Trainingsschema donderdag 1 oktober 2020   15:04
    donderdag 1 oktober 2020   15:04
Dit schema loopt van 22-8-2020 t/m 16-10-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Steven Leijten V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Mila Setz
Nina van der Linden
V1 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Anouk van Poppel V1 - AB
18:00 - 19:30 MD2 Steven Leijten V1 - CD
18:00 - 19:30 MD3 Mila Visser
Fenne van de Ven
V2 - AB
18:00 - 19:30 MD4 Jasmijn Braun
Lieke Kursten
Marloes Noben
V2 - CD
19:30 - 21:00 MA2 Patric Rademakers V2 - AB
19:30 - 21:00 MB2 Do Eras V1 - CD
19:30 - 21:00 MB3 Anouk van Poppel V1 - AB
20:00 - 21:30 Trimhockey senioren Patrick Buijs V2 - CD Start per oktober bij voldoende belangstelling
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 MB Hockeyschool V2
17:00 - 18:30 Jongens D1 Quirine Heijmans V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Christiaan Hoekstra
Quirijn van de Vijver
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Rik Somers V1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Christiaan Hoekstra
Guy Huiskes
V1 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Wim van Hulsentop V2 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Aukje Loeffen V2 - CD
18:30 - 20:00 MC3 Imre Dahmen V3 - AB
18:30 - 20:00 MC4 Debby Francois
Iris van Lieshout
V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Lennart Dubel V3 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 V3 - CD Zelf trainen
20:00 - 21:30 Dames Jong 3 Wim van Hulsentop V2 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Dorus van Boxtel V1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Christiaan Hoekstra V1 - AB
20:00 - 21:30 MA3 Aukje Loeffen V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Christiaan Hoekstra
Steven Leijten
Marenne van der Heijde
Femme Gevers
Eefke Braun
V1 Carrousel
15:30 - 16:30 Meisjes F2 V1 Carrousel
15:30 - 16:30 Meisjes F3 V1 Carrousel
15:30 - 16:30 Training Jeugd V1 Carrousel
16:30 - 17:30 Funkey Eefke Braun
Guusje Krijnen
V3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Femme Gevers V1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Christiaan Hoekstra
Quirijn van de Vijver
Mijntje Bennink
V1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Steven Leijten V1
17:00 - 18:30 MD1 Anouk van Poppel V2 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Jasmijn Braun
Lieke Kursten
Marloes Noben
V2 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Mila Visser
Liz van Boxtel
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Mila Setz
Nina van der Linden
V1 Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Steven Leijten
Pauline Beeks
V1 Carrousel
18:30 - 20:00 MB2 Do Eras V2 - CD
18:30 - 20:00 MB4 Anouk van Poppel V2 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Ton van Poppel V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Quirine Heijmans V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Christiaan Hoekstra
Quirijn van de Vijver
V1 - AB
17:00 - 18:30 MC4 Noortje van den Heuvel
Roos Pontzen
V3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Rik Somers V1 - CD
18:30 - 20:00 MA3 Do Eras V2 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Guy Huiskes V2 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Christiaan Hoekstra V1 - AB
18:30 - 20:00 MC3 Quirine Heijmans V3 - CD
19:00 - 20:00 G-Hockey Eveline Van De Hoef V3 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Christiaan Hoekstra V1 - AB
20:00 - 21:30 MA2 Patric Rademakers V1 - CD
20:00 - 20:30 MB1 Guy Huiskes V3 - AB Tijdelijk tot aan de herfstvakantie
20:30 - 22:00 DDW1 V2 Wedstrijd
20:30 - 22:00 HVA V3 Zelf trainen
20:30 - 22:00 HVB V3 Zelf trainen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 keepers Elke Berghuis V3 - CD MC1, MC4, MD3
17:00 - 18:15 MB4 Anouk van Poppel V1 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Steven Leijten V2 - AB
18:00 - 19:00 keepers Elke Berghuis V3 - CD MA3, MC3
18:00 - 19:30 MC2 Aukje Loeffen V1 - CD
18:15 - 19:30 MB3 Anouk van Poppel V1 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Pepijn Tielemans V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 2 Luuk Kampers V2 - CD
19:00 - 20:00 keepers Lara Verhulst V3 - AB JD1, MD1
19:30 - 21:30 Dames 1 Ton van Poppel V1
19:30 - 21:00 Dames Jong 3 V3 - CD Zelf trainen
20:30 - 22:00 Heren 2 V2 - AB Zelf trainen
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 V2 - CD Zelf trainen
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo