Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer / Coach Ton van Poppel Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HOCKEY HEEZE D1
thuis
19 mrt MHC Best D1
15
uit route
26 mrt MHCD D1
thuis
2 apr HC Gemert D1
45
uit route
16 apr Nuenen D1
thuis
23 apr Sint Oedenrode D1
15
uit route
14 mei HC Waalwijk D1
thuis
21 mei Hockey Club Uden D1
30
uit route
4 jun Berkel Enschot D1
thuis
11 jun HC Scoop D1
60
uit route
18 jun M.H.C. Goirle D1
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best D1 11 26 8 2 1 38 14 0
2 Waalwijk D1 11 24 7 3 1 27 19 0
3 Uden D1 11 23 7 2 2 33 18 0
4 Berkel-Enschot D1 11 22 6 4 1 28 17 0
5 Goirle D1 11 16 5 1 5 22 22 0
6 Nuenen D1 11 14 4 2 5 18 18 0
7 Heeze D1 11 12 3 3 5 23 19 0
8 Drunen D1 11 12 3 3 5 20 22 0
9 Son D1 11 10 3 1 7 14 26 0
10 Gemert D1 11 9 2 3 6 13 20 0
11 Scoop D1 11 9 2 3 6 12 35 0
12 Oedenrode D1 11 7 2 1 8 14 32 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Oedenrode D1 Goirle D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Waalwijk D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Uden D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Berkel-Enschot D1 (5-5)final Nog niet bevestigd.
.. Best D1 Scoop D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Son D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Son D1 Best D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Drunen D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Gemert D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Nuenen D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Oedenrode D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Heeze D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Oedenrode D1 Uden D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Berkel-Enschot D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Scoop D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Son D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Best D1 Heeze D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Goirle D1 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Heeze D1 Drunen D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Gemert D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Nuenen D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Oedenrode D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Waalwijk D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Best D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Oedenrode D1 Scoop D1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Son D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Heeze D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Best D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Goirle D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Berkel-Enschot D1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Best D1 Gemert D1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Nuenen D1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Oedenrode D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Waalwijk D1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Uden D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Drunen D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Oedenrode D1 Heeze D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Best D1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Drunen D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Goirle D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Scoop D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Son D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Drunen D1 Nuenen D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best D1 Oedenrode D1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Waalwijk D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Uden D1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Berkel-Enschot D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Gemert D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Oedenrode D1 Drunen D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Gemert D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Goirle D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Son D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Heeze D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Best D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Nuenen D1 Goirle D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Oedenrode D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Waalwijk D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best D1 Uden D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Berkel-Enschot D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Scoop D1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Oedenrode D1 Nuenen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Heeze D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Best D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Drunen D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Gemert D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Son D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Son D1 Heeze D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Scoop D1 Best D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Berkel-Enschot D1 Drunen D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Uden D1 Gemert D1 0:00 Sportpark Uden
  Waalwijk D1 Nuenen D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Goirle D1 Oedenrode D1 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Oedenrode D1 Waalwijk D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Nuenen D1 Uden D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Gemert D1 Berkel-Enschot D1 0:00 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Scoop D1 0:00 Rekreatiepark
  Best D1 Son D1 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Heeze D1 Goirle D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Heeze D1 Best D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Drunen D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Scoop D1 Gemert D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Berkel-Enschot D1 Nuenen D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Uden D1 Oedenrode D1 0:00 Sportpark Uden
  Goirle D1 Waalwijk D1 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Oedenrode D1 Berkel-Enschot D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Nuenen D1 Scoop D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Gemert D1 Son D1 0:00 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Heeze D1 0:00 Rekreatiepark
  Best D1 Goirle D1 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Waalwijk D1 Uden D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Best D1 Drunen D1 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Heeze D1 Gemert D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Nuenen D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Scoop D1 Oedenrode D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Berkel-Enschot D1 Waalwijk D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Goirle D1 Uden D1 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Oedenrode D1 Son D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Nuenen D1 Heeze D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Gemert D1 Best D1 0:00 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Goirle D1 0:00 Rekreatiepark
  Uden D1 Berkel-Enschot D1 0:00 Sportpark Uden
  Waalwijk D1 Scoop D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Drunen D1 Gemert D1 0:00 Rekreatiepark
  Best D1 Nuenen D1 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Heeze D1 Oedenrode D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Waalwijk D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Scoop D1 Uden D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Goirle D1 Berkel-Enschot D1 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Oedenrode D1 Best D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Nuenen D1 Drunen D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Gemert D1 Goirle D1 0:00 Sportpark Molenbroek
  Berkel-Enschot D1 Scoop D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Uden D1 Son D1 0:00 Sportpark Uden
  Waalwijk D1 Heeze D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Gemert D1 Nuenen D1 0:00 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Oedenrode D1 0:00 Rekreatiepark
  Best D1 Waalwijk D1 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Heeze D1 Uden D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Berkel-Enschot D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Goirle D1 Scoop D1 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Oedenrode D1 Gemert D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Scoop D1 Son D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Berkel-Enschot D1 Heeze D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Uden D1 Best D1 0:00 Sportpark Uden
  Waalwijk D1 Drunen D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Goirle D1 Nuenen D1 0:00 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Nuenen D1 Oedenrode D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Gemert D1 Waalwijk D1 0:00 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Uden D1 0:00 Rekreatiepark
  Best D1 Berkel-Enschot D1 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Heeze D1 Scoop D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Goirle D1 0:00 Sportpark De Gentiaan

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo