Meisjes O14-2 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Alexander Pijnenburg
Coach Roland Melis
Coach Jeroen Cantineau
Trainer Mila Setz Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 dec Liempde MO14-2
0
11:10 11:40 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
18 dec V.M.H.& C.C. M.O.P. MO14-6
0
09:30 10:00 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
8 jan Rosmalen MO14-5
0
12:40 13:10 uit Rodenborch College
  Rodenborch College
Rietpad 4
5245 PE
Rosmalen 
8 jan Liempde MO14-2
0
11:50 12:20 uit Rodenborch College
  Rodenborch College
Rietpad 4
5245 PE
Rosmalen 
14 jan V.M.H.C. Geel-Zwart MO14-3
0
12:20 12:50 thuis Misse, De
  Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ
DEN DUNGEN 
14 jan Hockeyclub Berlicum MO14-3
0
13:10 13:40 uit Misse, De
  Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ
DEN DUNGEN 
21 jan Hockeyclub Berlicum MO14-3
0
11:10 11:40 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
21 jan Rosmalen MO14-5
0
09:30 10:00 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
29 jan V.M.H.C. Geel-Zwart MO14-3
0
16:00 16:30 uit Bunders, De
  Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ
VEGHEL 
29 jan VMHC MO14-4
0
16:50 17:20 thuis Bunders, De
  Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ
VEGHEL 
5 feb V.M.H.& C.C. M.O.P. MO14-6
0
09:35 10:05 uit Heijgrave, Die
  Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN 
5 feb VMHC MO14-4
0
08:45 09:15 uit Heijgrave, Die
  Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Son MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Liempde MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Berlicum MO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP MO14-6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MO14-5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vlijmen MO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
  Berlicum MO14-3 Vlijmen MO14-4 15:30 Misse, De
  Vlijmen MO14-4 Liempde MO14-2 16:20 Misse, De
  Berlicum MO14-3 Liempde MO14-2 17:10 Misse, De
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
  Rosmalen MO14-5 Geel-Zwart MO14-3 18:30 Rodenborch College
  Geel-Zwart MO14-3 MOP MO14-6 19:20 Rodenborch College
  Rosmalen MO14-5 MOP MO14-6 20:10 Rodenborch College
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
  Son MO14-2 MOP MO14-6 10:00 HTC Son Hockey Dome
  MOP MO14-6 Liempde MO14-2 10:50 HTC Son Hockey Dome
  Son MO14-2 Liempde MO14-2 11:40 HTC Son Hockey Dome
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
  Vlijmen MO14-4 Berlicum MO14-3 16:45 Heijgrave, Die
  Rosmalen MO14-5 Berlicum MO14-3 17:35 Heijgrave, Die
  Vlijmen MO14-4 Rosmalen MO14-5 18:25 Heijgrave, Die
ZONDAG 8 JANUARI 2023
  Rosmalen MO14-5 Liempde MO14-2 11:30 Rodenborch College
  Liempde MO14-2 Son MO14-2 12:20 Rodenborch College
  Rosmalen MO14-5 Son MO14-2 13:10 Rodenborch College
  MOP MO14-6 Berlicum MO14-3 13:30 Sprankel, De
  Geel-Zwart MO14-3 Berlicum MO14-3 14:20 Sprankel, De
  MOP MO14-6 Geel-Zwart MO14-3 15:10 Sprankel, De
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
  Berlicum MO14-3 Geel-Zwart MO14-3 12:00 Misse, De
  Son MO14-2 Geel-Zwart MO14-3 12:50 Misse, De
  Berlicum MO14-3 Son MO14-2 13:40 Misse, De
  MOP MO14-6 Rosmalen MO14-5 17:25 Sprankel, De
  Rosmalen MO14-5 Vlijmen MO14-4 18:15 Sprankel, De
  MOP MO14-6 Vlijmen MO14-4 19:05 Sprankel, De
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
  Son MO14-2 Rosmalen MO14-5 10:00 HTC Son Hockey Dome
  Berlicum MO14-3 Rosmalen MO14-5 10:50 HTC Son Hockey Dome
  Son MO14-2 Berlicum MO14-3 11:40 HTC Son Hockey Dome
ZONDAG 22 JANUARI 2023
  Liempde MO14-2 Vlijmen MO14-4 10:30 Pius X-A
  Vlijmen MO14-4 Geel-Zwart MO14-3 11:20 Pius X-A
  Liempde MO14-2 Geel-Zwart MO14-3 12:10 Pius X-A
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  Liempde MO14-2 MOP MO14-6 13:00 Pius X-A
  Berlicum MO14-3 MOP MO14-6 13:50 Pius X-A
  Liempde MO14-2 Berlicum MO14-3 14:40 Pius X-A
  Geel-Zwart MO14-3 Son MO14-2 16:30 Bunders, De
  Son MO14-2 Vlijmen MO14-4 17:20 Bunders, De
  Geel-Zwart MO14-3 Vlijmen MO14-4 18:10 Bunders, De
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Geel-Zwart MO14-3 Liempde MO14-2 9:00 Bunders, De
  Vlijmen MO14-4 Son MO14-2 9:15 Heijgrave, Die
  Liempde MO14-2 Rosmalen MO14-5 9:50 Bunders, De
  MOP MO14-6 Son MO14-2 10:05 Heijgrave, Die
  Geel-Zwart MO14-3 Rosmalen MO14-5 10:40 Bunders, De
  Vlijmen MO14-4 MOP MO14-6 10:55 Heijgrave, Die

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo