Jongens O16-1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Anton Prins
Coach Erik van de Vijver
Trainer Timo Schäffauer Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 dec HC Oranje Rood JO16-5
0
12:00 12:30 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
10 dec SMHC De Hopbel JO16-2
0
13:40 14:10 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
17 dec HC Eindhoven JO16-2
0
12:40 13:10 uit Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB
EINDHOVEN 
17 dec HC Oranje Rood JO16-5
0
11:50 12:20 uit Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB
EINDHOVEN 
22 jan HC Eindhoven JO16-2
0
14:20 14:50 thuis Achtse Barrier
  Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX
EINDHOVEN 
22 jan HC Eindhoven JO16-3
0
13:30 14:00 uit Achtse Barrier
  Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX
EINDHOVEN 
28 jan HC Oirschot JO16-1
0
11:30 12:00 uit Zuideinderparkhal
  Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG
SCHIJNDEL 
28 jan SMHC De Hopbel JO16-2
0
12:20 12:50 uit Zuideinderparkhal
  Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG
SCHIJNDEL 
4 feb HC Eindhoven JO16-3
0
17:35 18:05 thuis Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST 
4 feb MHC Best JO16-1
0
16:45 17:15 uit Naesten Best
  Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ
BEST 
11 feb HC Oirschot JO16-1
0
13:40 14:10 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
11 feb MHC Best JO16-1
0
12:00 12:30 thuis HTC Son Hockey Dome
  HTC Son Hockey Dome
Rooijseweg 9
5691 PA
Son 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eindhoven JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eindhoven JO16-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Son JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood JO16-5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hopbel JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
  Son JO16-1 Oranje-Rood JO16-5 12:30 HTC Son Hockey Dome
  Hopbel JO16-2 Oranje-Rood JO16-5 13:20 HTC Son Hockey Dome
  Eindhoven JO16-2 Eindhoven JO16-3 14:00 Tennishal Eindhoven
  Son JO16-1 Hopbel JO16-2 14:10 HTC Son Hockey Dome
  Eindhoven JO16-3 Oirschot JO16-1 14:50 Tennishal Eindhoven
  Eindhoven JO16-2 Oirschot JO16-1 15:40 Tennishal Eindhoven
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
  Eindhoven JO16-2 Oranje-Rood JO16-5 11:30 Tennishal Eindhoven
  Oranje-Rood JO16-5 Son JO16-1 12:20 Tennishal Eindhoven
  Eindhoven JO16-2 Son JO16-1 13:10 Tennishal Eindhoven
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
  Eindhoven JO16-3 Hopbel JO16-2 14:00 Achtse Barrier
  Best JO16-1 Hopbel JO16-2 14:50 Achtse Barrier
  Eindhoven JO16-3 Best JO16-1 15:40 Achtse Barrier
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
  Oirschot JO16-1 Eindhoven JO16-3 15:00 Kemmer, De
  Hopbel JO16-2 Best JO16-1 15:30 Zuideinderparkhal
  Eindhoven JO16-3 Oranje-Rood JO16-5 15:50 Kemmer, De
  Eindhoven JO16-2 Best JO16-1 16:20 Zuideinderparkhal
  Oirschot JO16-1 Oranje-Rood JO16-5 16:40 Kemmer, De
  Hopbel JO16-2 Eindhoven JO16-2 17:10 Zuideinderparkhal
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
  Oranje-Rood JO16-5 Oirschot JO16-1 18:00 Indoorsportcentrum
  Best JO16-1 Oirschot JO16-1 18:50 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood JO16-5 Best JO16-1 19:40 Indoorsportcentrum
ZONDAG 22 JANUARI 2023
  Eindhoven JO16-3 Son JO16-1 14:00 Achtse Barrier
  Son JO16-1 Eindhoven JO16-2 14:50 Achtse Barrier
  Eindhoven JO16-3 Eindhoven JO16-2 15:40 Achtse Barrier
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
  Hopbel JO16-2 Oirschot JO16-1 11:10 Zuideinderparkhal
  Oirschot JO16-1 Son JO16-1 12:00 Zuideinderparkhal
  Hopbel JO16-2 Son JO16-1 12:50 Zuideinderparkhal
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  Best JO16-1 Eindhoven JO16-2 11:45 Naestenbest
  Oranje-Rood JO16-5 Eindhoven JO16-2 12:35 Naestenbest
  Best JO16-1 Oranje-Rood JO16-5 13:25 Naestenbest
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
  Best JO16-1 Son JO16-1 17:15 Naestenbest
  Son JO16-1 Eindhoven JO16-3 18:05 Naestenbest
  Best JO16-1 Eindhoven JO16-3 18:55 Naestenbest
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Oirschot JO16-1 Eindhoven JO16-2 14:15 Kemmer, De
  Eindhoven JO16-2 Hopbel JO16-2 15:05 Kemmer, De
  Oirschot JO16-1 Hopbel JO16-2 15:55 Kemmer, De
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Son JO16-1 Best JO16-1 12:30 HTC Son Hockey Dome
  Oirschot JO16-1 Best JO16-1 13:20 HTC Son Hockey Dome
  Son JO16-1 Oirschot JO16-1 14:10 HTC Son Hockey Dome
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Oranje-Rood JO16-5 Hopbel JO16-2 14:00 Indoorsportcentrum
  Hopbel JO16-2 Eindhoven JO16-3 14:50 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood JO16-5 Eindhoven JO16-3 15:40 Indoorsportcentrum

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo