Heren 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Bas van Beek

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 dec Oss H4
45
08:45 10:00 uit route
5 mrt Were Di Tilburg H6
45
uit route
12 mrt HC Waalwijk H3
thuis
19 mrt Rosmalen H2
45
uit route
26 mrt MHC Best H3
thuis
2 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10
30
uit route
16 apr MHC Udenhout H1
thuis
23 apr Liempde H1
30
uit route
14 mei Don Quishoot H4
thuis
21 mei G.H.C. RAPID H2
0
uit route
4 jun Oss H4
thuis
11 jun HC Waalwijk H4
45
uit route
5 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Don Quishoot H4 11 25 8 1 2 30 15 0
2 Liempde H1 11 23 7 2 2 39 33 0
3 Rosmalen H2-O 10 22 7 1 2 30 14 0
4 Best H3 11 18 5 3 3 50 31 0
5 Waalwijk H3 10 16 5 1 4 37 26 0
6 Rapid H2-O 9 16 5 1 3 31 20 0
7 Waalwijk H4 10 15 5 0 5 36 25 0
8 Son H2-O 9 15 5 0 4 23 20 0
9 Den Bosch H10 10 11 3 2 5 18 27 0
10 Were Di H6 11 8 2 2 7 26 37 0
11 Oss H4 10 7 2 1 7 19 43 0
12 Udenhout H1 10 0 0 0 10 10 58 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Rapid H2-O Best H3 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot H4 Den Bosch H10 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Son H2-O Were Di H6 (7-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Liempde H1 Udenhout H1 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oss H4 Rosmalen H2-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk H4 Waalwijk H3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
.. Udenhout H1 Don Quishoot H4 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Waalwijk H3 Son H2-O (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best H3 Oss H4 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen H2-O Waalwijk H4 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H10 Rapid H2-O (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Were Di H6 Liempde H1 (5-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Waalwijk H3 Were Di H6 (7-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oss H4 Den Bosch H10 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Son H2-O Rosmalen H2-O (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rapid H2-O Udenhout H1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk H4 Best H3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot H4 Liempde H1 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Udenhout H1 Oss H4 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Best H3 Son H2-O (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen H2-O Waalwijk H3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Liempde H1 Rapid H2-O (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H10 Waalwijk H4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Were Di H6 Don Quishoot H4 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Rosmalen H2-O Were Di H6 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oss H4 Liempde H1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid H2-O Don Quishoot H4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Son H2-O Den Bosch H10 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk H3 Best H3 (6-6)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Udenhout H1 Son H2-O (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best H3 Rosmalen H2-O (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Liempde H1 Waalwijk H4 (5-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Were Di H6 Rapid H2-O (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H10 Waalwijk H3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot H4 Oss H4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
.. Waalwijk H4 Udenhout H1 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Best H3 Were Di H6 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk H3 Udenhout H1 (9-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen H2-O Den Bosch H10 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss H4 Rapid H2-O (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Son H2-O Liempde H1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk H4 Don Quishoot H4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Udenhout H1 Rosmalen H2-O (0-8)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Were Di H6 Oss H4 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Liempde H1 Waalwijk H3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rapid H2-O Waalwijk H4 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H10 Best H3 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot H4 Son H2-O (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Waalwijk H4 Oss H4 (10-1)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk H3 Don Quishoot H4 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Best H3 Udenhout H1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen H2-O Liempde H1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Son H2-O Rapid H2-O (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H10 Were Di H6 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Waalwijk H4 Were Di H6 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot H4 Rosmalen H2-O (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Liempde H1 Best H3 (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Waalwijk H3 Oss H4 (7-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best H3 Don Quishoot H4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Were Di H6 Udenhout H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Son H2-O Waalwijk H4 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch H10 Liempde H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
  Oss H4 Son H2-O 10:00 Gemeentelijk sportpark
  Udenhout H1 Den Bosch H10 12:30 Sportpark Sportlaan
  Rapid H2-O Waalwijk H3 12:45 Sportpark Molenvliet
ZONDAG 26 FEBRUARI 2023
  Rosmalen H2-O Rapid H2-O 0:00 Sportpark Maliskamp
ZONDAG 5 MAART 2023
  Udenhout H1 Liempde H1 0:00 Sportpark Sportlaan
  Den Bosch H10 Don Quishoot H4 0:00 Oosterplas
  Best H3 Rapid H2-O 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Rosmalen H2-O Oss H4 0:00 Sportpark Maliskamp
  Waalwijk H3 Waalwijk H4 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Were Di H6 Son H2-O 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 12 MAART 2023
  Son H2-O Waalwijk H3 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Waalwijk H4 Rosmalen H2-O 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oss H4 Best H3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Rapid H2-O Den Bosch H10 0:00 Sportpark Molenvliet
  Don Quishoot H4 Udenhout H1 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Liempde H1 Were Di H6 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
ZONDAG 19 MAART 2023
  Liempde H1 Don Quishoot H4 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Udenhout H1 Rapid H2-O 0:00 Sportpark Sportlaan
  Den Bosch H10 Oss H4 0:00 Oosterplas
  Best H3 Waalwijk H4 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Rosmalen H2-O Son H2-O 0:00 Sportpark Maliskamp
  Were Di H6 Waalwijk H3 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 26 MAART 2023
  Son H2-O Best H3 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Waalwijk H4 Den Bosch H10 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oss H4 Udenhout H1 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Rapid H2-O Liempde H1 0:00 Sportpark Molenvliet
  Don Quishoot H4 Were Di H6 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Waalwijk H3 Rosmalen H2-O 0:00 Sportpark 'Olympia'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Don Quishoot H4 Rapid H2-O 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Liempde H1 Oss H4 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Udenhout H1 Waalwijk H4 0:00 Sportpark Sportlaan
  Den Bosch H10 Son H2-O 0:00 Oosterplas
  Best H3 Waalwijk H3 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Were Di H6 Rosmalen H2-O 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Son H2-O Udenhout H1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Waalwijk H4 Liempde H1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oss H4 Don Quishoot H4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Rapid H2-O Were Di H6 0:00 Sportpark Molenvliet
  Rosmalen H2-O Best H3 0:00 Sportpark Maliskamp
  Waalwijk H3 Den Bosch H10 0:00 Sportpark 'Olympia'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Rapid H2-O Oss H4 0:00 Sportpark Molenvliet
  Don Quishoot H4 Waalwijk H4 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Liempde H1 Son H2-O 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Udenhout H1 Waalwijk H3 0:00 Sportpark Sportlaan
  Den Bosch H10 Rosmalen H2-O 0:00 Oosterplas
  Were Di H6 Best H3 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 14 MEI 2023
  Son H2-O Don Quishoot H4 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Waalwijk H4 Rapid H2-O 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oss H4 Were Di H6 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Best H3 Den Bosch H10 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Rosmalen H2-O Udenhout H1 0:00 Sportpark Maliskamp
  Waalwijk H3 Liempde H1 0:00 Sportpark 'Olympia'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Oss H4 Waalwijk H4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Rapid H2-O Son H2-O 0:00 Sportpark Molenvliet
  Don Quishoot H4 Waalwijk H3 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Liempde H1 Rosmalen H2-O 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Udenhout H1 Best H3 0:00 Sportpark Sportlaan
  Were Di H6 Den Bosch H10 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Son H2-O Oss H4 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Den Bosch H10 Udenhout H1 0:00 Oosterplas
  Best H3 Liempde H1 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Rosmalen H2-O Don Quishoot H4 0:00 Sportpark Maliskamp
  Waalwijk H3 Rapid H2-O 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Were Di H6 Waalwijk H4 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Waalwijk H4 Son H2-O 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oss H4 Waalwijk H3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Rapid H2-O Rosmalen H2-O 0:00 Sportpark Molenvliet
  Don Quishoot H4 Best H3 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Liempde H1 Den Bosch H10 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Udenhout H1 Were Di H6 0:00 Sportpark Sportlaan

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo