersel D2 Geldrop D4 12:45 Sportp. 'De Dieprijt'
  Eindhoven D6 Uden D3 12:45 Sportp. Eindhoven
  Oranje-Rood D9 Tegelen D3 Genneper Parken
  Peel en Maas D1 Son D2 (O) 11:15 Irenestraat
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Civicum D2 (O) Oranje-Rood D9 10:45 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  Geldrop D4 Boxmeer D3 11:00 Sportpark 'De Bronzenwei'
  Oss D6 Eindhoven D6 11:50 Gem. sportpark
  Son D2 (O) Blerick D2 (O) Sportpark De Gentiaan
  Tegelen D3 Peel en Maas D1 14:30 Sportpark "Vrijenbroek"
  Uden D3 Eersel D2 10:45 Sportp. Uden

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo