Meisjes O16-2 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer / Coach Kiki Basten Email
Trainer / Coach Roos Ransdorp Email
Team Manager Esther Wagemakers-Maes

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec HC Helmond MO16-4
0
11:10 11:40 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
11 dec MHC Best MO16-4
0
09:30 10:00 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
18 dec Hockey Geldrop MO16-4
0
10:10 10:40 uit Coevering, De
  Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA
GELDROP 
18 dec HC Helmond MO16-4
0
09:20 09:50 uit Coevering, De
  Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA
GELDROP 
7 jan HC Eersel MO16-2
0
11:50 12:20 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB
EINDHOVEN 
7 jan HC Eindhoven MO16-4
0
11:00 11:30 uit Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB
EINDHOVEN 
15 jan MHC Best MO16-4
0
11:15 11:45 uit Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST 
15 jan HC Eindhoven MO16-4
0
12:05 12:35 thuis Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST 
28 jan Hockey Geldrop MO16-4
0
11:10 11:40 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
28 jan HC Oranje Rood MO16-8
0
09:30 10:00 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
5 feb HC Oranje Rood MO16-8
0
15:05 15:35 uit Kraanvogel, De
  Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN
EERSEL 
5 feb HC Eersel MO16-2
0
15:55 16:25 uit Kraanvogel, De
  Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN
EERSEL 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven MO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Son MO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond MO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldrop MO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Best MO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eersel MO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oranje-Rood MO16-8 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
  Oranje-Rood MO16-8 Geldrop MO16-4 16:20 Indoorsportcentrum
  Geldrop MO16-4 Eindhoven MO16-4 17:10 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MO16-8 Eindhoven MO16-4 18:00 Indoorsportcentrum
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
  Son MO16-2 Best MO16-4 10:00 HTC Son Hockey Dome
  Helmond MO16-4 Best MO16-4 10:50 HTC Son Hockey Dome
  Son MO16-2 Helmond MO16-4 11:40 HTC Son Hockey Dome
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
  Best MO16-4 Eersel MO16-2 13:45 Naestenbest
  Oranje-Rood MO16-8 Eersel MO16-2 14:35 Naestenbest
  Best MO16-4 Oranje-Rood MO16-8 15:25 Naestenbest
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
  Geldrop MO16-4 Helmond MO16-4 9:00 Coevering, De
  Helmond MO16-4 Son MO16-2 9:50 Coevering, De
  Geldrop MO16-4 Son MO16-2 10:40 Coevering, De
ZATERDAG 24 DECEMBER 2022
  Helmond MO16-4 Eersel MO16-2 9:00 Suytkade
  Eersel MO16-2 Geldrop MO16-4 9:50 Suytkade
  Helmond MO16-4 Geldrop MO16-4 10:40 Suytkade
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
  Oranje-Rood MO16-8 Helmond MO16-4 11:00 Indoorsportcentrum
  Eindhoven MO16-4 Son MO16-2 11:30 Tennishal Eindhoven
  Best MO16-4 Helmond MO16-4 11:50 Indoorsportcentrum
  Son MO16-2 Eersel MO16-2 12:20 Tennishal Eindhoven
  Oranje-Rood MO16-8 Best MO16-4 12:40 Indoorsportcentrum
  Eindhoven MO16-4 Eersel MO16-2 13:10 Tennishal Eindhoven
ZONDAG 15 JANUARI 2023
  Best MO16-4 Son MO16-2 11:45 Naestenbest
  Son MO16-2 Eindhoven MO16-4 12:35 Naestenbest
  Best MO16-4 Eindhoven MO16-4 13:25 Naestenbest
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
  Son MO16-2 Oranje-Rood MO16-8 10:00 HTC Son Hockey Dome
  Geldrop MO16-4 Oranje-Rood MO16-8 10:50 HTC Son Hockey Dome
  Son MO16-2 Geldrop MO16-4 11:40 HTC Son Hockey Dome
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  Eersel MO16-2 Eindhoven MO16-4 14:45 Kraanvogel, De
  Eindhoven MO16-4 Helmond MO16-4 15:35 Kraanvogel, De
  Eersel MO16-2 Helmond MO16-4 16:25 Kraanvogel, De
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Eindhoven MO16-4 Geldrop MO16-4 11:30 Achtse Barrier
  Best MO16-4 Geldrop MO16-4 12:20 Achtse Barrier
  Eindhoven MO16-4 Best MO16-4 13:10 Achtse Barrier
  Eersel MO16-2 Oranje-Rood MO16-8 14:45 Kraanvogel, De
  Oranje-Rood MO16-8 Son MO16-2 15:35 Kraanvogel, De
  Eersel MO16-2 Son MO16-2 16:25 Kraanvogel, De
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Helmond MO16-4 Eindhoven MO16-4 14:00 Suytkade
  Eindhoven MO16-4 Oranje-Rood MO16-8 14:50 Suytkade
  Geldrop MO16-4 Best MO16-4 15:30 Kievit, De
  Helmond MO16-4 Oranje-Rood MO16-8 15:40 Suytkade
  Eersel MO16-2 Best MO16-4 16:20 Kievit, De
  Geldrop MO16-4 Eersel MO16-2 17:10 Kievit, De

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo