Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 4 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:00 Uit Meisjes 8E3 V.M.H.C. Basko M8E4

zondag 5 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit MA3 MHC Best MA4
10:00 Uit MD1 HC Helmond MD2
10:00 Thuis MC1 Hockey Club Uden MC2
10:15 Uit Jongens D1 V.M.H.C. Geel-Zwart JD2
Jong Dames 3 - zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marion van Hulsentop
Trainer Wim van Hulsentop Email
Aanvoerder Veerle Sanders

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 26700 HC Delta Venlo Delta Venlo DJ5
0
15:10 15:40 uit Egerbos
  Egerbos
Drie Decembersingel 34
5922BD VENLO
hal: veld 2, Delta Venlo
 
12 dec 26678 HC Gemert DJ2
0
14:20 14:50 uit Egerbos
  Egerbos
Drie Decembersingel 34
5922BD VENLO
hal: veld 2, Delta Venlo
 
19 dec 26989 Hockey Club Uden DJ4
0
14:00 14:30 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
 
19 dec 27000 HC Delta Venlo DJ5
0
15:40 16:10 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
 
16 jan 27090 HC Gemert DJ2
0
15:40 16:10 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
 
16 jan 27101 HC Mierlo DJ1
0
14:00 14:30 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
 
23 jan 26731 HC Mierlo DJ1
0
18:50 19:20 uit Hongerman
  Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
 
23 jan 26733 Nuenen DJ3
0
19:40 20:10 thuis Hongerman
  Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
 
30 jan 26779 Nuenen DJ3
0
12:20 12:50 uit Basko Dome
  Basko Dome
Korze 86
5504MK VELDHOVEN
hal: Veld 1
 
30 jan 26799 V.M.H.C. Basko DJ4
0
13:10 13:40 uit Basko Dome
  Basko Dome
Korze 86
5504MK VELDHOVEN
hal: Veld 1
 
6 feb 26959 Hockey Club Uden DJ4
0
15:10 15:40 uit Udens College, Sporthal
  Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA UDEN
hal: Veld 1
 
6 feb 26967 V.M.H.C. Basko DJ4
0
14:20 14:50 thuis Udens College, Sporthal
  Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA UDEN
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delta Venlo DJ5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mierlo DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuenen DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Son DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Mierlo DJ1Nuenen DJ3Uden DJ4Son DJ3Basko DJ4Gemert DJ2Delta Venlo DJ5
Mierlo DJ1  
Nuenen DJ3  
Uden DJ4  
Son DJ3  
Basko DJ4  
Gemert DJ2  
Delta Venlo DJ5  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Delta Venlo DJ5 Gemert DJ2 14:00 Egerbos
  Delta Venlo DJ5 Son DJ3 15:40 Egerbos
  Gemert DJ2 Son DJ3 14:50 Egerbos
ZONDAG 19 DECEMBER 2021
  Basko DJ4 Mierlo DJ1 16:40 Basko Dome
  Basko DJ4 Gemert DJ2 15:00 Basko Dome
  Delta Venlo DJ5 Uden DJ4 15:20 Tennishal Eindhoven
  Gemert DJ2 Mierlo DJ1 15:50 Basko Dome
  Son DJ3 Uden DJ4 14:30 Tennishal Eindhoven
  Son DJ3 Delta Venlo DJ5 16:10 Tennishal Eindhoven
ZONDAG 2 JANUARI 2022
  Mierlo DJ1 Nuenen DJ3 17:00 Udens College, Sporthal
  Uden DJ4 Mierlo DJ1 17:50 Udens College, Sporthal
  Uden DJ4 Nuenen DJ3 16:10 Udens College, Sporthal
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Basko DJ4 Delta Venlo DJ5 19:50 Tivoli
  Nuenen DJ3 Delta Venlo DJ5 20:40 Tivoli
  Nuenen DJ3 Basko DJ4 19:00 Tivoli
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Mierlo DJ1 Gemert DJ2 15:20 Tennishal Eindhoven
  Son DJ3 Gemert DJ2 16:10 Tennishal Eindhoven
  Son DJ3 Mierlo DJ1 14:30 Tennishal Eindhoven
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Basko DJ4 Uden DJ4 15:05 Molenbroek
  Gemert DJ2 Basko DJ4 14:15 Molenbroek
  Gemert DJ2 Uden DJ4 15:55 Molenbroek
  Mierlo DJ1 Son DJ3 19:20 Hongerman
  Nuenen DJ3 Mierlo DJ1 18:30 Hongerman
  Son DJ3 Nuenen DJ3 20:10 Hongerman
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Basko DJ4 Nuenen DJ3 12:00 Basko Dome
  Basko DJ4 Son DJ3 13:40 Basko Dome
  Mierlo DJ1 Uden DJ4 18:50 Tivoli
  Mierlo DJ1 Delta Venlo DJ5 17:10 Tivoli
  Nuenen DJ3 Son DJ3 12:50 Basko Dome
  Uden DJ4 Delta Venlo DJ5 18:00 Tivoli
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Delta Venlo DJ5 Nuenen DJ3 16:30 Gulick, De
  Gemert DJ2 Delta Venlo DJ5 18:10 Gulick, De
  Nuenen DJ3 Gemert DJ2 17:20 Gulick, De
  Son DJ3 Basko DJ4 14:50 Udens College, Sporthal
  Uden DJ4 Son DJ3 15:40 Udens College, Sporthal
  Uden DJ4 Basko DJ4 14:00 Udens College, Sporthal
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Delta Venlo DJ5 Basko DJ4 17:30 Weijer, De
  Delta Venlo DJ5 Mierlo DJ1 18:20 Weijer, De
  Gemert DJ2 Nuenen DJ3 14:15 Molenbroek
  Mierlo DJ1 Basko DJ4 16:40 Weijer, De
  Nuenen DJ3 Uden DJ4 15:05 Molenbroek
  Uden DJ4 Gemert DJ2 15:55 Molenbroek

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo