Meisjes O18-2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marina Jiskoot
Team Manager Peggy van Zitteren

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
4 mrt mixed hockeyclub HDL MO18-1
30
uit route
11 mrt Rosmalen MO18-5
thuis
18 mrt Hockey Club Uden MO18-3
30
uit route
25 mrt Mixed Hockey Club Heesch MO18-3
45
uit route
1 apr Sint Oedenrode MO18-2
thuis
15 apr HC Boekel MO18-1
45
uit route
22 apr C.M.H.C. CIVICUM MO18-1
thuis
13 mei mixed hockeyclub HDL MO18-1
thuis
3 jun Rosmalen MO18-5
45
uit route
10 jun Hockey Club Uden MO18-3
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MO18-1 4 9 3 0 1 20 9 0
2 HDL MO18-1 4 9 3 0 1 11 2 0
3 Heesch MO18-3 4 9 3 0 1 11 4 0
4 Boekel MO18-1 4 9 3 0 1 10 7 0
5 Rosmalen MO18-5 4 6 2 0 2 11 14 0
6 Oedenrode MO18-2 4 4 1 1 2 5 7 0
7 Son MO18-2 4 1 0 1 3 7 15 0
8 Uden MO18-3 4 0 0 0 4 1 18 0


Uitslagen
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Son MO18-2 Heesch MO18-3 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen MO18-5 Civicum MO18-1 (7-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Boekel MO18-1 Oedenrode MO18-2 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDL MO18-1 Uden MO18-3 (8-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Civicum MO18-1 Boekel MO18-1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Uden MO18-3 Rosmalen MO18-5 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode MO18-2 Son MO18-2 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Heesch MO18-3 HDL MO18-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. HDL MO18-1 Oedenrode MO18-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Son MO18-2 Boekel MO18-1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rosmalen MO18-5 Heesch MO18-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Uden MO18-3 Civicum MO18-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Boekel MO18-1 HDL MO18-1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Civicum MO18-1 Son MO18-2 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode MO18-2 Rosmalen MO18-5 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Heesch MO18-3 Uden MO18-3 (2-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 MAART 2023
  Rosmalen MO18-5 Boekel MO18-1 0:00 Sportpark Maliskamp
  HDL MO18-1 Son MO18-2 0:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Heesch MO18-3 Civicum MO18-1 0:00 Sportpark 'De Braaken'
  Uden MO18-3 Oedenrode MO18-2 0:00 Sportpark Uden
ZATERDAG 11 MAART 2023
  HDL MO18-1 Civicum MO18-1 0:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Son MO18-2 Rosmalen MO18-5 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Boekel MO18-1 Uden MO18-3 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Oedenrode MO18-2 Heesch MO18-3 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Rosmalen MO18-5 HDL MO18-1 0:00 Sportpark Maliskamp
  Heesch MO18-3 Boekel MO18-1 0:00 Sportpark 'De Braaken'
  Uden MO18-3 Son MO18-2 0:00 Sportpark Uden
  Civicum MO18-1 Oedenrode MO18-2 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Oedenrode MO18-2 Boekel MO18-1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Heesch MO18-3 Son MO18-2 0:00 Sportpark 'De Braaken'
  Uden MO18-3 HDL MO18-1 0:00 Sportpark Uden
  Civicum MO18-1 Rosmalen MO18-5 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Rosmalen MO18-5 Uden MO18-3 0:00 Sportpark Maliskamp
  HDL MO18-1 Heesch MO18-3 0:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Boekel MO18-1 Civicum MO18-1 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Son MO18-2 Oedenrode MO18-2 0:00 Sportpark De Gentiaan
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Boekel MO18-1 Son MO18-2 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Heesch MO18-3 Rosmalen MO18-5 0:00 Sportpark 'De Braaken'
  Oedenrode MO18-2 HDL MO18-1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Civicum MO18-1 Uden MO18-3 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  HDL MO18-1 Boekel MO18-1 0:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Son MO18-2 Civicum MO18-1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Uden MO18-3 Heesch MO18-3 0:00 Sportpark Uden
  Rosmalen MO18-5 Oedenrode MO18-2 0:00 Sportpark Maliskamp
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Boekel MO18-1 Rosmalen MO18-5 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Oedenrode MO18-2 Uden MO18-3 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Civicum MO18-1 Heesch MO18-3 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
  Son MO18-2 HDL MO18-1 0:00 Sportpark De Gentiaan
ZATERDAG 3 JUNI 2023
  Rosmalen MO18-5 Son MO18-2 0:00 Sportpark Maliskamp
  Heesch MO18-3 Oedenrode MO18-2 0:00 Sportpark 'De Braaken'
  Uden MO18-3 Boekel MO18-1 0:00 Sportpark Uden
  Civicum MO18-1 HDL MO18-1 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
ZATERDAG 10 JUNI 2023
  HDL MO18-1 Rosmalen MO18-5 0:00 Sportpark Steen en Stokstraat
  Son MO18-2 Uden MO18-3 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Boekel MO18-1 Heesch MO18-3 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Oedenrode MO18-2 Civicum MO18-1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo