Wedstrijden quicklinks
zon 29 mei - don 2 jun - don 9 jun - zat 11 jun - zon 12 jun - zat 18 jun -

laat schema zien voor  


15 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Meisjes D2 - zaal 33352  HC Oranje Rood Oranje-Rood MD7  08:45  09:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Meisjes 8E1 - zaal 24989  HC Eindhoven M8E1  08:55  09:25 EINDHOVEN
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
Meisjes 8E1 - zaal 24803  V.M.H.C. Basko M8E1  09:25  09:55 EINDHOVEN
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
 
ZAALBLOK 33339  ZAAL DVS MD2 - Oranje-Rood MD7  10:05  10:05 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Meisjes D2 - zaal 33346  DVS MD2  10:25  10:55 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Meisjes 8E3  !Reservering training      11:00 Veld 1  info
 
Meisjes D4 - zaal 33715  V.M.H.C. Basko MD4  10:30  11:00 VELDHOVEN
Basko Dome
Korze 86
5504MK VELDHOVEN
hal: Veld 1
Meisjes D3 - zaal 33511  mixed hockeyclub HDL MD1  11:15  11:45 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes C1 - zaal 34341  MHC MEP MC2  11:20  11:50 VELDHOVEN
Basko Dome
Korze 86
5504MK VELDHOVEN
hal: Veld 2
Meisjes D1 - zaal 32725  MHC Best MD1  11:20  11:50 EERSEL
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
 
Meisjes 8E3 - Zaal 24725  Hockey Club Uden M8E2  11:45  12:15 UDEN
Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA UDEN
hal: Veld 1
 
ZAALBLOK 33513  ZAAL HDL MD1 - Hopbel MD3  12:35  12:35 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Meisjes C1 - zaal 34311  V.M.H.C. Basko MC2  12:10  12:40 VELDHOVEN
Basko Dome
Korze 86
5504MK VELDHOVEN
hal: Veld 2
Meisjes D1 - zaal 32719  HC Eersel MD1  12:10  12:40 EERSEL
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
 
Meisjes 8E3 - Zaal 24986  V.M.H.C. Geel-Zwart M8E2  12:15  12:45 UDEN
Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA UDEN
hal: Veld 1
 
Meisjes D3 - zaal 33504  SMHC De Hopbel MD3  12:55  13:25 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Jongens C2 - Zaal 31314  HC Oranje Rood Oranje-Rood JC4  13:45  14:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Meisjes C3 - zaal 35208  mixed hockeyclub HDL MC2  14:15  14:45 NISTELRODE
Overbeek, De
De Hoef 23a
5388EL NISTELRODE
hal: HDL
 
ZAALBLOK 31318  ZAAL Oranje-Rood JC4 - Oirschot JC1  15:05  15:05 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
 
Meisjes C3 - zaal 35039  Hockey Club Uden MC5  15:00  15:30 NISTELRODE
Overbeek, De
De Hoef 23a
5388EL NISTELRODE
hal: HDL
 
Jongens C2 - Zaal 31317  HC Oirschot JC1  15:25  15:55 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Jongens C1 - zaal 31086  HC Eindhoven JC1  16:50  16:50 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Sint Oedenrode
Jongens C1 - zaal 31092  Sint Oedenrode JC1  17:40  17:40 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: Sint Oedenrode
 
Meisjes B2 - zaal 30276  MHC Best MB4  17:20  17:50 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld ABC
Meisjes B2 - zaal 30270  HC Oirschot MB2  18:10  18:40 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld ABC


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo