Meisjes O12-3 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Tom Lernout
Coach Tom Marell
Trainer Mila Setz Email
Trainer Eefje Flapper Email
Trainer Emma Kleij Email
Team Manager Brenda Stukart

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 dec V.M.H.C. Basko MO12-5
0
11:30 12:00 uit Basko Dome
  Basko Dome
Korze 86
5504MK
VELDHOVEN 
11 dec HC Eersel MO12-3
0
12:20 12:50 thuis Basko Dome
  Basko Dome
Korze 86
5504MK
VELDHOVEN 
17 dec HC Eindhoven MO12-4
0
11:10 11:40 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
17 dec HC Oranje Rood MO12-10
0
09:30 10:00 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
7 jan MHC Best MO12-2
0
13:35 14:05 thuis Kraanvogel, De
  Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN
EERSEL 
7 jan HC Eersel MO12-3
0
12:45 13:15 uit Kraanvogel, De
  Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN
EERSEL 
15 jan HC Mierlo MO12-5
0
11:50 12:20 uit Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB
EINDHOVEN 
15 jan HC Eindhoven MO12-4
0
12:40 13:10 uit Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB
EINDHOVEN 
22 jan HC Oranje Rood MO12-10
0
09:35 10:05 uit Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST 
22 jan MHC Best MO12-2
0
10:25 10:55 uit Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST 
11 feb HC Mierlo MO12-5
0
11:10 11:40 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
11 feb V.M.H.C. Basko MO12-5
0
09:30 10:00 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven MO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Son MO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best MO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mierlo MO12-5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Eersel MO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood MO12-10 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Basko MO12-5 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
  Mierlo MO12-5 Best MO12-2 11:40 Weijer, De
  Best MO12-2 Eindhoven MO12-4 12:30 Weijer, De
  Mierlo MO12-5 Eindhoven MO12-4 13:20 Weijer, De
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
  Basko MO12-5 Son MO12-3 12:00 Basko Dome
  Son MO12-3 Eersel MO12-3 12:50 Basko Dome
  Basko MO12-5 Eersel MO12-3 13:40 Basko Dome
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
  Son MO12-3 Oranje-Rood MO12-10 10:00 HTC Son Hockey Dome
  Eindhoven MO12-4 Oranje-Rood MO12-10 10:50 HTC Son Hockey Dome
  Son MO12-3 Eindhoven MO12-4 11:40 HTC Son Hockey Dome
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
  Best MO12-2 Eersel MO12-3 9:15 Naestenbest
  Eersel MO12-3 Mierlo MO12-5 10:05 Naestenbest
  Best MO12-2 Mierlo MO12-5 10:55 Naestenbest
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
  Eersel MO12-3 Son MO12-3 13:15 Kraanvogel, De
  Son MO12-3 Best MO12-2 14:05 Kraanvogel, De
  Eersel MO12-3 Best MO12-2 14:55 Kraanvogel, De
  Oranje-Rood MO12-10 Mierlo MO12-5 18:00 Indoorsportcentrum
  Basko MO12-5 Mierlo MO12-5 18:50 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MO12-10 Basko MO12-5 19:40 Indoorsportcentrum
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
  Basko MO12-5 Best MO12-2 15:00 Basko Dome
  Oranje-Rood MO12-10 Best MO12-2 15:50 Basko Dome
  Basko MO12-5 Oranje-Rood MO12-10 16:40 Basko Dome
ZONDAG 15 JANUARI 2023
  Eindhoven MO12-4 Mierlo MO12-5 11:30 Tennishal Eindhoven
  Mierlo MO12-5 Son MO12-3 12:20 Tennishal Eindhoven
  Eindhoven MO12-4 Son MO12-3 13:10 Tennishal Eindhoven
ZONDAG 22 JANUARI 2023
  Best MO12-2 Oranje-Rood MO12-10 9:15 Naestenbest
  Oranje-Rood MO12-10 Son MO12-3 10:05 Naestenbest
  Best MO12-2 Son MO12-3 10:55 Naestenbest
  Eersel MO12-3 Eindhoven MO12-4 13:15 Kraanvogel, De
  Basko MO12-5 Eindhoven MO12-4 14:05 Kraanvogel, De
  Eersel MO12-3 Basko MO12-5 14:55 Kraanvogel, De
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
  Mierlo MO12-5 Eersel MO12-3 8:55 Tivoli
  Eersel MO12-3 Oranje-Rood MO12-10 9:45 Tivoli
  Mierlo MO12-5 Oranje-Rood MO12-10 10:35 Tivoli
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  Eindhoven MO12-4 Basko MO12-5 9:00 Frits Philips, Sporthal
  Best MO12-2 Basko MO12-5 9:50 Frits Philips, Sporthal
  Eindhoven MO12-4 Best MO12-2 10:40 Frits Philips, Sporthal
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Son MO12-3 Basko MO12-5 10:00 HTC Son Hockey Dome
  Mierlo MO12-5 Basko MO12-5 10:50 HTC Son Hockey Dome
  Son MO12-3 Mierlo MO12-5 11:40 HTC Son Hockey Dome
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Oranje-Rood MO12-10 Eindhoven MO12-4 11:30 Indoorsportcentrum
  Eindhoven MO12-4 Eersel MO12-3 12:20 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MO12-10 Eersel MO12-3 13:10 Indoorsportcentrum

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo