Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 4 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:00 Uit Meisjes 8E3 V.M.H.C. Basko M8E4

zondag 5 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit MA3 MHC Best MA4
10:00 Uit MD1 HC Helmond MD2
10:00 Thuis MC1 Hockey Club Uden MC2
10:15 Uit Jongens D1 V.M.H.C. Geel-Zwart JD2
Meisjes 8E3 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Emiel van Engelen
Coach Don Pasanea

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 dec 25058 HC Gemert M8E2
0
08:45 09:15 uit Molenbroek
  Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: Hal 2
 
18 dec 24985 Rosmalen M8E4
0
09:15 09:45 thuis Molenbroek
  Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: Hal 2
 
8 jan 24718 V.M.H.C. Geel-Zwart M8E2
0
10:30 11:00 uit Bunders, De
  Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: Geel-Zwart
 
8 jan 24698 Rosmalen M8E4
0
11:00 11:30 uit Bunders, De
  Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: Geel-Zwart
 
15 jan 24986 V.M.H.C. Geel-Zwart M8E2
0
12:15 12:45 thuis Udens College, Sporthal
  Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA UDEN
hal: Veld 1
 
15 jan 24725 Hockey Club Uden M8E2
0
11:45 12:15 uit Udens College, Sporthal
  Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA UDEN
hal: Veld 1
 
5 feb 24988 HC Gemert M8E2
0
10:45 11:15 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
5 feb 24987 Hockey Club Uden M8E2
0
12:15 12:45 thuis Landing, De
  Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
  Geel-Zwart M8E2 Uden M8E2 9:30 Sporthal Zuid
  Rosmalen M8E4 Gemert M8E2 10:30 Sporthal Zuid
  Rosmalen M8E4 Geel-Zwart M8E2 9:00 Sporthal Zuid
  Uden M8E2 Gemert M8E2 10:00 Sporthal Zuid
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Gemert M8E2 Uden M8E2 10:45 Molenbroek
  Gemert M8E2 Son M8E3 9:15 Molenbroek
  Rosmalen M8E4 Uden M8E2 10:15 Molenbroek
  Son M8E3 Rosmalen M8E4 9:45 Molenbroek
ZATERDAG 8 JANUARI 2022
  Geel-Zwart M8E2 Gemert M8E2 12:30 Bunders, De
  Geel-Zwart M8E2 Son M8E3 11:00 Bunders, De
  Gemert M8E2 Rosmalen M8E4 12:00 Bunders, De
  Rosmalen M8E4 Son M8E3 11:30 Bunders, De
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Geel-Zwart M8E2 Rosmalen M8E4 13:15 Udens College, Sporthal
  Son M8E3 Geel-Zwart M8E2 12:45 Udens College, Sporthal
  Uden M8E2 Rosmalen M8E4 13:45 Udens College, Sporthal
  Uden M8E2 Son M8E3 12:15 Udens College, Sporthal
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Gemert M8E2 Geel-Zwart M8E2 11:45 Landing, De
  Son M8E3 Gemert M8E2 11:15 Landing, De
  Son M8E3 Uden M8E2 12:45 Landing, De
  Uden M8E2 Geel-Zwart M8E2 12:15 Landing, De

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo