Trainingsschema woensdag 22 september 2021   20:19
    woensdag 22 september 2021   20:19
Dit schema loopt van 6-9-2021 t/m 20-10-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MD1 Steven Leijten V1 - CD
17:00 - 18:30 MC1 Anouk van Poppel V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 V2 trainers; Nina, Mila, Robyn, Francisca
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V2 trainers; Nina, Mila, Robyn, Francisca
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 V2 trainers; Nina, Mila, Robyn, Francisca
18:00 - 19:30 MD2 Steven Leijten V1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Christiaan Hoekstra V1 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Anouk van Poppel
Anouk van Poppel
V2 - AB
20:00 - 21:30 MA1 V1 - AB Trainers:Dames 1
20:00 - 21:30 MB2 Anouk van Poppel V1 - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey senioren Patrick Buijs
Patrick Buijs
V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 MB Hockeyschool V3 - BCD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Robert Claeren V2 - AB
17:00 - 18:30 MD3 Julian ten Broeke
Quirijn van de Vijver
Julian ten Broeke
Quirijn van de Vijver
V1 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Valentijn ten Broeke
Valentijn ten Broeke
V1 - CD
18:30 - 20:00 Dames Jong 2 Bob van Dijck V1 - CD trainers: Heren2
18:30 - 20:00 Jongens C1 Mark Dahmen V1 - AB
18:30 - 20:00 MB3 Imre Dahmen V2 - AB
18:30 - 20:00 MC3 Valentijn ten Broeke
Valentijn ten Broeke
V2 - CD
19:00 - 20:00 keepers 1 Elke Berghuis V3 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Pepijn Tielemans V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames Jong 3 Wim van Hulsentop V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 V1 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Dorus van Boxtel V1 - AB
20:00 - 21:30 MA3 Roos Semler
Kiki Hensen
V3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Meisjes F1 V1 - AB trainers:Chris Hoekstra, Steven Leijten
14:30 - 15:30 Meisjes F2 V1 - AB trainers:Chris Hoekstra, Steven Leijten
15:30 - 16:30 Jongens F1 V1 - AB Trainers; Chris Hoekstra, Steven Leijten
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 V1 - AB Trainers; Chris Hoekstra, Steven Leijten
16:30 - 17:30 Funkey Femme Gevers
Femme Gevers
Eefke Braun
Eefke Braun
V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 V1 - AB trainers:Chris Hoekstra, Steven Leijten
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 V1 - AB trainers:Chris Hoekstra, Steven Leijten
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 V1 - AB trainers: Chris Hoekstra Steven Leijten
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V1 - AB trainers: Chris Hoekstra Steven Leijten
18:30 - 20:00 Heren 1 Ton van Poppel V1 - CD
18:30 - 20:00 MA1 V1 - AB Training door Dames 1
18:30 - 20:00 MB2 Anouk van Poppel V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Ton van Poppel V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Robert Claeren V1 - AB
17:00 - 18:30 MD3 Julian ten Broeke V1 - CD
17:00 - 18:30 MD4 Valentijn ten Broeke V2 - AB
18:30 - 19:30 G-Hockey Eveline Van De Hoef V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Dorus van Boxtel V3 - CD RESERVERING
18:30 - 20:00 Jongens C1 Mark Dahmen V1 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Roos Semler
Kiki Hensen
V2 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Robert-Jan den Daas V1 - CD
18:30 - 20:00 MC3 Valentijn ten Broeke V2 - CD
20:00 - 21:30 DDW1 V3
20:00 - 21:30 Heren 2 V1 - AB
20:00 - 21:30 HVA V1 - CD
20:00 - 21:30 HVB V1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 V2 - CD RESERVERING TRAINING DOOR DAMES 1
20:00 - 21:30 MA3 Roos Semler
Kiki Hensen
V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MD1 Steven Leijten V1 - AB
16:30 - 18:00 MD2 Anouk van Poppel V1 - CD
17:00 - 18:30 MB3 Imre Dahmen V2 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Anouk van Poppel V1 - CD
18:00 - 19:30 MC2 Steven Leijten V1 - AB
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 V2 - AB
18:30 - 20:00 Dames Jong 2 V2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 1 Ton van Poppel V1
20:00 - 21:30 Dames Jong 3 Wim van Hulsentop V2 - CD
20:45 - 22:15 Heren 1 Ton van Poppel V1
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo