Bardienst, UPDATE: nog 3 plekken waar je je voor kunt inschrijven (za 3 december))
![]() 29-10-2022 | Beste leden en ouders van leden,
-----------
Update:
Geweldig dat iedereen zich uit zichzelf en zo snel heeft ingeschreven! Dank je wel iedereen.
Er is nu nog hulp nodig op zaterdag 3 december tussen 09:00 - 11:00, 11:00 - 13:00 en 13:00 - 15:00
----------
De bar coördinator heeft voor de zaterdagen in november de bardiensten weer aangemaakt en zal gaan beginnen met het indelen van ouders van jeugdleden en leden zelf voor de bardiensten de komende weken.
Maar we willen eigenlijk graag dat je zelf initiatief neemt en zelf een bardienst inplant. Voordeel is dat je zelf kunt inplannen. Bardienst draaien doe je voor de club en wordt van elke ouder en ouder lid van de vereniging verwacht.
Hoe je dit doet vindt je via dit artikel: HTCSON Hockey
Lukt het niet of weet je niet wat je inloggegevens zijn? Mail dan naar [email protected] met de tijd en datum waarop je een bardienst wil draaien en wij zorgen ervoor dat de barcoordinator dit voor je regelt (en we sturen je je inloggegevens door).
Heb je reeds bardienst gedraaid de afgelopen weken en je vond het leuk om te doen? Dan mag je jezelf natuurlijk nogmaals inplannen! :)
![]() PS, dit is de laatste maand voor bardienst. In maart, dus na het zaalhockeyseizoen / winterstop, zal weer worden gevraagd voor bardienst vrijwilligers.
Groetjes, Johan
|
|
![]() |