Meisjes O14-1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer / Coach Tom Dahmen Email
Trainer Steven Leijten Email
Team Manager Annemieke Becks

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec HC Gemert MO14-2
0
13:40 14:10 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
11 dec Sint Oedenrode MO14-1
0
12:00 12:30 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
17 dec HC Oranje Rood MO14-3
0
12:00 12:30 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
17 dec Hockeyclub Berlicum MO14-1
0
13:40 14:10 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
7 jan MHC Best MO14-1
0
14:20 14:50 thuis Misse, De
  Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ
DEN DUNGEN 
7 jan Hockeyclub Berlicum MO14-1
0
15:10 15:40 uit Misse, De
  Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ
DEN DUNGEN 
15 jan Hockey Club Uden MO14-2
0
09:35 10:05 thuis Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST 
15 jan MHC Best MO14-1
0
08:45 09:15 uit Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST 
22 jan Hockey Club Uden MO14-2
0
14:45 15:15 uit Udens College, Sporthal
  Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA
UDEN 
22 jan Sint Oedenrode MO14-1
0
15:35 16:05 uit Udens College, Sporthal
  Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA
UDEN 
11 feb HC Oranje Rood MO14-3
0
09:40 10:10 uit Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ
EINDHOVEN 
11 feb HC Gemert MO14-2
0
08:50 09:20 uit Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ
EINDHOVEN 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oedenrode MO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Son MO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uden MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gemert MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Berlicum MO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oranje-Rood MO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
  Uden MO14-2 Berlicum MO14-1 8:45 Udens College, Sporthal
  Oranje-Rood MO14-3 Berlicum MO14-1 9:35 Udens College, Sporthal
  Uden MO14-2 Oranje-Rood MO14-3 10:25 Udens College, Sporthal
  Son MO14-1 Oedenrode MO14-1 12:30 HTC Son Hockey Dome
  Oedenrode MO14-1 Gemert MO14-2 13:20 HTC Son Hockey Dome
  Son MO14-1 Gemert MO14-2 14:10 HTC Son Hockey Dome
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
  Gemert MO14-2 Uden MO14-2 11:15 Molenbroek
  Uden MO14-2 Best MO14-1 12:05 Molenbroek
  Son MO14-1 Oranje-Rood MO14-3 12:30 HTC Son Hockey Dome
  Gemert MO14-2 Best MO14-1 12:55 Molenbroek
  Berlicum MO14-1 Oranje-Rood MO14-3 13:20 HTC Son Hockey Dome
  Son MO14-1 Berlicum MO14-1 14:10 HTC Son Hockey Dome
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
  Berlicum MO14-1 Best MO14-1 14:00 Misse, De
  Son MO14-1 Best MO14-1 14:50 Misse, De
  Berlicum MO14-1 Son MO14-1 15:40 Misse, De
ZONDAG 8 JANUARI 2023
  Oedenrode MO14-1 Oranje-Rood MO14-3 15:50 Dioscuren Castor, De
  Oranje-Rood MO14-3 Uden MO14-2 16:40 Dioscuren Castor, De
  Oedenrode MO14-1 Uden MO14-2 17:30 Dioscuren Castor, De
ZONDAG 15 JANUARI 2023
  Best MO14-1 Son MO14-1 9:15 Naestenbest
  Son MO14-1 Uden MO14-2 10:05 Naestenbest
  Best MO14-1 Uden MO14-2 10:55 Naestenbest
  Gemert MO14-2 Oedenrode MO14-1 11:45 Molenbroek
  Berlicum MO14-1 Oedenrode MO14-1 12:35 Molenbroek
  Gemert MO14-2 Berlicum MO14-1 13:25 Molenbroek
ZONDAG 22 JANUARI 2023
  Best MO14-1 Gemert MO14-2 11:45 Naestenbest
  Gemert MO14-2 Oranje-Rood MO14-3 12:35 Naestenbest
  Best MO14-1 Oranje-Rood MO14-3 13:25 Naestenbest
  Uden MO14-2 Son MO14-1 15:15 Udens College, Sporthal
  Oedenrode MO14-1 Son MO14-1 16:05 Udens College, Sporthal
  Uden MO14-2 Oedenrode MO14-1 16:55 Udens College, Sporthal
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Oranje-Rood MO14-3 Best MO14-1 9:00 Indoorsportcentrum
  Best MO14-1 Oedenrode MO14-1 9:50 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MO14-3 Oedenrode MO14-1 10:40 Indoorsportcentrum
  Berlicum MO14-1 Uden MO14-2 11:00 Misse, De
  Uden MO14-2 Gemert MO14-2 11:50 Misse, De
  Berlicum MO14-1 Gemert MO14-2 12:40 Misse, De
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Oranje-Rood MO14-3 Gemert MO14-2 8:30 Indoorsportcentrum
  Gemert MO14-2 Son MO14-1 9:20 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MO14-3 Son MO14-1 10:10 Indoorsportcentrum
  Oedenrode MO14-1 Berlicum MO14-1 16:30 Dioscuren Castor, De
  Best MO14-1 Berlicum MO14-1 17:20 Dioscuren Castor, De
  Oedenrode MO14-1 Best MO14-1 18:10 Dioscuren Castor, De

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo