Meisjes A1 - zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Koen Pontzen

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 feb 27913 Sint Oedenrode MA1
0
18:00 18:30 uit Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Sint Oedenrode
 
12 feb 27909 V.M.H.C. Basko MA1
0
18:50 19:20 thuis Pius X-A
  Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Sint Oedenrode
 
13 feb 28057 V.M.H.C. Basko MA1
0
15:10 15:40 uit Basko Dome
  Basko Dome
Korze 86
5504MK VELDHOVEN
hal: Veld 1
 
13 feb 28051 MHCdeDommel MA1
0
14:20 14:50 uit Basko Dome
  Basko Dome
Korze 86
5504MK VELDHOVEN
hal: Veld 1
 
20 feb 27966 HC Gemert MA1
0
13:10 13:40 uit Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
 
20 feb 27977 Hockey Club Uden MA1
0
11:30 12:00 thuis Tennishal Eindhoven
  Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel MA1 4 9 3 0 1 22 10 0
2 Son MA1 4 9 3 0 1 10 9 0
3 Basko MA1 2 6 2 0 0 10 4 0
4 Oranje-Rood MA3 4 3 1 0 3 7 11 0
5 Oedenrode MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gemert MA1 2 0 0 0 2 2 8 0
7 Uden MA1 2 0 0 0 2 4 13 0

Uitslagenmatrix
  Basko MA1Oedenrode MA1Son MA1Uden MA1Dommel MA1Gemert MA1Oranje-Rood MA3
Basko MA1   6-1
Oedenrode MA1  
Son MA1   2-6 4-1 1-0
Uden MA1   3-7
Dommel MA1 3-4  
Gemert MA1  
Oranje-Rood MA3 2-3 1-6 4-1  

Uitslagen
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Son MA1 Gemert MA1 4-1 Definitief
.. Dommel MA1 Basko MA1 3-4 Definitief
.. Basko MA1 Uden MA1 6-1 Definitief
.. Son MA1 Oranje-Rood MA3 1-0 Definitief
.. Uden MA1 Dommel MA1 3-7 Definitief
.. Oranje-Rood MA3 Gemert MA1 4-1 Definitief
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Oranje-Rood MA3 Son MA1 2-3 Definitief
.. Oranje-Rood MA3 Dommel MA1 1-6 Definitief
.. Son MA1 Dommel MA1 2-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Dommel MA1 Oedenrode MA1 16:20 Theereheide
  Dommel MA1 Gemert MA1 18:00 Theereheide
  Gemert MA1 Oedenrode MA1 17:10 Theereheide
  Oranje-Rood MA3 Uden MA1 14:20 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MA3 Basko MA1 16:00 Indoorsportcentrum
  Uden MA1 Basko MA1 15:10 Indoorsportcentrum
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Dommel MA1 Uden MA1 10:05 Molenbroek
  Gemert MA1 Uden MA1 9:15 Molenbroek
  Gemert MA1 Dommel MA1 10:55 Molenbroek
  Oedenrode MA1 Basko MA1 20:10 Pius X-A
  Oedenrode MA1 Son MA1 18:30 Pius X-A
  Son MA1 Basko MA1 19:20 Pius X-A
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Basko MA1 Dommel MA1 14:00 Basko Dome
  Basko MA1 Son MA1 15:40 Basko Dome
  Dommel MA1 Son MA1 14:50 Basko Dome
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Dommel MA1 Oranje-Rood MA3 11:20 Misse, De
  Gemert MA1 Son MA1 13:40 Tennishal Eindhoven
  Oedenrode MA1 Oranje-Rood MA3 12:10 Misse, De
  Oedenrode MA1 Dommel MA1 13:00 Misse, De
  Son MA1 Uden MA1 12:00 Tennishal Eindhoven
  Uden MA1 Gemert MA1 12:50 Tennishal Eindhoven

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo