Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 4 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:00 Uit Meisjes 8E3 V.M.H.C. Basko M8E4

zondag 5 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit MA3 MHC Best MA4
10:00 Uit MD1 HC Helmond MD2
10:00 Thuis MC1 Hockey Club Uden MC2
10:15 Uit Jongens D1 V.M.H.C. Geel-Zwart JD2
Jongens C2 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Stijn Slaats
Coach Anton Prins
Coach Erik van de Vijver

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 dec 31263 HC Gemert JC1
0
16:20 16:50 thuis Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Liempde
 
12 dec 31264 Liempde JC1
0
15:30 16:00 uit Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Liempde
 
18 dec 31284 HC Oirschot JC1
0
11:30 12:00 uit Kemmer, De
  Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld ABC
 
18 dec 31278 Liempde JC1
0
12:20 12:50 thuis Kemmer, De
  Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld ABC
 
9 jan 31230 MHC MEP JC2
0
10:40 11:10 uit Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
 
9 jan 31224 V.M.H.C. Basko JC1
0
09:00 09:30 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
 
15 jan 31314 HC Oranje Rood JC4
0
13:45 14:15 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
15 jan 31317 HC Oirschot JC1
0
15:25 15:55 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
6 feb 31212 V.M.H.C. Basko JC1
0
09:35 10:05 uit Molenbroek
  Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: Hal 2
 
6 feb 31204 HC Gemert JC1
0
08:45 09:15 uit Molenbroek
  Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: Hal 2
 
19 feb 31243 HC Oranje Rood JC4
0
16:00 16:30 uit Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
 
19 feb 31242 MHC MEP JC2
0
16:50 17:20 thuis Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Liempde JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MEP JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Son JC2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Basko JC1MEP JC2Oirschot JC1Son JC2Liempde JC1Gemert JC1Oranje-Rood JC4
Basko JC1  
MEP JC2  
Oirschot JC1  
Son JC2  
Liempde JC1  
Gemert JC1  
Oranje-Rood JC4  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Gemert JC1 Liempde JC1 17:40 Pius X-A
  Liempde JC1 Son JC2 16:00 Pius X-A
  Son JC2 Gemert JC1 16:50 Pius X-A
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Gemert JC1 Oranje-Rood JC4 11:15 Molenbroek
  Gemert JC1 MEP JC2 12:55 Molenbroek
  Liempde JC1 Oirschot JC1 13:40 Kemmer, De
  MEP JC2 Oranje-Rood JC4 12:05 Molenbroek
  Oirschot JC1 Son JC2 12:00 Kemmer, De
  Son JC2 Liempde JC1 12:50 Kemmer, De
ZONDAG 2 JANUARI 2022
  Basko JC1 Oranje-Rood JC4 12:00 Basko Dome
  Oirschot JC1 Oranje-Rood JC4 12:50 Basko Dome
  Oirschot JC1 Basko JC1 13:40 Basko Dome
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Basko JC1 MEP JC2 10:20 Tennishal Eindhoven
  Liempde JC1 Oranje-Rood JC4 13:30 Pius X-A
  Liempde JC1 Gemert JC1 15:10 Pius X-A
  MEP JC2 Son JC2 11:10 Tennishal Eindhoven
  Oranje-Rood JC4 Gemert JC1 14:20 Pius X-A
  Son JC2 Basko JC1 9:30 Tennishal Eindhoven
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Oranje-Rood JC4 Oirschot JC1 15:05 Landing, De
  Son JC2 Oranje-Rood JC4 14:15 Landing, De
  Son JC2 Oirschot JC1 15:55 Landing, De
ZATERDAG 22 JANUARI 2022
  Basko JC1 Liempde JC1 9:35 Braken, De
  MEP JC2 Liempde JC1 8:45 Braken, De
  MEP JC2 Basko JC1 10:25 Braken, De
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Basko JC1 Gemert JC1 10:40 Basko Dome
  Basko JC1 Oirschot JC1 9:00 Basko Dome
  Gemert JC1 Oirschot JC1 9:50 Basko Dome
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Basko JC1 Son JC2 10:05 Molenbroek
  Gemert JC1 Son JC2 9:15 Molenbroek
  Gemert JC1 Basko JC1 10:55 Molenbroek
  Liempde JC1 MEP JC2 13:20 Kemmer, De
  Oirschot JC1 Liempde JC1 14:10 Kemmer, De
  Oirschot JC1 MEP JC2 12:30 Kemmer, De
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Liempde JC1 Basko JC1 9:50 Indoorsportcentrum
  MEP JC2 Gemert JC1 11:00 Dommelhal, De
  MEP JC2 Oirschot JC1 12:40 Dommelhal, De
  Oirschot JC1 Gemert JC1 11:50 Dommelhal, De
  Oranje-Rood JC4 Liempde JC1 9:00 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood JC4 Basko JC1 10:40 Indoorsportcentrum
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Oranje-Rood JC4 Son JC2 16:30 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood JC4 MEP JC2 18:10 Indoorsportcentrum
  Son JC2 MEP JC2 17:20 Indoorsportcentrum

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo